Coronavirus: منظقه مواد غذایی وانت مناطق آمدن به مرکز شهر ملبورن کاکائو ایجاد کرد

فلوریدا تودی | No comments

ما ارائه به جامعه با مهم اطلاعات امنیت عمومی فلوریدا امروز ساخت داستان های مربوط به کروناویروس رایگان به عنوان خوانده شده. به حمایت مهم روزنامه نگاری محلی مانند این, لطفا در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک. (لینک: https://cm.floridatoday.com/specialoffer/)

تعیین منظقه مواد غذایی وانت مناطق عرضه پنج شنبه در سراسر مرکز شهر ملبورن و کاکائو ایجاد کرد مقامات زیر کت و شلوار بنابراین مشتریان می توانید سفارشات از نزدیکی و رستوران ها و مغازه ها.

مناطق در نظر گرفته شده برای افزایش فروش ضعیف به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس جدید طول می کشد تلفات مالی در فضای ساحل eateries. برخی از بسته اند در حالی که دیگران باید توقیف اتاق ناهار خوری, اتاق کاهش می یابد ساعت و روشن به ارائه takeout و تحویل.

ظهر ملبورن خیابان اصلی مقامات ارسال شده مخروطهای نارنجی رنگ و نشانه ها در آرایه ای از فضاهای پارکینگ تعیین آنها به عنوان موقت 10 دقیقه ای منظقه takeout مناطق برای استفاده توسط تمام مرکز شهر کسب و کار.

منظقه منطقه موقعیت ها عبارتند از جهنم ‘n Blazes Brewing Co., Chumley را انبار ریشه رستوران میخانه له یازدهم, آینده, میخانه, Americana, ژاکلین نانوایی & کافه سو ان نانوایی & کافه مگ اومالی را رستوران و میخانه ایرلندی و اخگر و بلوط است.

مناطق نیز تعیین شده در خط شهری و ورنون محل. در جای دیگر تعدادی از eateries باید کنار فضاهای پارکینگ خود را برای منظقه وانت.

“هدف این است که برای ارائه این رستوران یک فرصت برای برقراری ارتباط با مشتریان خود را در یک راه امن و همچنان به اجرای کسب و کار خود را — فقط نوع در مدل های مختلف گفت:” کیم ایجی ملبورن خیابان اصلی مدیر اجرایی.

“رستوران ها فراموش درایو مقدار زیادی از ترافیک مرکز شهر. و من فکر می کنم حتی بیشتر از آن زمانی که مردم در حال اجتماعی فاصله و ماندن در خانه بیشتر است. آنها در حال رفتن به می خواهید به خارج” ایجی گفت.

کاکائو روستا, مواد غذایی, وانت مناطق باید اولین دوشنبه بعد از ظهر گفت: سامانتا Senger کاکائو شهرستان سالن سخنگوی.

موقت نشانه های خیابانی ایجاد شده و این شهر در حال کار با تاریخی کاکائو ایجاد کرد خیابان اصلی که برای تعیین فضاهای پارکینگ تعیین خواهند شد.

“از روستای منظر مهم است که به نشان می دهد که ما در حال تلاش برای انجام هر چیزی و همه چیز که ما می توانیم برای حمایت از ما کسب و کارهای کوچک گفت:” اما حقیقت که صندلی های تاریخی کاکائو ایجاد کرد خیابان اصلی هیئت مدیره.

“من فکر می کنم مردم شروع خواهد شد با استفاده از منظقه خدمات هنگامی که آنها را ببینید یک محل به واقع آن را انجام دهد” حقیقت گفت.

“کاکائو ایجاد نمی کند آن را آسان به مکث به پرش به بیرون از خودرو خود و گرفتن چیزی است. به طور کلی همه ما فضاهای پارکینگ کامل هستند. در حال حاضر آنها نمی,” او گفت:.

سه شنبه رژیم صهیونیستی. ران DeSantis دستور فلوریدا کافه ها و کاباره ها به مدت 30 روز برای محدود کردن گسترش COVID-19.

DeSantis’ فرمان اجرایی نیز قرار داده شده مقررات جدید در رستوران:

• بلافاصله محدود به اشغال 50% از زمان اشغال ساختمان

• گروه از کاربران باید نشسته حداقل 6 فوت از هم جدا

• گروه کاربران نمی تواند بیش از 10 نفر

• رستوران ها باید صفحه نمایش تمام کارکنان برای COVID-19

حقیقت این است که مالک و مدیر کل Ossorio شیرینی و کافه. او گفت: فروش پایین در حدود 25٪.

در مرکز شهر ملبورن Chumley را انبار بسته به مدت پنج روز قبل از COVID-19 بحران در حالی که یک کار خدمه جایگزین کفپوش. مارکوس Darnell, سر, نوار, مدیر امیدوار بود روز سنت پاتریک فروش خواهد کمک به جبران هزینه های آن.

“که کار نمی کند. فروش ما در روز سنت پاتریک بود پایین احتمالا حدود 40 ٪ — آن را یک ضربه بزرگ” Darnell گفت.

“بسیاری از مردم در حال بیرون آمدن از آنجا که آنها می ترسم. و یا آنها فقط در تلاش برای محافظت از خود. داشتن منظقه است یک راه عالی برای ایجاد ارتباط و هنوز هم حمایت از کسب و کار و دریافت مواد غذایی که شما می خواهید,” او گفت:.

“اگر هیچ تعیین فضاهای پارکینگ شما می دانید که چگونه ملبورن کار می کند. کسی به پایان خواهد رسید تا با استفاده از فضاهای پارکینگ و فقط نشسته وجود دارد برای ساعت,” او گفت:.

بررسی برای به روز رسانی.

بیشتر: Coronavirus Brevard County: فلوریدا, کافه کاباره ها باید برای 30 روز آینده

بیشتر: به روز شده: این فضا ساحل رستوران ارائه منظقه وانت و یا تحویل

بیشتر: Coronavirus Space Coast: رستوران, چهره, ‘ترسناک’ بالقوه خاموش شدن ضرر و زیان مالی

ریک نیل است جنوب بروارد Watchdog خبرنگار در فلوریدا امروز. تماس با نیل در 321-242-3638 یا [email protected] توییتر: @RickNeale1. برای عضویت: https://cm.floridatoday.com/specialoffer/

روزنامه نگاران ما در حال کار سخت به گزارش coronavirus و اثرات آن بر فضای ساحل و شما را با داستان های رایگان به عنوان یک سرویس به جامعه است. اگر این داستان های محلی هستند برای شما مهم است ما را حمایت با تبدیل شدن به یک مشترک. در حال حاضر شما می توانید سعی کنید یک اشتراک دیجیتال برای $3 برای 3 ماه. (لینک: https://cm.floridatoday.com/specialoffer/)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>