Coronavirus: آفتاب صحرا سرایان پروژه رویداد روز شنبه به تعویق افتاد

مایدزرت | No comments

آفتاب صحرا سرایان پروژه به تعویق انداختن آن “صحرا داستان” رویداد به عنوان شهر رانچو مایراج بسته شده است آن کتابخانه و رصدخانه طریق حداقل مارس 22 با توجه به رشد بهداشت عمومی نگرانی در مورد کوروناویروس.

زنده سرایی رویداد برنامه ریزی شده بود برای چهار شنبه 11 مارس در رانچو مایراج کتابخانه. حداقل 300 نفر از مردم انتظار می رود برای حضور در. بلیط رایگان حسن نیت ارائه میدهد از کتابخانه.

اقدام به کتابخانه آمد و در طول یک جلسه اضطراری شورای شهر روز دوشنبه بعد از ظهر.

“این اقدامات پیشگیرانه” شهر مدیر اشعیا Hagerman گفت.

با کاهش حوادث که در قرعه کشی بزرگ جمعیت امید است این شهرستان کاهش شانس برای عفونت کروناویروس, او گفت:.

خورشید صحرا newsroom است خدا را شکر بسیاری از مردم را انتخاب کرده اند برای به اشتراک گذاشتن شب خود را با ما. و ما متعهد به ایجاد محیط امن برای همه, بنابراین ما به دنبال توصیه های شهرستان و مقامات بهداشتی دولت.

خورشید صحرا و رانچو مایراج کتابخانه های عمومی کار می کنند به سرعت در حال برنامه ریزی مجدد “کویر داستان” رویداد های بعد از تاریخ و افتخار اصلی بلیط. بررسی desertsun.com برای به روز رسانی در مورد حوادث آینده است.

در مورد کویر خورشید سرایان پروژه

با ایجاد یک فضای که در آن همسایگان و برجسته می توانید به اشتراک گذاری اول شخص داستان این پروژه به بررسی اهمیت این روایت شخصی به عنوان وسیله ای برای اتصال. به عنوان یک آمریکایی شناسایی در به طور فزاینده پیچیده راه مذهبی نژادی و فرهنگی وجود دارد تمایل زیادی برای به اشتراک گذاری و شنیدن داستان فردی با موضوعات جهانی و درس.

این پروژه ارزش

این سری اختصاص داده شده به این ایده که دهان داستان سرایی و روزنامه نگاری که همان اهداف: خدمت بازتاب و اتصال یک جامعه در حالی که پرورش همدلی در میان این افراد است. این شب ترکیب اصالت و اعتیاد به مواد مخدره رایگان و انضباط از قصه گویی به عنوان یک فرم هنری با صداقت جامعه سازی و توانمندی است که در قلب بزرگ روزنامه نگاری.

2020 فصل

May 13: زندگی و مرگ — تجربه هدیه ای از زندگی و یا داشتن یک تجربه نزدیک به مرگ می تواند اثرات عمیقی در چشم انداز ما. به ما بپیوندید برای یک شب در UC Riverside – نخل کویر اختصاص داده شده به آغاز و انتهای.

سپتامبر. 23: خانواده — می توان آن را یک خانواده و یا یک خانواده 15. می توان آن را بیولوژیکی. یا یک گروه از دوستان نزدیک. خانواده را می توان دید اما آن را نیز می تواند پیچیده باشد. به ما بپیوندید برای یک شب در UC Riverside – نخل کویر اختصاص داده شده به این روابط است.

Dec. 9: رشد — بلوغ اتفاق می افتد در هر نقطه در زندگی است. به ما بپیوندید برای یک شب در رانچو مایراج کتابخانه اختصاص داده شده به یادگیری از طریق زمان.

Vickie کانر است و ویرایشگر ویدئو و گوهای هماهنگ کننده پروژه در خورشید صحرا. رسیدن به او را در [email protected] و یا در توییتر @vickieaconnor.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>