Coronavirus: پنجم بیمار تایید در Coachella Valley به عنوان بیماری همه گیر اعلام شده است در سراسر جهان

مایدزرت | No comments

سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد کروناویروس یک بیماری همه گیر در روز شنبه تنها چند ساعت قبل از Riverside County health افسر تایید یک پنجم بیماران مبتلا به ویروسی COVID-19 بیماری در Coachella Valley.

Tedros Adhanom Ghebreyesus, مدیر, کل, که, گفت, این بیماری همه گیر اعلام در آمد و بخشی به دلیل او احساس ویروس نیست که جدی گرفته شود و او نگران بود که “با هشدار دهنده سطح انفعال.”

یک بیماری همه گیر جهانی است, شیوع بیماری های جدی و جدید بیماری است که نیاز به “انتقال پایدار در سراسر جهان” Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: ایالات متحده آمریکا امروز در فوریه.

Coronavirus برای اولین بار شناسایی شده در چین در ماه دسامبر و به سرعت گسترش یافته و به بیش از 100 مکان در سراسر جهان است.

پنجم coronavirus بیمار در Coachella Valley تایید شد یکشنبه شب با توجه به خوزه Arballo رودخانه دانشگاه نظام سلامت-بهداشت عمومی میگویند. این بیماری بود و به صورت محلی به دست آورد و بیمار در حال حاضر جدا شده در صفحه اصلی.

که به ارمغان می آورد در کل از شهرستان ریورساید ساکنان که آزمایش مثبت برای coronavirus به هفت عنوان از شب چهارشنبه. دو نفر در حال درمان در خارج از شهرستان دو نفر در حال درمان در بیمارستان در Coachella Valley و سه نفر از آنها در قرنطینه خانه در Coachella Valley.

در Coachella Valley روز به روز فعالیت ها و رویدادها به سرعت در حال تغییر.

برخی از کلاس های درس کالج لغو

دانشگاه کالیفرنیا در ریورساید پردیس در پالم دزرت اعلام کرد سه شنبه شب که همه حوادث لغو خواهد شد برای آینده ای نزدیک است.

“سلامت و ایمنی جامعه ما همچنان اولویت ما است و ما به طور فعال نظارت بر تحولات محلی و در جای دیگر” پردیس در بیانیه ای گفت.

در ضمن تمام دانشگاه پسوند کلاس کالیفرنیا طبیعت کلاس های استاد باغبان کلاس و Osher یادگیری مادام العمر کلاس در رانچو مایراج و نخل کویر مرکز در حال لغو طریق آوریل 3.

دانشکده کویر هنوز برای اعلام وضعیت اضطراری و حرکت خواهد شد کلاس های آنلاین.

“من اعتقاد ندارم که در حال حرکت آنلاین منصفانه است که به اعضای هیات علمی و دانشجویان” هیئت امنا معاون صندلی مری جین سانچز گفت: خورشید صحرا.

بسیاری از دانش آموزانی که حضور در دانشگاه ندارند و دسترسی به رایانه و اینترنت است که می تواند از راه دور کلاس های غیر قابل دسترس برای آنها, او گفت:. نیز وجود دارد چند تن از اساتید که در حال حاضر استفاده از بوم دانش آموز دوره آنلاین پلت فرم.

“گام بعدی ما این است که آموزش کارکنان در مورد نحوه استفاده از منابع آنلاین در مورد که ما نیاز به رفتن را از این جهت” سانچز گفت.

دانشکده کویر ایجاد کرده coronavirus نیروی کار و در روز سه شنبه قرار داده تا پوستر در اطراف پردیس ارائه مشاوره به دانشجویان و استادان به عمل امن اقدامات پیشگیرانه.

نیز وجود دارد یک coronavirus بروز تب در وب سایت مدرسه با اطلاعات در مورد چه روش کالج حال شکل گرفتن است. یک گروه متشکل از پردیس رهبران و اعضای از ایمنی و سلامت و رفاه کمیته ملاقات با اجرایی دولت در روز چهارشنبه.

عضو شورای زودهنگام در رخصتی بهار

پالم اسپرینگز Unified School District: یک دزرت هات اسپرینگز عضو شورای اتحاد سوال که آیا پالم اسپرینگز Unified School District است اقدامات پیشگیرانه “کافی است.”

عضو شورای راسل بتی گفته او “یکی از آخرین به جنجال آفرینی,” روز چهارشنبه در پالم اسپرینگز منطقه به مدارس و برگزاری رخصتی بهار در اوایل به عنوان یک گام احتیاطی.

“من خواستار در پالم اسپرینگز Unified School District برای بستن مدارس دو هفته پیش از به طور منظم برنامه ریزی شده بهار زنگ تفریح به خرید خودمان چه ممکن است وقت با ارزش برای دیدن چگونه coronavirus را توسعه دهد و بازی را در جوامع ما” بتی در بیانیه ای گفت. “این گام احتیاطی است به دست آورد تنها با یک اختلال جزئی به مدرسه به طور منظم برنامه.”

در پاسخ به بتی’ نگرانی پالم اسپرینگز متحد سخنگوی جوآن Boiko گفت: منطقه در حال همکاری با شهرستان در بخش بهداشت و درمان در “هر گام ما نیاز به در مورد محدود کردن فعالیت و یا بستن هر گونه مدارس است.”

او گفت: هیچ یک از چهار تأييد coronavirus موارد در Coachella Valley هر گونه اتصال به مدارس محلی و شهرستان افسر بهداشت است توصیه نمی شود هر محلی مدارس در نظر گرفتن تعطیلی در این زمان.

پالم اسپرینگز Unified School District است که با همکاری نزدیک با مقامات بهداشت شهرستان و “در این زمان وجود دارد هیچ توصیه به تغییر روزانه ما عملیات نزدیک مدارس یا لغو فعالیت” سرپرست ساندرا لیون روز دوشنبه گفت: در نامه ای به پدر و مادر است.

مدرسه منطقه گام برای جلوگیری از گسترش میکروب لیون گفت. وادار سازد کارکنان بهداشتی کلاس های درس روزانه, او گفت:, و منطقه را فراهم کرده است معلمان با اسپری ضد عفونی کننده برای استفاده در کلاس های درس خود را در طول روز در مدرسه. علاوه بر این, منطقه, اتوبوس, پیمانکار, اولین بار, دانشجو, دارای پروتکل در محل به صورت روزانه و مطابق با اصول بهداشتی اتوبوس, او گفت:.

این منطقه نیز در حال توسعه برنامه های احتمالی, Lyon, گفت, تاکید است که این وضعیت “مایع.”

منطقه ادامه خواهد داد به ارائه وعده های غذایی مدرسه اگر یک یا بیشتر مدارس تعطیل هستند, او گفت:. در آن صورت لیون گفت: تغذیه بخش خدمات خواهد راه اندازی مکان های که در آن خانواده ها می تواند جمع آوری دانشجو وعده های غذایی. اگر یکی یا بیشتر از مدارس نزدیک او گفت: این منطقه خدمات آموزشی تیم برنامه در محل برای آموزش از راه دور.

“من می خواهم به تاکید است که سلامت و ایمنی ما دانش آموزان و کارکنان اولویت ما است و تمام برنامه ها روش ها و تصمیم گیری های ساخته شده با این در خط مقدم قلب و ذهن ما” لیون گفت.

در جای دیگر در دره, بیابان, شن و ماسه Unified School District کار “با محلی شهرستان و دولت و مقامات بهداشت عمومی که جهت ارائه در مدرسه تعطیلی” منطقه گفت: در یک شنبه پیام به خانواده ها است.

منطقه کارکنان تمیز کردن و ضد عفونی کلاس های درس و دفاتر “در بیشتر متمرکز بر اساس” توجه ویژه به “مناطق به احتمال زیاد تا به حال دانش آموز رفتار” از جمله میز و دستگیره های درب سالن های غذاخوری و حمام و سرویس بهداشتی در این منطقه گفت:.

منطقه گفت: آن را ممکن است آنلاین برنامه درسی به دانش آموزان اگر مدارس تعطیل هستند. آن را نیز بررسی سفر و سفر زمینه درخواست “به طوری که ما برنامه را در جای خود باید تنظیمات لازم خواهد بود.”

این Coachella Valley Unified School District است که از نزدیک نظارت بر coronavirus وضعیت و کار با county مقامات سرپرست ماریا Gandera گفت. وجود دارد در حال حاضر هیچ تعطیلی مدارس و برنامه ریزی برای این منطقه است.

Coronavirus پرسش و پاسخ: به اشتراک گذاری سوالات خود را با ما. در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن

12 آیزنهاور پرستاران در قرنطینه

در آیزنهاور سلامت در رانچو مایراج, 12 پرستاران ثبت شده است که ممکن است در معرض یک بیمار بیمارستان تحت درمان COVID-19 دستور داده شده است تا به خود قرنطینه در خانه و نظارت بر شرایط خود به گفته سخنگوی بیمارستان لی برنج. غیر از پرسنل پرستاری نیز در معرض, او گفت:.

کارکنان درمانی قرار گرفتند به این ویروس به دلیل بیمار در ابتدا دیدار با کروناویروس معیارهای برنج گفت: بیمار منتقل شد به برنامه انزوا بعد از بیمارستان رو تایید از شهرستان در بخش بهداشت و درمان برای تست ویروس. کارکنان اطلاع داده شد خود را بالقوه قرار گرفتن در معرض به عنوان به زودی به عنوان بیمار آزمایش مثبت برای COVID-19, او گفت:.

“در حالی که کارکنان با استفاده از قطرات اقدامات احتیاطی قبل از این کار به حداقل رساندن خود و قرار گرفتن در معرض آیزنهاور تصمیم گرفت از فراوانی از احتیاط به جای این کارکنان در قرنطینه برای محافظت از کارکنان و بیماران مبتلا به” برنج گفت.

تعدادی از کارکنان مراقبت های بهداشتی به دستور خود قرنطینه با توجه به پتانسیل قرار گرفتن در معرض آلوده بیمار شده است به سرعت در حال افزایش در سراسر کشور و کشور جرقه سوال در مورد اینکه آیا ایالات متحده در سیستم مراقبت های بهداشتی تبدیل خواهد شد تحت کارکنان و غرق شده است.

آیزنهاور در حال حاضر قادر به پاسخگویی آن به نیازهای نیروی انسانی برنج افزود: “ما همچنان به همکاری نزدیک با Riverside County بهداشت عمومی برای برنامه ریزی احتمالی در صورت COVID-19 می شود گسترده تر در جامعه است.”

ملی پرستاران اتحادیه ادعایی در بیانیه ای که ده ها تن از کارکنان مراقبت های بهداشتی در ایالات متحده در معرض شده اند با توجه به کارفرمای خود را عدم حمایت. اتحادیه سازمان فراخوانی برای سلامت بهتر و پروتکل های ایمنی برای همه کارکنان مراقبت های بهداشتی برای محافظت از آنها در برابر coronavirus از جمله بیشتر دنده محافظ.

کالیفرنیا انجمن پرستاران اتحادیه است که نشان دهنده ثبت نام پرستاران در سه صحرا مراقبت و بیمارستان های شبکه از جمله Desert Regional Medical Center در پالم اسپرینگز, JFK, بیمارستان یادبود در Indio و سلام صحرا مرکز پزشکی در جاشوا تره با انتشار بیانیه ای از یکی از پرستاران شاغل در خارج از قیصر بیمارستان در شمال کالیفرنیا در 5 مارس.

“به عنوان یک پرستار من بسیار نگران آن است که به اندازه کافی در حال انجام است برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس گفت:” پرستار که نبود نام در این بیانیه است. “من می دانم که چون من در حال حاضر بیمار و در قرنطینه پس از مراقبت از یک بیمار که تست مثبت است. من انتظار ‘اجازه’ از دولت فدرال اجازه می دهد تا برای تست من حتی پس از من پزشک و شهرستان, بهداشت حرفه ای آن را دستور داد.”

پرستار گفت که CDC در ابتدا به او گفت که آنها نمی خواهد اجرای آزمون به دلیل “اگر من پوشیدن توصیه می شود تجهیزات حفاظتی, پس از آن من نمی خواهد که coronavirus.”

بعد او گفت: CDC به او گفت که او خواهد بود را آزمایش کردند اما آنها تا به حال به اولویت بندی نمونه بیماری و شدت تنها بسیاری از می تواند انجام شود هر روز.

“به تاخیر انداختن این آزمون قرار می دهد که کل جامعه در خطر است,” او گفت:.

شده اند وجود دارد هیچ گزارشی از coronavirus بیماران تحت درمان در هر یک از کویر مراقبت های شبکه و بیمارستان و از بعد از ظهر چهارشنبه.

دیگر بیمارستان های منطقه: Desert Regional Medical Center, JFK, بیمارستان یادبود و سلام صحرا مرکز پزشکی باید “انجام اقدامات مناسب از جمله احداث تعیین شده نمایش مناطق و ما حرفه ای آموزش دیده و تجهیزات لازم را به عمل بر این اساس” Krista رؤسای سخنگوی سه صحرا مراقبت های شبکه و بیمارستان در بیانیه ای گفت.

همانطور که با هر واگیر, بیماری رؤسای گفت: کارکنان بیمارستان در حال سوال مردم در مورد سفر اخیر و علائم آنها هنگامی که وارد بیمارستان.

کارکنان در حال ارزیابی مربوط به علائم, او گفت:, و اجرای سطح مناسب از انزوا در صورت نیاز بدون تاخیر. او گفت: تیم بالینی به طور مداوم بررسی و پیشگیری از عفونت و به روز رسانی فرآیندهای بیمار نمایش به عنوان توصیه شده توسط CDC.

“کویر مراقبت شبکه — که متشکل از بیش از 3,400 کارکنان — متعهد به نگه داشتن بیماران ما و کارکنان ما و جامعه ما امن” او گفت:.

رؤسای گفت: بیمارستان ها را محدود به نقاط دسترسی به این بیمارستان به حساب برای نزدیک نظارت و ارزیابی از مردم ،

VillageFest لغو Dinah میله میله برای رفتن به

VillageFest: شهر پالم اسپرینگز را لغو کرده است این هفته VillageFest یک هفتگی غذا و هنرهای خیابانی جشنواره اما اعلام نشده مداوم لغو شنبه شب واقعه نشده است.

لغو است تا حدی با توجه به آب و هوا به عنوان سنگین باران و رعد و برق انتظار می رود روز شنبه و تا حدی با توجه به coronavirus نگرانی.

“شهر در حال حاضر در انتظار دستورالعمل ظرف چند روز آینده از شهرستان ریورساید بهداشت عمومی افسر مربوط به گسترش coronavirus و لغو مقیاس رویدادهای گفت:” آزادی مطبوعات صادر چهارشنبه.

CVWD: علاوه بر این Coachella Valley آب منطقه در روز چهارشنبه لغو آن برنامه ریزی رویدادهای عمومی.

“ما درک منافع عمومی در کارگاه های ما و تور و نگاه به جلو به تغییر زمان آنها را در آینده” گفت: CVWD سخنگوی کتی ایوانز. “ما در حال اقدام از فراوانی از احتیاط برای کمک به حمایت از تلاش ها برای حفاظت از جامعه ما است.”

این تصمیم تاثیر نیست هیئت مدیره جلسات و CVWD دفاتر باز باقی خواهد ماند — اما حوادث مانند تورهای نام تا تاریخ 1 آوریل. که در آن نقطه منطقه کارکنان خواهد داد که آیا این بسته به پایین لازم است.

راهنمایی برای بزرگ حوادث: بروک فدریکو رودخانه شهرستان سخنگوی گفت: این سازمان برای رویدادهای بزرگ است باید در نظر بگیرید که آیا یا نه شرکت کنندگان خواهد بود قادر به عمل اجتماعی فاصله است که حفظ حداقل 6 تا 8 فوت از هم جدا.

با وجود لغو BNP Paribas Open مسابقات تنیس و Goldenvoice جشنواره های موسیقی, رویدادهای دیگر مانند باشگاه دامن Dinah Shore آخر هفته ها میله میله همچنان به عنوان برنامه ریزی شده. سالانه پنج روز پالم اسپرینگز جشنواره موسیقی — همچنین به عنوان شناخته شده “Dinah” — غذا به, لزبین جامعه را از مارس 1 به 5.

“ما شده اند به سبز روشن (sic) توسط بخش عمومی وزارت بهداشت از 3/10/20” این وب سایت آمده است.

این سایت اضافه شده است که برگزارکنندگان جشنواره “در حال همکاری نزدیک با شهر پام اسپرینگز” و سعی خواهد کرد و با ارائه یک محیط امن با پیروی از CDC توصیه های برای بزرگ حوادث و تجمعات.

گز کشور مدیر باشگاه صحبت می کند

در روزهای اخیر نمایندگان گز باشگاه های کشور در رانچو مایراج شده اند در پاسخ به سوال در مورد امکان coronavirus بیماران متصل به باشگاه. مدیر کل چاد جانسون گفت: تنها یک عضو باشگاه دارای آزمایش مثبت است.

“من مطمئن هستم که شما شنیده ام نام گز و مردم پایین آمده اند با آن و آن را از نوع ناامید کننده” جانسون گفت.

یک منبع با آگاهی از این شهرستان در پاسخ به شیوع گفت: خورشید صحرا شنبه که سه نفر از اعضای باشگاه باید آزمایش مثبت برای کوروناویروس. اولیه قربانی متصل به باشگاه کشور ظاهرا قرارداد این ویروس در حالی که در سفر به شرق این منبع گفت.

اما جانسون انکار کرد که چند گز اعضای دارای آزمایش مثبت برای coronavirus هر چند او تایید یکی از اعضای این باشگاه یک زن تشخیص داده شده بود.

“شما باید درک کنند که این فرد است که یک عضو در اینجا زندگی می کند در کشور های مختلف باشگاه و در درجه اول یک عضو در کشور های مختلف باشگاه” جانسون گفت.

جانسون گفت که او را درک نمی کند, چگونه تمرکز شد در مورد گز 18 سوراخ, باشگاه های کشور در Frank Sinatra درایو. جانسون گفت: نظر در مورد این باشگاه توسط رانچو مایراج عضو شورای دانا هوبارت در یک جلسه ویژه شورای شهر و همچنین دیگر رسانه ها گزارش نشده کمک کرده است.

“آن را انجام بسیاری از آسیب” جانسون گفت. “ما بسیاری از کارمندان که دارای دو شغل و مکان های دیگر از اشتغال به آنها گفتن نه به کار بیایند.”

اما رویدادهای آینده در گز خواهد شد به احتمال زیاد لغو و محل باشگاه وانجمن و مراکز تناسب اندام در باشگاه بسته شده برای آینده قابل پیش بینی. در حالی که گز در ادامه به نظارت بر وضعیت زمین گلف خود باز می ماند به عضو بازی.

“ما اجازه می دهد کاربران به بازی گلف چرا که ما احساس می کنیم که بسیار کم خطر” جانسون گفت. “بسیاری از آنها خود را دستی.”

آب منطقه مورد بحث انجماد افزایش نرخ

این Coachella Valley آب منطقه مدیره در روز سه شنبه مورد بحث و بررسی امکان انجماد به طور موقت پیشنهاد افزایش نرخ آب در تلاش برای کاهش انتظار می رود مالی اثرات پخش كردن, رمان coronavirus.

در زمان در کنار مجموعه ای از اعضای هیئت مدیره ” و نظرات و ایده آمد به توقف آب افزایش نرخ حداقل برای سال آینده. با خیلی کسب و کار در معرض خطر از لغو, رویدادهای هیئت مدیره به طور خلاصه ذکر شده آن را به عنوان یک راه برای کاهش فشار مالی بر جامعه است. BNP Paribas Open موقت کارکنان به عنوان مثال می تواند در از دست چندین هزار دلار چک در مسابقات تنیس را ارائه کرده اند.

“این ممکن است آنچه که هر کس می خواهد به شنیدن” گفت: Anthony بیانکو که نشان دهنده بخش دو در هیئت مدیره اما توقف افزایش نرخ ممکن است در کوتاه مدت ضرورت است.

“قطعا وجود دارد گونگ به توان مالی برخی از درد احساس شده توسط بسیاری از مردم است. ما باید به فکر آن است. من در توافق با این که” رئیس جمهور هیئت مدیره John Powell جونیور گفت.

CVWD سخنگوی کتی ایوانز گفت: خورشید صحرا که در این منطقه نیاز به افزایش نرخ اگر آن را به حرکت به جلو با تعدادی از سرمایه برنامه ریزی شده پروژه های بهبود. برای مثال CVWD اعلام کرد در اوایل ماه مارس بود که آن را راه اندازی حدود 120 میلیون دلار پروژه ساخت و ساز برای افزایش ظرفیت آن طوفان کانال های آب.

این سوال مانند بیانکو است “هنوز در حال تجزیه و تحلیل” و نرخ نهایی افزایش می دهد — و یا بالقوه یخ — تصمیم نگرفته ایوانز گفت:, و اضافه کرد که کارکنان را در نظر بگیرید که آیا یک کوچکتر تخته سنگ از پروژه ها می تواند حرکت رو به جلو با استاتیک نرخ.

کارکنان انتظار می رود به ارائه توصیه های خود را در سال آینده این نرخ به هیئت مدیره در ماه آوریل است.

آفتاب صحرا خبرنگار نیکول هیدن تحت پوشش بهداشت و مراقبت های بهداشتی در Coachella Valley. او را می توان در رسید [email protected] یا (760) 778-4623. او در توییتر دنبال کنید @Nicole_A_Hayden.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>