Coronavirus Diaries: من بیمار جدا بودن

مایدزرت | No comments

یادداشت سردبیر: با دولت و مقامات محلی درخواست کالیفرنیا به ماندن در خانه برای توقف گسترش coronavirus ما خواسته ایم صحرا خورشید خوانندگان برای به اشتراک گذاشتن چگونه آنها در حال تنظیم به واقعیت جدید. می خواهید به pen ارسال برای ما Coronavirus خاطرات یکی از ویژگی های ؟ ارسال 600 کلمه و یا کمتر به [email protected]

ساعت تیک ثانیه دقیقه ساعت که معنی ندارد. بدون ساختار ما به دام افتاده در یک تیرگی بی پایان. ما به “ملاقات لحظه ای.” چه لحظه ای است ؟ یکی که گذشت دیروز پس از من Cheerios شام ؟ یا یکی که آمد و رفت و امروز صبح وقتی که من از خواب بیدار شد و رفت و برگشت به خواب ؟

ما گفت: “ما در این با هم” اما ما قطعا با هم. ما در هر فضایی خود ما. محدود. قرنطینه. محدود شده است. “سلام همسایه” از شش فوت دور آن را قطع نمی کند. شش فوت ناگهان احساس می کند مانند شش مایل است. و طبقه شش درجه جدایی دیگر معنی چون همه چیز جدایی است. آنها می گویند: “ماندن” اما Facetime و Facebook نمی تواند جایگزین چهره به چهره. مجازی آغوش, شکلک بوسه, متن, ایمیل, حتی تماس فقیر هستند جایگزین برای انسان واقعی تماس بگیرید.

من بیمار جدا بودن.

من می خواهم برای گرفتن نوه هام و بوسه چشمان خود را قبل از آنها دیگر بچه کوچک پوست و, بچه, بوی. من می خواهم به آغوش فرزندان من آنها را طبخ یک وعده غذایی و شنیدن آنها را به عنوان اعتراض من دوباره پر کردن صفحات خود را. من می خواهم به شنیدن آنها استدلال می کنند با هر یک از دیگر و من می خواهم به آنها داد تا متوقف شود.

من می خواهم برای دیدن خواهر و برادر و در قوانین. من می خواهم ما را به استدلال می کنند در مورد چیزهای احمقانه ما در مورد استدلال می کنند و خنده در مورد پوچ چیزهایی که ما در مورد خنده. من می خواهم برای جشن تولد, تماشای شمع بودن دمیده (تف و تمام) و زل زل نگاه کردن بر امیدوار چهره به آرزوها ساخته شده است. من می خواهم برای شنیدن کاغذ پاره پاره از هدیه تولد و تماشای لبخند به عنوان کارت ها به عنوان خوانده شده. من می خواهم به بحث در مورد بار با خانواده ام. من می خواهم برای به اشتراک گذاشتن تاریخ مشترک ما قبل از ما همه تاریخ است.

من می خواهم خوشحال می شود دوباره بدون هیچ گونه نگرانی در مورد که آنچه که در آینده خبر بد گشوده خواهد شد. من می خواهم همه چیز را به بازگشت به حالت عادی است که کاملا ناقص عادی همه ما رشد عادت کرده اند و اتکا. من می خواهم به بازگشت به ریتم زندگی به عنوان ما آن را می دانستند. من می خواهم از خواب بیدار هر روز با هدف واقعی و نه اختراع هدف از سالمندان و یا تحمیل هدف از پدر و مادر که ناگهان فرزندان خود معلمان است. من می خواهم به می دانم که بازار قفسه خواهد شد پر از کابینت آشپزخانه در حال تخلیه است که بازار سهام را بهبود می یابند و مردم شغل خواهد بود دوباره بازسازی شد.

من می خواهم برای متوقف کردن نگرانی در مورد این که و همه چیز. من می خواهم به می دانم که جایی که مردم در حال رقص, کار کردن, بازی توپ, بازی پل ها و جمع آوری است. من می خواهم به جمع آوری با دوستان و خانواده و همسایگان. من می خواهم به اجرا در نژاد بشر سرگردان ماسک-رایگان و هنوز هم ریسک است. من می خواهم مردم من عشق به سالم ماندن. من می خواهم همه در همه جا به سالم باید آنچه آنها نیاز دارند و می خواهند برای هیچ چیز. من می خواهم من می خواهم من می خواهم غیر ممکن است.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>