Coronavirus: خانواده از 73 سال Coachella Valley زن که فوت از ویروس صحبت می کند

مایدزرت | No comments

یکی از Coachella Valley اولین تلفات از coronavirus بود 73 ساله ای که به دست آورد این ویروس در حالی که مبارزه با لوسمی و زمان صرف شده در رانچو مایراج پرستاری در خانه دخترش لیزا سانتوس روز سه شنبه گفت.

زن درگذشت روز دوشنبه در آیزنهاور سلامت در رانچو مایراج با خانواده اش جدا شده از او توسط دو پانل شیشه ای به عنوان الویس پریسلی نسخه از “راه من” با بازی در سانتوس گفت.

“من نمی خواهم او را به ترک این دنیا فکر کردن است که او تنها بود گفت:” سانتوس زندگی می کند که در کلرادو.

سانتوس درخواست کرد که او را با نام کامل منتشر نمی شود نگرانی که اعضای خانواده ممکن است عواقب. او گفت که در اواخر مادر او ازدواج کرده بود به ریموند Ott سابق دادستان شهرستان برای پالم اسپرینگز و کلیسای جامع شهر که در سال 2008 درگذشت.

همانطور که از روز شنبه در شهرستان ریورساید سه نفر — دو مرد و یک زن مرده بود از coronavirus به گفته مقامات بهداشت شهرستان. تمام شد بیش از سن 70 و دو تا به حال شرایط بهداشتی اساسی. شهرستان سخنگوی بروک Federico گفت: یکی از شهرستان سه مرگ و میر بیمار از آسایشگاه.

در سراسر کشور حداقل 100 نفر کشته شده اند.

سانتوس’ مادر تا به حال فقط جشن تولد خود را در روز ولنتاین هنگامی که او بیمار شد. آزمون ظرف چند روز آینده نشان داد او تا به حال حرکت سریع لوسمی سانتوس گفت. پس از چند شیمی درمانی درمان سانتوس گفت: مادر او گرفته شد به رانچو مایراج بهداشت و مرکز توانبخشی.

در جمعه شهرستان مقامات بهداشت گفت: یکی از محلی بیمارانی که آزمایش مثبت برای coronavirus در حال صرف چند روز در تاسیسات قبل از انتقال به آیزنهاور. روز دوشنبه در این شهرستان گفت که تمام ساکنان و کارکنان از آسایشگاه مورد آزمایش قرار گرفتند بیش از آخر هفته و نتایج از حدود 200 تست شد و انتظار می رود این هفته است. هیچ کس دیگری از این آسایشگاه در بیمارستان بستری شده است, یک county سخنگوی روز دوشنبه گفت:.

این است چگونه ناشناخته و که در آن بیمار قراردادی به این بیماری با توجه به خانواده است. آنها گفتند مکان او در بازدید اخیرا بودند رانچو مایراج تاسیسات بیمارستان و آمبولانس.

سانتوس گفت: تا به حال نه به تازگی در سمت چپ این کشور و یا حضور در رویدادهای بزرگ است.

حدود یک هفته پیش او یک تب و مسائل تنفسی. ریه او نیز سقوط سانتوس گفت.

اولیه امید سانتوس گفته بود که مادر او بود و پنومونی اولیه coronavirus آزمون برگشتم منفی است.

سانتوس ندارد جزئیات در زمانی که مادر او را مورد آزمایش قرار گرفت دوباره برای کوروناویروس.

سانتوس گفت: قرار داده شد در حمایت از زندگی حدود یک هفته پیش. سانتوس, 51 پرواز از کلرادو به دیدن مادرش.

روز دوشنبه سانتوس گفت: او نشان داد تا در آیزنهاور بهداشت حدود ظهر بود و با توجه به یک ماسک. او سپس همراهی به سمت ورودی گرفته و به یک منطقه که در آن او می تواند دیدن مادرش از طرف دیگر از دو قطعه شیشه ای است.

سانتوس گفت: خانواده او اطلاع داده شد که مادر او نمی خواهد بود قادر به نفس در خود و که کلیه ها شکست شد.

سانتوس و خانواده او قادر به استفاده از یک تلفن همراه به یک چت تصویری با مادر خود را قبل از او درگذشت. بیمار می دانست که خانواده اش با سانتوس گفت.

سانتوس تصمیم برای “راه من” به بازی در طول مادرش لحظات پایانی.

رشد سانتوس خانواده تا به حال مخملی نقاشی پادشاه بیش از شومینه خود را. سانتوس گفت که او حتی پس از نام الویس دختر لیزا ماری پریسلی.

سانتوس گفت که این آهنگ پخش شده در حدود 10 بار قبل از مادر او در زمان او آخرین نفس.

“او آن را می خواستم که راه” سانتوس گفت.

در حال حاضر سانتوس باقی مانده در Coachella Valley. او گفت: خانواده او مطمئن نیستید در مورد آنچه با او و مادرش باقی مانده است. اضافه کردن به مشکلات این است چگونه می توانید خانواده از سراسر کشور در طول بیماری همه گیر.

“من نمی دانم اگر من یک خدمات پس از این واقعیت است,” او گفت:.

او گفت که این خانواده در حال کار برای ایجاد یک GoFundMe برای هزینه های مراسم تشییع جنازه.

ویروس, او گفت:, “این واقعی است.”

بیشتر: پالم اسپرینگز به سفارش همه غیر ضروری کسب و کار بسته; Riverside County گزارش سوم coronavirus مربوط به مرگ

شین Newell را پوشش می دهد آخرین اخبار و غربی Coachella Valley شهرهای Palm Springs, کلیسای جامع شهر و دزرت هات اسپرینگز. او را می توان در رسید [email protected], (760) 778-4649 و یا در توییتر @journoshane.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>