Coronavirus صورت سپر نورد بروارد پرینتر 3D برای بهداشت و درمان اضطراری کارگران

فلوریدا تودی | No comments

ما ارائه به جامعه با مهم اطلاعات امنیت عمومی فلوریدا امروز ساخت داستان های مربوط به کروناویروس رایگان به عنوان خوانده شده. به حمایت مهم روزنامه نگاری محلی مانند این, لطفا در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک. (لینک: https://cm.floridatoday.com/specialoffer/)

آرام whirring یک بانک از پرینتر 3D در داخل یک مؤسسه فناوری فلوریدا مهندسی آزمایشگاه ایجاد سفارشی سپر چهره تامین Space Coast مراقبت های بهداشتی کارگران و اولین پاسخ دهندگان در مبارزه با کروناویروس جدید.

تقریبا یک دوجین دانش آموزان و کارکنان در حال خدمت COVID-19 3D-چاپ پروژه — کار به عنوان اواخر به عنوان 3 صبح در دانشگاه ملبورن و دانشگاه مرکز تولید پیشرفته و طراحی نوآورانه در پالم بای جاده ها است.

“ظرفیت تولید ما محدود است زیرا ما نمی تاسیسات صنعتی. اما در درون محدودیت های آن ما خواهد بود تولید این برای زمانی که لازم است” گفت: مارکو Carvalho رئیس دانشکده مهندسی و علم است.

“تا کنون هر بار که ما یک درخواست از یک آتش نشانی و یا یک اداره پلیس ما حفظ تولید ماسک بنابراین ما باید آنها را آماده برای آنها” Carvalho گفت.

فلوریدا, Tech 3D-چاپ labs شده اند مجددا به صورت سپر تولید — پردیس بسته به کلاس در ماه گذشته. طرح شد و بر اساس دانلود مشخصات توسط Pursa باز-منبع 3D-چاپ شرکت در جمهوری چک.

Carvalho گفت فلوریدا فن آوری دانش آموزان و کارکنان اصلاح شده نصب پین و افزود بزرگتر پلاستیک سپر بر پیشانی. بر اساس بازخورد از پزشکان آنها نیز بهبود یافته الاستیک-شیرازه نصب کلیپ حصول اطمینان از امن تر مناسب است.

“آنها بازخورد زمان واقعی. و در عرض چند ساعت آنها قادر به بازتاب این تغییرات” دانشگاه سخنگوی آدم لویناشتاین گفت.

Carvalho کاهش یافته است به نام Brevard County پرسنل پزشکی و اولین پاسخ دریافت کرده اند که COVID-19 ماسک صورت.

پس از در حال توسعه نمونه های اولیه او گفت: تولید ramped تا حدود دوازده ماسک در هر روز.

آزمایشگاه مدیر عمیق پاتل همچنین کمک به توسعه 3D-پرینتر-تولید ماسک صورت پسوند برای یک تیم از پنساکولا درمانگران تنفسی.

این تیم همچنین در حال ایجاد سفارشی متناسببا N95 ماسک صورت از جمله کودک به اندازه مدل با استفاده از طراحی ارشاد از Billings درمانگاه در مونتانا. یکی فلوریدا Tech نمونه امکانات یک اشعه ماوراء بنفش ماسک است که به تولید یک شارژ الکتریکی زمانی که کاربر تنفس, نقاشی در و نحو هوابرد coronavirus.

“از آنجا که این ویروس خاص حامل یک بار الکتریکی ما یک باتری با یک صفحه به جلو و آن را به یک بار منفی و افشای آن را به نور ماوراء بنفش به اندازه کافی بلند برای کشتن این ویروس گفت:” دیوید Beavers در آزمایشگاه الکترونیک مدیر.

“بدیهی است که چیزی است که پیچیده ساخت. و آن نیاز به تست” Beavers گفت.

بیشتر: کروناویروس در کاکائو: افسر پلیس آزمایش مثبت برای coronavirus

بیشتر: ماسک صورت مد: Space Coast است یک ظاهر طراحی شده

در کیپ کاناورال, freelance illustrator همین فولی است که با استفاده از Modix بزرگ-60 چاپگر 3D به تولید coronavirus سپر چهره و ماسک.

او برنامه ریزی شده را به یک دسته از 10 چهره سپر شنبه به کاناورال آتش نجات. و او شده است حمل و نقل ماسک در سراسر کشور ماه گذشته رایگان است.

“هنگامی که این آغاز با عدم (personal protective equipment) من به یک زن و شوهر از دوستان و خواهرم که پرستار — و آنها را به دفاتر پزشکان که هیچ ندارد در صورت سپر یا ماسک در همه” فولی گفت.

“بنابراین من گفت:” همه حق است. چرا من در مورد آن را یاد بگیریم و من برخی از رفتن?’ من در بر داشت روآن دانشگاه ایجاد یک ماسک که به نظر می رسد بسیار خوبی دریافت,” او گفت:.

فولی گفت: در آن طول می کشد حدود پنج ساعت به 3D-چاپ یک ماسک در حالی که آن را طول می کشد حدود سه ساعت برای چاپ یک چهره سپر. او با استفاده از ترموپلاستیک پلی استر به عنوان مواد.

“وجود دارد یک نیاز است. ما متخصصان پزشکی و مردم در خانه مراقبت از امکاناتی که لازم نیست که دسترسی به این تجهیزات است. و آنها باید” فولی گفت.

روزنامه نگاران ما در حال کار سخت به گزارش coronavirus و اثرات آن بر فضای ساحل و شما را با داستان های رایگان به عنوان یک سرویس به جامعه است. اگر این داستان های محلی هستند برای شما مهم است ما را حمایت با تبدیل شدن به یک مشترک. در حال حاضر شما می توانید سعی کنید یک اشتراک دیجیتال برای $3 برای 3 ماه. (لینک: https://cm.floridatoday.com/specialoffer/)

ریک نیل است جنوب بروارد Watchdog خبرنگار در فلوریدا امروز. تماس با نیل در 321-242-3638 یا [email protected] توییتر: @RickNeale1. برای عضویت: https://cm.floridatoday.com/specialoffer/

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>