Coronavirus پرسش و پاسخ: به اشتراک گذاشتن سوالات خود را با ما. در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن

مایدزرت | No comments

Coronavirus رسما شناخته شده به عنوان COVID-19 بیماری ویروسی است که در حال حاضر یک بیماری همه گیر — ویروس به جاروب 114 کشور, کشته شدن بیش از 4,300 در سراسر جهان و تعداد موارد تایید شده بیش از 121,000 — سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد صبح روز چهارشنبه.

در کالیفرنیا 157 موارد و مرگ دو نفر تایید شده است به عنوان از آوریل 10, با توجه به, California Department of Public Health. علاوه بر این بیش از 10 ، 000 نفر در سراسر کشور در حال نظارت بر خود پس از بازگشت از سفر به ایالات متحده است.

به عنوان Coachella ساکنان دره هولناک با کروناویروس-مربوط به سرفصل های هر روز اعم از بهداشت آمار به رویداد محلی لغو آن می تواند طاقت فرسا به غربال کردن از طریق اطلاعات برای پیدا کردن پاسخ.

خورشید صحرا می خواهد برای پاسخ به سوالات خود را.

لطفا ثبت coronavirus-سوالات مرتبط با از طریق فرم زیر و یا ایمیل آفتاب صحرا خبرنگار بهداشت نیکول هیدن در [email protected] ما ادامه خواهد داد برای به روز رسانی این مقاله به عنوان ما دریافت سوال اضافی.

ادامه مطلب پاسخ به برخی از سوالات متداول در زیر فرم.

چه coronavirus?

کروناویروس یک خانواده از ویروس ها است که می تواند باعث بیماری هایی مانند سرماخوردگی, سندرم تنفسی خاورمیانه (MERS) و سندرم حاد تنفسی (SARS), با توجه به سازمان بهداشت جهانی است. از زمان شیوع بیماری جدید بیماری رسما به نام COVID-19 که علل مشابه بیماری تنفسی علائم به عنوان گونه های دیگر.

COVID-19 در اصل به نام “رمان coronavirus” برای اولین بار شناسایی شده در دسامبر 2019. اولین عفونت در ارتباط بود به یک بازار در ووهان چین — شهر 11 میلیون نفر است. آن را هنوز هم مشخص نیست که چگونه انتقال گشوده اما برخی از محققان می گویند pangolins یا anteaters ممکن است یک واسطه میزبان به گفته محققان در جنوب چین کشاورزی دانشگاه.

Coronavirus: در اینجا همه چیز به دانستن از علائم چگونه برای محافظت از خودتان

چه علائم کروناویروس?

علائم اولیه ممکن است به نظر می رسد دو تا 14 روز پس از قرار گرفتن در معرض و شامل تب و سرفه خشک و خستگی و دشواری در تنفس و تنگی نفس با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. موارد گزارش شده را در بازه زمانی از علائم خفیف است که می تواند با برخورد با ماندن در خانه در حال استراحت و ماندن هیدراته به بیماری شدید است که نیاز به بستری شدن در بیمارستان و حتی مرگ شود.

این بیماری باعث پنومونی و ریه ضایعات در برخی از بیماران.

علائم شده اند در مقایسه با کسانی که از آنفولانزا یا سرماخوردگی. برخی از مردم نیز توسعه و درد و درد و گرفتگی بینی و آبریزش بینی و گلو درد یا اسهال. اما, های مسدود شده و آبریزش بینی هستند اغلب اولین نشانه برای نشان دادن در coronavirus بیماران.

که بیشتر در معرض خطر ابتلا به کروناویروس?

به طور کلی آمریکا است که در پایین خطر ابتلا COVID-19 با توجه به CDC.

کسانی که در معرض خطر قرار گرفتن در معرض ویروس شامل افرادی که زندگی در جوامع که در حال دیدن پایدار انتقال کارکنان مراقبت های بهداشتی مراقبت از COVID-19 بيمار و تماس نزدیک از بیماران.

به عنوان با آنفلوآنزای فصلی, مردم در بالاترین خطر ابتلا به بیماری شدید و مرگ شامل افراد بالای 60 سال و کسانی که بیماری های زمینه ای مانند فشار خون و دیابت و بیماری های قلبی عروقی و بیماری های مزمن تنفسی و سرطان با توجه به این که.

این واقعیت تأکید شده در ایالت واشنگتن که در آن حداقل 19 20 مرگ و میر ناشی از این ویروس در ارتباط با شیوع در زندگی مراقبت مرکز پرستاری در منزل.

افراد با سیستم ایمنی بدن مانند کسانی که HIV مثبت هستند نیز در معرض خطر بیشتری.

Coronavirus: Riverside County, توصیه به سالمندان برای جلوگیری از بزرگ تجمعات عمومی

چگونه می توانم محافظت از خودم از coronavirus?

گسترش ویروس در بین افرادی که در تماس نزدیک با یکدیگر و از طریق قطرات تنفسی مانند سرماخوردگی یا آنفولانزا با توجه به CDC.

اولین دفاع به کروناویروس مناسب است دست شستن ماندگار حداقل به مدت 20 ثانیه با آب و صابون مطمئن شوید برای شستن تمام راه را تا به مچ دست خود را.

کارشناسان همچنین می گویند نگه داشتن دست های خود را دور از چشم و بینی و دهان کمک خواهد کرد که حفاظت از coronavirus.

CDC توصیه می کند اجتماعی فاصله 6 تا 8 فوت و برای جلوگیری از تعاملات اجتماعی مانند دست تکان دادن.

شما نمی نیاز به یک ماسک صورت, مگر اینکه شما COVID-19 یا در حال نشان دادن علائم با توجه به CDC. ماسک نمی جلوگیری از انتقال قطرات از طریق مسیرهای دیگر مانند چشم و برخی از ذرات کوچک هنوز هم می توانید از طریق ماسک. هنگامی که افراد سالم خرید ماسک آن طول می کشد تا منابع از سلامت کارگران و بیماران تشخیص داده شده که به آنها نیاز دارید بیشتر CDC توصیه می کند افرادی که مبتلا به کروناویروس پوشیدن ماسک در مکان های عمومی برای کمک به کاهش گسترش یافته است.

بیشتر: سلامت مقامات می گویند نه به صورت خود را لمس. که سخت تر از آن برای تلفن های موبایل

اگر چه من شده اند در معرض coronavirus?

اگر شما شده اند در یک منطقه که در آن شما ممکن است در معرض به کسی که با کروناویروس و یا شما فکر می کنید علائم CDC توصیه می کند که شما در خانه بمانند جز به دنبال مراقبت های پزشکی.

شما باید با دکتر خود تماس بگیرید اگر شما در زندگی می کنند و یا سفر به یک منطقه شناخته شده coronavirus شیوع داشته اند تماس نزدیک با کسی که در سفر به یک منطقه با شیوع و یا تا به حال تماس نزدیک با فرد آلوده به گفته CDC.

تماس با دکتر خود, مراقبت های فوری و یا بیمارستان قبل از اینکه شما به دنبال مراقبت اجازه می دهد تا کارکنان به آماده شدن برای سفر خود را به منظور جلوگیری از گسترش این بیماری به دیگران.

تماس 9-1-1 بلافاصله اگر شما با داشتن مشکل در تنفس.

اگر شما یک ماسک پوشیدن آن را به مطب دکتر برای محافظت از دیگر بیماران است.

اگر شما بیمار به اندازه کافی به حکم بستری در بیمارستان های CDC توصیه می کند که شما در خانه بمانند در حالی که دوره نقاهت جلوگیری از حمل و نقل عمومی و عمومی در مناطق دور ماندن از دیگران و اجتناب از تماس با حیوانات خانگی و حیوانات جداگانه خود را به اتاق خود را به دور از مشاوره ازدواج و مشاوره نیست سهم حمام و سرویس بهداشتی در خانه و به اشتراک گذاری مواد غذایی و یا نوشیدنی است.

آیزنهاور سلامت ایجاد کرده coronavirus خط برای مردم به تماس بگیرید به بحث در مورد هر گونه قرار گرفتن در معرض و یا نشانه نگرانی. خط کارکنان است 24 ساعت در روز توسط پرستاران ثبت نام شده در (760) 837-8988.

بیشتر: 5 چیزهایی که باید در مورد شما خود نیاز به قرنطینه با توجه به کروناویروس

چگونه بسیاری از موارد تایید شده اند در Coachella Valley?

در مجموع از شش شهرستان ریورساید ساکنان آزمایش مثبت برای COVID-19 در غیر این صورت شناخته شده به عنوان coronavirus از دوشنبه بعد از ظهر. دو نفر در حال درمان در خارج از شهرستان دو نفر در حال درمان در بیمارستان در Coachella Valley و دو قرنطینه در خانه در Coachella Valley.

  • مقامات اعلام کرد سه موارد مثبت در Coachella Valley در دوشنبه 9 مارس. سلامت محققان بر این باورند که سه عفونت حاصل از تماس با یک مورد شناخته شده و یا سفر به مناطق که در آن coronavirus شناسایی شده است با توجه به Riverside County مقامات بهداشتی. دو تا از مردم جدا شده و در خانه سوم است که برای مراقبت در یک بیمارستان محلی است.
  • مقامات بهداشت نیز اعلام کرد دوشنبه, مارس 9 که یک دوم Riverside County ساکن آزمایش مثبت برای coronavirus در کشتی کروز. جف ون Wageman رودخانه شهرستان دستیار شهرستان اجرایی برای امنیت عمومی گفت: بیمار یک مسافر در یک الماس شاهزاده کشتی کروز و درمان در شمال کالیفرنیا.
  • مقامات اعلام کردند در این شهرستان یک مورد به صورت محلی به دست آورد coronavirus در مارس 7. که بیمار تحت مراقبت در آیزنهاور سلامت در رانچو مایراج. مقامات بهداشتی کاهش یافته است به فاش کردن جزئیات بیشتر در مورد بیمار از جمله چگونگی و زمانی که این ویروس در قرارداد شد. Riverside County بهداشت عمومی افسر کامرون قیصر گفت: در 8 مارس که مقامات هنوز در حال بررسی منبع انقباض که آنها امید به تکمیل در یک روز زن و شوهر اما ممکن است یک مورد از “جامعه گسترش یافته است.” بیمار بدون اتصال به مدارس در شهرستان ریورساید, قیصر گفت.
  • اولین Riverside County ساکن مبتلا به coronavirus نیز یک مسافر در الماس شاهزاده کشتی کروز در ژاپن و درمان در شمال کالیفرنیا تسهیلات که مقامات اعلام کرد در فوریه. 25.

من خواندم که آیزنهاور بهداشت مراقبت از زمان coronavirus بیماران. آن را هنوز هم امن به دنبال مراقبت وجود دارد ؟

آیزنهاور سلامت در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی برای جدا کردن coronavirus بیماران از دیگران با قرار دادن آنها را در انزوا و محدود کردن بازدید کنندگان است.

لی برنج آیزنهاور سلامت, سخنگوی, گفت: مردم با قرار ملاقات برنامه ریزی شده و روش در مرکز پزشکی باید نگه داشتن قرار ملاقات خود را.

“بسیاری وجود دارد کنترل عفونت و اقدامات مدیریت در محل در همه زمان ها” برنج گفت. “ما مدیریت بیماری های عفونی مانند رمان coronavirus هر روز در بیمارستان — آن چیزی است که ما انجام می دهیم. ما در اینجا به مراقبت از هر کس و به مطمئن شوید که هر کس می شود مراقبت های عالی. وجود دارد هیچ خطر اضافی به بیماران و یا بازدید کنندگان در حال حاضر بیش از وجود دارد هر روز از سال است.”

چه حوادث لغو شده است در Coachella Valley? می توانید من بازپرداخت?

Goldenvoice لس آنجلس بر اساس شرکت است که تولید Coachella Valley موسیقی و جشنواره هنر و موسیقی کشور همتای دلیجان بیش از سه تعطیلات آخر هفته در ماه آوریل اعلام کرد 10 مارس به تعویق افتادن هر دو جشنواره با توجه به رشد بهداشت عمومی نگرانی در مورد گسترش coronavirus. Coachella است که موکول به صورت Oct. و 9-11 16-18. دلیجان برگزار خواهد شد Oct. 23-25.

سازمان دهندگان گفت: ticketholders اطلاع داده خواهد شد توسط جمعه, مارس 15 در چگونه برای به دست آوردن بازپرداخت اگر آنها قادر به شرکت در تاریخ بعد. همه خرید برای مارس تاریخ مفتخر خواهد بود در ماه اکتبر با توجه به Goldenvoice.

2020 BNP Paribas Open مسابقات تنیس در هند چاه لغو شد در میان coronavirus نگرانی سازمان اعلام کرد در 8 مارس. هر کسی که خریداری بلیط مسابقات ممکن است درخواست بازپرداخت را انجام دهید برای این رویداد را سال یا اعتباری به سمت 2021 مسابقات است. Ticketholders می توانید درخواست خود را با مراجعه به bnpparibasopen.com/coronavirus توسط 31 مارس است.

بازپرداخت اعمال می شود برای تکمیل سفارشات تنها. فیزیکی بلیط نیاز به ارائه در دفتر جعبه و یا مجموعه وزارت دیجیتال بلیط نیاز به یک مشتری فروش بلیط حساب و تمام درخواست ها باید توسط خریدار در ضبط.

جشنواره های موسیقی: Coachella دلیجان به تعویق افتاد و در میان coronavirus نگرانی

BNP Paribas Open: مسابقات لغو میان اضطراری برای بهداشت عمومی

جشنواره موسیقی تاخیر: چگونه می توانم بازپرداخت و یا اعتباری ؟

چه آن که Riverside County اعلام وضعیت اضطراری ؟

این شهرستان ریورساید هیئت ناظران رای گیری روز سه شنبه به تصویب هر دو محلی بهداشت و درمان اضطراری و اورژانس محلی در پاسخ به رشد بهداشت عمومی نگرانی در مورد COVID-19 یا رمان coronavirus.

اضطراری اعلام توانمند شهرستان ریورساید به راحتی اقدام و اعمال سیاست های لازم در پاسخ به شیوع کروناویروس.

Coronavirus تاثیر: Riverside County ناظران اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی

چگونه می توانم پیدا کردن اطلاعات بیشتر ؟

آیزنهاور سلامت ایجاد کرده coronavirus خط برای مردم به تماس بگیرید به بحث در مورد هر گونه قرار گرفتن در معرض و یا نشانه نگرانی. خط کارکنان است 24 ساعت در روز توسط پرستاران ثبت نام شده در (760) 837-8988.

هر Inland Empire ساکن می توانید تماس بگیرید اینلند امپایر طرح بهداشتی را 24 ساعته خط مشاوره پرستار در (888) 244-4347 یا (866) 577-8355. پرستاران خواهد بود قادر به ارائه مشاوره پزشکی و در صورت نیاز می توانید اتصال مردم با یک دکتر از طریق تلفن و یا چت تصویری.

آفتاب صحرا خبرنگار نیکول هیدن را پوشش می دهد سلامت و بهداشت و درمان در Coachella Valley. او را می توان در رسید [email protected] یا (760) 778-4623. او در توییتر دنبال کنید @Nicole_A_Hayden.

آفتاب صحرا کارکنان و ایالات متحده آمریکا امروز کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>