Coronavirus: درایو-از طریق تست سایت آغاز بکار در ملبورن; تا 500 روزانه COVID-19 آزمون انتظار

فلوریدا تودی | No comments

ما ارائه به جامعه با مهم اطلاعات امنیت عمومی فلوریدا امروز ساخت داستان های مربوط به کروناویروس رایگان به عنوان خوانده شده. به حمایت مهم روزنامه نگاری محلی مانند این, لطفا در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک. (لینک: https://cm.floridatoday.com/specialoffer/)

برخی از رانندگان عینک ماسک در پشت چرخ. دیگران عینک دستکش. صدای سرفه از وسایل نقلیه بودند گاهی اوقات شنیدن در پارکینگ.

بعد از ظهر یکشنبه OMNI بهداشت و درمان راه اندازی یک درایو از طریق COVID-19 سواب بینی تست سایت بر روی آپولو بلوار در ملبورن.

Coronavirus تست سایت باز می شود به عموم در ساعت 8 صبح سه شنبه و کار 10 ساعت در روز و هفت روز در هفته. فضای عملیات باید تا گنجایش 500 روزانه آزمون و یا 50 در ساعت گفت: Craig Deligdish, OMNI, بهداشت و درمان, مدیر ارشد, مدیر پزشکی.

“ما خواهد بود نازوفارنکس نمونه از بیماران. این منطقه بین بینی و گلو با استفاده از بهبود سواب” Deligdish گفت: ایستاده در خارج از OMNI بهداشت و درمان ساختمان.

تست سایت با همکاری پنج آزمایشگاه برای coronavirus تست.

“سه نفر از کسانی که آزمایشگاه را متعهد به بازگشت نتایج در عرض 24 ساعت” Deligdish گفت.

ملبورن OMNI بهداشت و درمان درایو از طریق coronavirus آزمون باز می شود امکانات عمومی در ساعت 8 صبح سه شنبه. روزانه ساعت خواهد بود ساعت 8 صبح تا 6 بعد از ظهر بیماران واجد شرایط:

  • هر کسی که بیش از 60
  • هر کسی با حداقل علائم سرفه یا تب با درجه پایین
  • هر کسی که مسن تر از 45 با یک بیماری مزمن
  • اولین پاسخ
  • Publix و Winn-Dixie کارکنان
  • کارکنان مراقبت های بهداشتی

مدرک پیش مورد نیاز است. برای غربالگری و ثبت نام تماس 321-802-5515 یا 321-727-1973. آدرس 1344 S. آپولو بلوار. بیمه خواهد بود صورتحساب برای تست. برای اطلاعات بیشتر COVID19testbrevard.com.

سه شنبه فلوریدا وزارت بهداشت در بروارد آغاز ارائه drive-thru COVID-19 آزمون مقدماتی مردم با علائمی مانند سرفه و تنگی نفس و تب از 100.4.

“اگر شما فکر می کنم شما کردم, علائم کروناویروس, وجود دارد برخی از درایو-از طریق فرصت های این هفته در شهرستان Brevard که شما می تواند آزمایش می شود” آیا واکر شهرستان گفت در یک بعد از ظهر یکشنبه توییتر تصویری.

“اما شما را به یک قرار ملاقات” واکر گفت.

بیشتر: کروناویروس در Brevard, مه 4: موارد تایید شده صعود به 72 با 22 در بیمارستان

بیشتر: کروناویروس در فلوریدا: آفتاب دولت ممکن است زمان بیشتری برای آماده سازی قبل از سنبله’ بازدید

از صبح روز یکشنبه Brevard County تا به حال 77 تایید موارد COVID-19 فلوریدا وزارت بهداشت گزارش شده است. سنین محدوده از 1 تا 94.

فضای ساحل تا به حال دیده نشده و هر coronavirus-مرگ و میر ناشی از, اما 22 نفر در بیمارستان بستری شدند.

بر اساس تقاضای Deligdish گفت اضافی OMNI بهداشت و درمان از طریق درایو تست سایت می تواند در Minton جاده در پالم بای شمالی Sykes کریک پارک وی در جزیره مریت و تیتوس فرود در تیتوسویل.

یکشنبه, OMNI, بهداشت و درمان پرسنل پرده برداری درایو-از طریق بینی سواب سایت آزمون به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و اولین پاسخ — از جمله فلوریدا گشت بزرگراه سپاهی.

پزشکان و پزشکان و دستیاران پرستار پزشکان و دستیاران پزشکی در حال انجام آزمون. یکشنبه, آنها عینک محافظ صورت محافظ و ماسک روپوش و دستکش آبی.

Deligdish گفت: 20 کارمندان فیلدینگ تماس های تلفنی و برنامه ریزی آزمون قرار ملاقات.

DOH درایو-از طریق آزمون

سه شنبه فلوریدا وزارت بهداشت در بروارد آغاز ارائه drive-thru COVID-19 آزمون مقدماتی مردم با علائمی مانند سرفه و تنگی نفس و تب از 100.4. بیماران واجد شرایط:

  • سن 65 سال و بالاتر
  • کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی
  • اولین پاسخ
  • هر کس دیگری با علائم و یک نسخه از یک دکتر پزشکی

قرار ملاقات ها باید با برنامه ریزی در پیشبرد. برای غربالگری و ثبت نام تماس 321-454-7141.

ریک نیل است جنوب بروارد Watchdog خبرنگار در فلوریدا امروز. تماس با نیل در 321-242-3638 یا [email protected] توییتر: @RickNeale1. برای عضویت: https://cm.floridatoday.com/specialoffer/

روزنامه نگاران ما در حال کار سخت به گزارش coronavirus و اثرات آن بر فضای ساحل و شما را با داستان های رایگان به عنوان یک سرویس به جامعه است. اگر این داستان های محلی هستند برای شما مهم است ما را حمایت با تبدیل شدن به یک مشترک. در حال حاضر شما می توانید سعی کنید یک اشتراک دیجیتال برای $3 برای 3 ماه. (لینک: https://cm.floridatoday.com/specialoffer/)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>