Coronavirus فلوریدا: انتظار ورزشی را انتخاب کنید که در آن آن را به سمت چپ خاموش در مدت کوتاهی خالص فانتزی

فلوریدا تودی | No comments

من می خواهم به صحبت کردن با شما امروز در مورد آنچه علاوه بر این از بایرون جونز به معنی دلفین ها.

من می خواهم برای پیوستن به گروه کر در مورد تام بردی حرکت به Bucs.

من می خواهم به رسم یک تصویر از چه جالب کاردینالز خواهد بود. (واقعا….)

اما در این هفته چشم من نگه داشتن دست خوش پیشامد میشه چند اینچ به سمت چپ لپ تاپ من بیش از به اپل تنظیم برای انواع کابل, اخبار کانال های بی پایان که در آن کتیبه ها و بی پایان سیاستمداران’ جلسات حفظ و گرفتن در راه است.

ورزشی است که چگونه من را به زندگی من. از آنجا که شما در حال خواندن این, شما احتمالا در مورد مراقبت از ورزش بیش از حد. و بنابراین ما در حال نگاه کردن به جدول زمانی که لیگ در حال انتشار و سپس انجام محاسبات ریاضی در زمانی که آن را ممکن است امن برای تیم به بیرون می آیند و بازی.

هیچ کس نمی داند که آن خواهید بود. من که. آنچه که من باید یک زمان سخت تر پردازش است که اگر آن را تقریبا به عنوان به زودی به عنوان بسیاری از به نظر می رسد فکر می کنم. و یا آنچه آن را مانند زمانی که آن را ندارد.

شروع در ابتدایی ترین سطح: کارشناسان پزشکی می گویند این می تواند یک سال قبل از وجود یک واکسن برای coronavirus. کارشناسان مالی هستند نیروبخش برای رکود است. اما در اینجا چیزی است: هر دو سقوط در خوش بینانه طرف.

در خطر ابتلا به صدایی جنجال آفرینی دیگران هوا 1½ سال به منظور توسعه یک واکسن.

وجود دارد ترس از افسردگی است. و دولت خود گفت: بیکاری می تواند افزایش یابد نسبت به 20 درصد است.

وجود دارد و ممکن است یک چیز لعنتی ورزش می توانید در مورد آن انجام دهد.

ما قرار نیست برای جمع آوری در گروه های بزرگتر از 10. امیدوارم آمده مارس و یا جولای یا سپتامبر همه چیز را به طور قابل توجهی بهبود بخشد.

اما به اندازه کافی برای 20,000 در NBA آرنا ؟ یا 60,000 در یک NFL ورزشگاه ؟

بیایید صفر نزدیک تر است. می گویند NFL می دهد دلفین ها و دیگر 31 تیم همه روشن برای باز کردن اردوگاه های آموزشی در این تابستان. پس از آن چه ؟ با 63 بازیکنان پس از فهرست اسامی کمرنگ هستند — شما باید شامل تمرین تیم ملی — شانس از این بازیکنان manhandling هر یک از دیگر هر روز و هیچ یک آلوده شدن هستند … چه دقیقا ؟ و اگر یکی بیمار شود و سپس چه ؟

(اخبار flash: من تا به حال حتی به پایان رسید نوشتن این ستون هنگامی که کلمه آمد که پرستاران مربی شان Payton, متاسفانه, آزمایش مثبت برای ویروس.)

من می تواند در ایجاد یک وضعیت فرضی از چگونگی نگران هر بازیکن ممکن است برای خود و خانواده اش اما هیچ نیازی نیست وجود دارد. بعد از ظهر پنجشنبه نگهبان در لندن ثبت یک داستان است که در آن بازیکن فوتبال جان اوبی میکل تصمیم گرفت جای خود را با دوست دختر خود را و 4 ساله دختران دوقلو در لندن است. بنابراین او بسته بندی شده بالا و سمت چپ خود را ترک تیم Trabzonspor. Mikel اولین ابراز نگرانی در رسانه های اجتماعی که خشم باشگاه خود را که به نوبه خود خشم Mikel.

یک تیم گفتن یک بازیکن برای قرار دادن آن خواسته های خود را بیش از خانواده است ؟

“این فقط به شما نشان می دهد چگونه این تفکر وجود دارد این است که” Mikel گفت: نگهبان. “من فقط باید صادقانه و بی رحمانه با من چه میگویم. آن را فقط نشان می دهد که آنها واقعا نمی مراقبت در مورد زندگی انسان است. آنها اهمیتی نمی دهند در مورد آنچه در جریان است در جهان. همه آنها در مورد مراقبت از این است که چگونه برای برنده شدن در این لیگ است.”

خوشبختانه Trabzonspor بوده است ، یک سازمان یک مالک و یک ورزشکار پس از دیگری شده اند پله تا دست به من قرض بدهید. دلفین ها صاحب استفان راس است که تبدیل به سنگ سخت پارکینگ ورزشگاه به یک مرکز آزمایش. تمام اعمال می شود تقدیر و صادقانه و نه غیر منتظره.

هنوز هم ما فقط شاهد یک NFL free-عامل دیوانگی مربوط به صدها میلیون دلار اطراف پرتاب مانند انحصار پول است. آن چه NFL تا به حال به انجام دیر یا زود من فرض کنید هر چند شما را به تعجب در مورد اپتیک از این صرف ولگردی و قانونی شکنی به سرور در دلری بیچ که فقط از دست یک کار به خاطر صاحب خود و یا رستوران فقط از دست پیراهن خود را.

در میان لیست صد نگرانی در داخل هر دفتر جبهه است به رسمیت شناختن است که طرفداران آنها تکیه می کنند بر روی لبه هستند. تیم را آغاز کرده اند عقب هل دادن مهلت پرداخت برای فصل-دارندگان بلیط. خواهد پسوند کافی است ؟

تسکین وجود دارد بیش از یک جدید جمعی-چانه زنی و توافق است که اطمینان NFL صلح کار از طریق 2030. در این فکر بود که با تلویزیون قرارداد بعدی در دستور کار شبکه خواهد بود دام بیش از هر یک از دیگر حول میلیاردها دلار در NFL. آنها این کار را انجام دهند زیرا NFL بازی ها به اعتبار آنچه Kansas City Chiefs خواهد بود در مقابل یک XFL تیم. که در مورد به تغییر اما در جایی که شبکه’ پول آمده از زمانی که “دسامبر به یاد داشته باشید” تبلیغات خشک چون مردم نمی خرید اتومبیل ؟ در حال حاضر خودرو, کارخانه های در حال تعطیل.

سوال سوال سوال. با محدودیت های مسافرتی در محل NFL تیم نزدیک به پرواز کور وقتی که می آید به امضای رایگان عوامل قادر به پزشک خود انجام physicals. صبر کنید تا اولین بازیکن گزارش به اردوگاه با زانو است که به عنوان خوب به عنوان آگهی. بله coronavirus بند قرارداد یک چیزی در سال 2020 است.

بیایید آن روبرو هستند: وجود دارد به مراتب بیشتر مسائل با فشار دادن به نگرانی در مورد از زمانی که بازی های رزومه و یا اینکه آیا تیم شما باید ثبت نام تاد Gurley. فقط می دانم که اگر شما در حال فکر کردن به این که ورزش هدف قرار دادن دکمه مکث, شما ممکن است تعجب.

تنظیم مجدد را فشار دهید ممکن است بیشتر شبیه به آن.

برای بهترین پوشش ورزشی در منطقه, لطفا اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>