Coronavirus بحران: آنچه که کودکان خود بیشترین نیاز برای قوی انعطاف پذیر آینده شما

فلوریدا تودی | No comments

آن زمان عجیب و غریب. آن را مانند یک زمان عجیب و غریب. که خودداری من می شنوم از دوستان و همکاران و اعضای خانواده در زمزمه مکالمات ما نمی خواهیم ما در حال حاضر-stay-در-خانه بچه ها را بشنود. پدر و مادر در سراسر جهان در حال تنظیم و نگران کننده واقعیت جدید از تعطیلی مدارس و, کار از خانه بخشنامه ها و حتی سرپناه در محل سفارشات. ما در حال دستکاری کار و بدانند چگونه به خانه از مدرسه در حالی که نگرانی در مورد آسیب پذیر همسایگان در خطر عزیزان ما مالی آتی و تلفات این خواهد شد که ما فرزندان آکادمیک و فراتر از آن. سطح استرس بالا هستند.

شوهر من یک کودک روانشناس بالینی آمد خانه از محل کار چند هفته پیش نگران افزایش سطح اضطراب او دیدن در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس. آن را سخت برای ما بزرگسالان برای ایجاد حس جریان ثابت از وخیم گزارش های خبری و بچه ها اصلا رشد مغز برای انجام این کار در خود را دارند. ما کودکان خود را به ما بگویید آنها نگران عزیزان بیمار شدن غم انگیز در مورد دوستان از دست رفته و رویدادهای برنامه ریزی شده و نگران در مورد آنچه تمدید زمان خارج از مدرسه می تواند برای آنها آکادمیک. به عبارت دیگر بچه ها نگران هستند بسیاری از چیزهایی که ما در حال.

مبارزه با ترس و نیروبخش برای از دست دادن

همه ما grownups و بچه ها به طور یکسان در حال مبارزه با احساس سردرگمی و ترس و نیروبخش برای از دست دادن. ترس و درد در خانه های ما در حالی که ما شاهد درد و رنج وحشتناک در زمان واقعی در مقیاس جهانی است. دوران سخت ما انسان ها شناخته شده است برای گرد هم آمدن برای مراقبت از یکدیگر الهام بخش در راه است. اما افراد تحت استرس شدید هستند نیز مستعد ابتلا به نگاهی از سرخوردگی خود را در هر یک از دیگر. برای آسیب پذیر ترین در میان ما به خصوص بچه های زمان ما زندگی می کنند در حال حاضر پتانسیل بسیار آسیب زا برای بسیاری از دلایل.

چندی پیش از آن مشخص نیست که چرا برخی از افرادی که تجربه حوادث را به عمده مشکلات روحی و روانی از جمله اختلال استرس پس از سانحه در حالی که دیگران به نظر می رسد به بهبود می یابند از جمله رویدادهای مهم بدون عواقب طولانی مدت است. پاسخ شروع به ظهور از تحقیقات در این زمینه از اوایل دوران کودکی پیوست. سه مرکزی عوامل قرار دادن کودک در معرض خطر تجربه مسائل مربوط به سلامت روانی در مراحل بعدی زندگی — ژنتیکی خطرات متعدد در دوران کودکی تجربه آسیب زا و فاقد دلبستگی ایمن شکل برای کمک به روند آن دسته از تجارب آسیب زا. درک این تحقیقات ما را به بتن اعمال ما می توانیم در حال حاضر برای کمک به بچه های ما حرکت این بار.

ما نمی توانیم کنترل ژن های فرزندان ما به ارث می برند از ما یا خیلی از درد اجتناب ناپذیر است که اتفاق می افتد به همه ما به عنوان بخشی از تجربه انسانی است. اما ما باید کنترل کامل بیش سومین عامل خطر: پرورش دلبستگی ایمن با کودکان ما. هنگامی که ما در حال باز و در دسترس برای فرزندان ما زمانی که آنها در اصل درد ما ایجاد مسیرهای در حال توسعه مغز برای عزادار و دوره نقاهت بعد از درد با کسی. داشتن چنین مسیر برای پردازش قریب به اتفاق تجربه ایجاد حالت ارتجاعی در آنها را در برابر آینده درد و بالقوه تروما. چگونه ما به عنوان پدر و مادر برای مراقبت از فرزندان ما, درد, در حال حاضر مهم است.

نیاز به یک فعالیت؟: 100, همه چیز برای انجام در حالی که در داخل با توجه به همه گیر

اجتماعی فاصله: کاوش در جهان به صورت رایگان با این تورهای مجازی

خود را به مغز کودک است کاملأ پیچیده طراحی شده برای خواندن و تفسیر آنچه که آنها فکر می کنم ما چیست. کودکان خواندن و خشم و دلخوری خود را پدر و مادر و چهره تمایل به دریافت گیر در نگرانی و یا سردرگمی در مورد رابطه خود با پدر و مادر خود و صرف انرژی وجود دارد. فرزندان شاهد و تفسیر به نظر می رسد از عشق و پذیرش در پدر و مادر خود چهره فورا درک آنها بی خطر هستند و حتی زمانی که همه چیز سخت آزادی آنها را به تمرکز انرژی خود را در کشف آنچه که آنها قادر به. حتی زمانی که ما سطح استرس بالا هستند انتخاب صبر و محبت پاسخ ایجاد انعطاف پذیری در فرزندان ما کمک خواهد کرد که آنها خود را توسعه نقاط قوت و توانایی های خود را در طول زمان.

گوش دادن به بچه های خود را’ داستان و نگرانی

بله روال می تواند مفید و ساختار اغلب باعث می شود بچه ها احساس امنیت. اما اگر سفت و سخت برنامه های روزانه و صفحه نمایش محدودیت زمان باعث تنش به جای کمک به بچه های خود را در نظر قرار دادن آنها را کنار گذاشته و برای لحظه ای. نگرانی کمتری در مورد اینکه آیا آنها به پایان برسد که آنلاین ریاضی انتساب امروز یا نه. به خودتان یادآوری کنید که فرزندان خود را که سال ها جلوتر از آنها به یادگیری و مولد شود. در حال حاضر آنها به شما نیاز دارند.

اگر شما با داشتن یک زمان سخت, لطفا تماس با یک دوست و یا بیرون یک مجله و زمان را به نام خود خستگی و ترس و نا امیدی. شما می خواهید به عقب بر گردیم به کسانی که به زودی به اندازه کافی — آنها همیشه وجود دارد در حال انتظار و سزاوار آنها به شنیدن. سپس خودتان اجازه به عشق بچه های خود را در این لحظه.

اثرات: مدارس بسته برای یک ماه. چه معنا است بروارد خانواده ،

نگه داشتن آن hyperlocal: مدارس نزدیک به شامل coronavirus. آن کار خواهد کرد ؟ بستگی دارد چه کنیم با بچه های ما.

گرفتن حتی چند دقیقه و جلوگیری واقعا دیدن این کودکان در مقابل از شما. گوش دادن به داستان های خود را و از آنها بخواهید آنچه آنها در حال فکر کردن در مورد. بحث در مورد نگرانی tousle موهای خود را و لبخند را به چشم خود را. رقص در آشپزخانه ایجاد یک قلعه در اتاق نشیمن و یا اقامت تا اواخر داستان. ارتباط خود را دوست دارم و به بچه های خود را برخی از چیزهایی که شما درک در مورد آنها.

انتخاب به عشق حال حاضر با کودکان خود را در طول این زمان سخت خواهد شد نه تنها کمک به شما در پیدا کردن شادی در به اشتراک گذاشته و لحظات آن را به محافظت از ظرفیت آنها برای توسعه سالم و یادگیری بیش از یک عمر. هدایت کودکان و نوجوانان ما را از طریق چالش های زندگی در حالی که ابراز عشق ما چیزی است که آنها نیاز به در حال حاضر و آن چه ما در ساخت قدرت و حالت ارتجاعی در آنها که گذشته است.

امی Olrick همکاری نویسنده با دکتر جفری Olrick از “6 نیازهای هر کودک: توانمند سازی والدین و کودکان و نوجوانان از طریق علم ارتباط.” او در توییتر دنبال کنید: @amyolrick

روزنامه نگاران ما در حال کار سخت به گزارش coronavirus و اثرات آن بر فضای ساحل و شما را با داستان های رایگان به عنوان یک سرویس به جامعه است. اگر این داستان های محلی هستند برای شما مهم است ما را حمایت با تبدیل شدن به یک مشترک. در حال حاضر شما می توانید سعی کنید یک اشتراک دیجیتال برای $3 برای 3 ماه در cm.floridatoday.com/specialoffer.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>