Coronavirus فلوریدا: مشروب الکلی ممنوع جلب بروارد میله با تعجب به COVID-19 مورد موشک وار رفتن

فلوریدا تودی | No comments

کاکائو ساحل — دستور دولت است که میله بلافاصله متوقف خدمت الکل در قضیه مصرف به سرعت موج از طریق Brevard شهرستان آشامیدنی موسسات

در نارگیل در ساحل در موقع ناهار یک خط کوتاه از کاربران منتظر جلو در که دیگران انجام گرمسیری کوکتل به لکه های خود را در ساحل. نارگیل یک رستوران و می تواند همچنان به خدمت به الکل. مجوز آن اجازه می دهد تا از آن برای خدمت به نوشیدنی به مشتریان برای حمل به ساحل.

علامت یک سانفورد که کاهش یافته است را به نام خانوادگی خود گفت که او می داند که چرا دولت بسته الکل در میله حتی اگر او نمی مانند آن را بسیار.

از پشت سر او آمد الدین از نیمه شلوغ جمعه ناهار خدمات در محبوب کاکائو ساحل نقطه با یک سرور و گاه به گاه مشتری با پوشیدن ماسک.

“مهمان نوازی را در شکل بد در این دولت در حال حاضر برای مطمئن,” او گفت:. شما نیاز به امن و نوع فاصله از یکدیگر اما شما باید زندگی خود را و انجام مسائل.

“من در خانه مانده برای دو ماه. شما نمی تواند انجام دهد.”

یک لیست: رستوران در بروارد بسته به دلیل COVID-19

کروناویروس در Brevard, ژوئن 26: 148 جدید, موارد, افزایش بزرگ در ملبورن و پالم بای

درب بعدی در ساحل کلبه مدفوع انباشته شدند تا اين بار اما این بار باز مانده برای ادامه خدمت به نوشیدنی به انجام به ساحل.

این حرکت برای پایان دادن به در قضیه فروش الکل توسط دولت اعلام شد گروه کسب و کار و حرفه ای قوانین و مقررات از طریق توییتر در 11:13 صبح درست در همان زمان دولت اعلام کرد حدود 9,000 جدید کروناویروس موارد قبلی 24 ساعت.

رژیم صهیونیستی. ران DeSantis و دیگران را با اشاره به تجمع مردم در کافه ها به عنوان یکی از چیزهایی که رانندگی بالا رفتن سرسام آور coronavirus اعداد در دولت آفتاب.

ناگهانی تعلیق چپ بسیاری از کافه ها و رستوران ها سردرگم و نامشخص است که چگونه قوانین و مقررات جدید اعمال می شود. کارکنان در ویسکی, ساحل, میخانه در ستلایت بیچ کاهش یافته است به نظر در حدود 1 بعد از ظهر از آنجا که آنها هنوز مطمئن شوید که چه تنظیم اعمال می شود به میخانه.

کارکنان در ماهی مرکب در آب Gallie در ابتدا کاهش یافته است به نظر در حدود ظهر و ارسال سوالات به صاحب Buz Underill چرا که آنها هنوز هم در حال انتظار برای شنیدن برنامه نهایی. Underill گفت: حدود یک ساعت بعد که رستوران خود را ادامه خواهد داد برای خدمت به الکل همراه با غذا و برنامه ریزی برای باز بماند برای آینده قابل پیش بینی.

اگر آنها خوش شانس هستید این زمان صاحبان موسسات که در خدمت مواد غذایی و نوشیدنی ها فکر می کنم روز جمعه سفارش است فال بد است که آنها ممکن است در برخورد با محدودیت های بعدی.

“این فقط ترسناک” سام Buzzell مالک مشترک از شور فاکس در یو Gallie گفت. “این فقط دیوانه چه وجود دارد بسیاری از مردم که اهمیتی نمی دهند و دلیل آن را پخش می کنند.”

شور فاکس به تازگی نصب شده از جنس پلکسی گلاس تمام راه را در اطراف نوار آن در مقابل رستوران. Buzzell می گوید که آنها کار می کنند و با رعایت قوانین و مقررات و اطمینان مردم نشسته در جداول نه نوار بالا و تمام سطوح در حال بررسی.

Underill گفت که او امیدوار است که دولت نمی خواهد عقب بازگشایی طرح به زور رستوران ها برای متوقف کردن سرویس ناهار خوری.

“است که می تواند یک اشتباه بزرگ” او گفت:.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>