Coronavirus مختل اعتیاد بهبود خدمات در فضای ساحل

فلوریدا تودی | No comments

اعتیاد و خدمات بازیابی شده اند مختل رمان coronavirus همه گیر از آنجا که بسیاری از تکیه بر فرد در جلسات گروه درمانی و درمان.

این اختلال نه تنها تداخل با چگونه معالجه معتادان دسترسی به درمان بلکه خود زندگی است که می تواند مخاطره آمیز برای کسانی که به دنبال گرفتن بهتر با توجه به محلی اعتیاد کارشناسان.

درو Breznitzky اعتیاد مشاور و روان, بهداشت حرفه ای مستقر در Beachside بهبود مداخلات + مشاوره در ملبورن به یاد می آورد یک بیمار که به تازگی عود در بخش بزرگی او می گوید: به دلیل اضافه شدن فشارهای coronavirus محدودیت در زندگی او است.

“او پایدار بود و فقط رسیده 90 روز هوشیار و از هیچ کار بسته می شود,” او گفت:.

“او در حال حاضر پول ندارد و او می رود به داروخانه و آنها به او بگویید که آنها نمی باید داروهای خود را” به دلیل اختلال در عرضه های پزشکی و زنجیره ای از چین است.

“ما بسیاری از ما داروها از چین است. وجود دارد بسیاری از داروخانه ها و مراکز درمانی تقلا برای انبار کردن داروها با توجه به کمبود,” او اضافه شده است.

بیشتر: کروناویروس در Brevard, آوریل 3: تایید موارد بالا 50 با 16 بستری شدن در بیمارستان

بیشتر: کروناویروس در فلوریدا: آفتاب دولت ممکن است زمان بیشتری برای آماده سازی قبل از سنبله’ بازدید

چگونه به کار در اجتماعی فاصله دستورالعمل ایجاد چالش برای مشاوران اعتیاد برای رسیدن به کسانی که بیشترین نیاز با توجه به دنی Kolsch یک پزشک در صلح باشگاه کاکائو در ساحل, مرکز درمان اعتیاد.

جلسات گروه ارائه فضاهای خصوصی برای مردم به هوا خود را در مسائل مربوط به اوراق قرضه و درمان با توجه به Kolsch . صرف نظر کردن از یک جلسه به دلیل عدم دسترسی می تواند تفاوت بین مرگ و زندگی برای برخی از.

“اعتیاد رشد در تاریکی و انزوا. که در آن انکار رشد می کند و در آن تحریف افکار و شناخت رخ می دهد” Kolsch گفت:, و اضافه کرد که جلسات آنلاین مفید هستند اما نه یک جایگزین کامل.

“این بسیار پیچیده و ارتباط با افراد دیگر در سطح احساسی در مورد مسائل است که سخت به بحث در مورد اغلب نیاز به در واقع در حال حاضر با شخص دیگری” Kolsch گفت.

“تجربه می تواند احساس قطع شده,” او اضافه شده است.

که در آن ممکن است Kolsch می گوید: بسیاری از جلسات گروه را آغاز کرده اند با استفاده از ویدئو کنفرانس نرم افزار حداقل برای افرادی که در گروههای در معرض خطر از coronavirus, جمله سالمندان است.

آن دسته از بیماران در حال حاضر دارای بار اضافی از یادگیری یک تکنولوژی جدید و برخورد با موانع glitchy Wi-Fi و انجام خصوصی جلسه درمان از یک خانه مشترک با افراد دیگر.

با توجه به فضای ساحل الکلی های گمنام وجود دارد 370 جلسات یک هفته انجام شده حدود 70 گروه در شهرستان Brevard. نیست که شامل ده ها تن از دیگر فرد در جلسات گروه درمانی و خدمات برای افرادی که دوره نقاهت بعد از اعتیاد است.

بسیاری از کسانی که جلسات در حال انجام آنلاین در حالی که برخی از آنها تعویض به گروه های کوچکتر و یا در حال لغو در مجموع با توجه به یک داوطلب که می خواهند به نام دلایل حفظ حریم خصوصی.

با توجه به مشروبات الکلی را ناشناس وب سایت “با حضور دیجیتال جلسات اعضای گروه می تواند تمرکز بر A. A. هدف اصلی: برای حمل آن پیام بهبودی به مشروبات الکلی که هنوز هم رنج می برد.”

تماس با Vazquez در [email protected], 321-917-7491 و یا در توییتر @tyler_vazquez. حمایت از کار خود را با اشتراک FloridaToday.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>