Coronavirus: پزشکان وزرا و دادستان منطقه بپرسید MDOC به آزادی زندانیان آسیب پذیر

لدگر | No comments

موقت کمیساریای از می سی سی پی, وزارت اصلاحات گفت: بررسی سیاست های تولید و بعد از یک گروه از رهبران جامعه از جمله پزشکان وزیران و یک دادستان منطقه خواسته اند در این بخش به آزادی زندانیان با شرایط پزشکی که ممکن است بیشتر در معرض خطر با کوروناویروس.

در نامه ای به تاریخ مارس 10, هشت رهبران دولت نوشت: به MDOC کمیسیون موقت تامی تیلور و گفت: “کسانی که بیش از سن 65 سال و کسانی که با جدی و اساسی شرایط پزشکی هستند در معرض خطر بالاتر برای بیماری شدید از قرارداد COVID-19.” یک کپی از این نامه نیز به رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز.

گروه های دیگر و طرفداران مشابه ساخته شده اند درخواست از فرماندار و مسئولان زندان پس از همه گیر آغاز شد.

آنها استدلال کسانی که در معرض خطر بالاتر برای COVID-19 عوارض نمی توان به اندازه کافی محافظت شده در می سی سی پی را در زندان گفت: “این خطر در افراد COVID-19 می تواند منجر به ذات الریه حاد سندرم زجر تنفسی سپتیک شوک و چند ارگان شکست —یا حتی مرگ است.”

به روز رسانی: چهار MDOC زندانیان تست مثبت برای coronavirus

زندانی مرگ: می سی سی پی زندانی که فوت آزمایش مثبت برای COVID-19

می سی سی پی زندانها: اصلاح گروه می سی سی پی برای کاهش زندانیان پس از اولین COVID-19 مورد گزارش

تیلور گفت: از طریق سخنگو جمعه او با دریافت این نامه و بررسی آن با اعضای اجرایی ستاد.”

“او است که در ارتباط مستمر با دفتر فرماندار در این باره گفت:” MDOC سخنگوی فضل سیمونز فیشر.

“ما در حال بررسی خط مشی ها و روش ها و قانون” تیلور گفت. “قانون اجازه نمی دهد که ما به آزادی مردم چون آنها در معرض خطر. اما قانون اجازه نمی دهد ما را به انجام مشروط پزشکی منتشر شده است.

“ما درک می کنیم که آنها آسیب پذیر هستند. ما در حال انجام همه چیز ما می توانید به نگه داشتن آنها را امن نگه داشتن کارکنان ما امن و برای حفظ کارکنان پزشکی امن است.”

هفته گذشته MDOC اعلام کرد که سه کارمند آزمایش مثبت برای coronavirus.

دوشنبه, می سی سی پی امور خارجه زندان در Parchman زندانی که فوت آزمایش مثبت برای COVID-19. زندانی که هنوز برای عموم مشخص دلتا مرکز پزشکی منطقه ای در گرینویل. MDOC موقت کمیساریای تامی تیلور قبلا گفته شیپور لجر مرد بیمار بوده است برای هفته ها.

تا کنون 20 زندانی شده اند تست شده برای coronavirus در حدود 18,500 اهل بیت-جمعیت MDOC.

پنج شنبه, MDOC اعلام کرد سه زندانی آزمایش مثبت برای ویروس. یکی در Parchman و دو نفر دیگر قرار دارد در منطقه ای correctional facility.

جمعه, چهار بیشتر زندانیان آزمایش مثبت است. .

خواستار آزادی زندانیان افزایش یافته و در سراسر کشور از جمله می سی سی پی به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس همچنان ادامه دارد.

تیلور قبلا گفته است که از آغاز COVID-19 شیوع MDOC امکانات بودند که تحت قرنطینه با محدود در نقل و انتقالات هیچ ملاقاتها دیگر از وکلای مدافع و روزانه غربالگری از تسهیلات کارکنان.

اما “هر یک از توصیه می شود اقدامات لازم برای محافظت از عفونت غیر ممکن است و یا خام در زندان” نامه متحده است.

در این نامه همچنین اشاره می کند ایالات متحده دادستان کل ویلیام بر دستور مدیر اداره فدرال زندانها “‘بلافاصله پس از بررسی همه زندانیان که COVID-19 عوامل خطر به عنوان ایجاد شده توسط CDC’ شناسایی ‘نامزد مناسب برای خانه سلول’ و ‘بلافاصله . . . انتقال زندانیان به خانه حبس حتی اگر نظارت الکترونیکی در دسترس نیست.'”

هفت صفحه نامه wassigned توسط دکتر جیمز براک استادیار طب داخلی بخش از بیماری های عفونی دکتر Leandro A. منا صندلی و استاد جمعیت, سلامت, علم, استاد, پزشکی, بیماری های عفونی در UMMC Rev. دکتر جیسون کوکر تعاونی باپتیست یاران می سی سی پی, Rev. الیزابت هنری پر رونق در وزارت برنامه مدیر و دستیار روحانی از وسلی دانشجویی وزارت Millsaps کالج, کشیش دکتر رابرت Wm لوری کلیسای پروتستان (ایالات متحده آمریکا) Rev. برت Montgomery, کشیش دانشگاه کلیسای باپتیست در Starkville, کشیش کورتنی F. aj facts ™ در جکسون و اسکات Colom, دادستان منطقه می سی سی پی قضایی منطقه 16.

در آن, آنها بپرسید تیلور “به دنبال رهبری دادستان کل بر و بلافاصله بررسی همه زندانی افرادی که در معرض خطر بالاتری از بیماری شدید از COVID-19 با توجه به راهنمایی های منتشر شده توسط مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) و در اسرع وقت کمک مالی مشروط پزشکی انتشار به تمام افرادی که مطرح نیست امنیت عمومی خطر است.”

این نامه پس از آن اشاره کرد: “این اقدامات را نه تنها صرفه جویی در زندگی می کند اما نیز اطمینان حاصل شود که, می سی سی پی بخش از اصلاحات متحمل نیست بی دلیل هزینه های مراقبت های پزشکی برای درمان COVID-19 در هفته ها و ماه آمده است.”

با توجه به نامه “کارشناسان تخمین می زنند که هزینه COVID-19 درمان می تواند طیف وسیعی از حدود 9,763 هر فرد بدون عوارض برای حدود $20,292 هر فرد با عوارض است.

Colom گفت: “coronavirus همه گیر است بی سابقه ای بهداشت و درمان اضطراری است.”

“این ما را ملزم به گرفتن گام های لازم برای محافظت از تمام شهروندان شامل آنهایی که زندانی,” او گفت:. “با این که مسئولیت این مهم است که MDOC انجام همه چیز را در قدرت خود را برای حفاظت از ایمنی و سلامت زندانیان و اصلاح افسران. در غیر این صورت ما در معرض خطر یک فاجعه انسانی.”

جاشوا تام حقوقی و موقت مدیر آیتالله سیستانی از می سی سی پی می گوید:”این تهدید COVID 19 به زندان ها و زندان واقعی است قابل توجه و به رسمیت شناخته شده توسط متنوع و گروه دو حزبی از مردم است.”

“ایالات متحده دادستان کل لایحه بر کارگردانی اداره فدرال زندانها برای آزادی زندانیان آسیب پذیر,” او گفت:. “عدم به عمل خواهد هزینه زندگی. و برای مطمئن شود, شیوع در یک زندان و یا زندان نمی خواهد موجود وجود دارد. تعداد بی شماری از مردم و کارکنان سپاه پاسداران پزشکی حرفه ای و دیگران در داخل و خارج از این تاسیسات در هر روز است. این یک تهدید عمومی به عنوان یک کل و نه فقط زندانی مردم است.”

رژیم صهیونیستی. تیت ریوز گفت: روز شنبه در یک نشست خبری که وجود دارد بحث های مداوم با MDOC در مورد آزادی برخی از زندانیان را به coronavirus نگرانی اما هیچ تصمیم نهایی ساخته شده است.

تماس با سارا فاولر در 601-961-7303 یا [email protected] او را دنبال کنید در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>