Coronavirus: مواد غذایی, مواد غذایی کارگران لیاقت خیلی بهتر از آنها در حال گرفتن | تیم والترز

فلوریدا تودی | No comments

هنگامی که من تبدیل 16, پدرم به من گفت: “آیا شما می خواهید یک ماشین؟”

من به طور طبیعی گفت: “بله!”

او به سرعت به دنبال آن است که با “خوب و سپس یک کار.”

من نمی خواهم که جواب دادید اما من آنچه را که به او پیشنهاد شده است. من شروع به کار در arby’s در آمریکا 1 در رککلدگ در ماه مه سال 1993 به عنوان یک دانشجوی سال دوم دبیرستان.

با وجود ساخت حداقل دستمزد $4.25 یک ساعت من واقعا دوست داشتم که کار. من با مردم خوب و چیزهای زیادی یاد گرفتم در اولین تاخت و تاز کردن به دنیای بزرگسالان.

پول بدیهی است که به اندازه کافی برای خرید یک ماشین اما پدربزرگ و مادربزرگ من کمک من در خرید یک 1984 GMC وانت با 110,000 کیلومتر. آن نیاز به برخی از عشق و تمام پول من ساخته شده به نظر می رسید ریخت که کامیون. اما آن را همه به ارزش آن است.

کسانی که مشکلات یک 16 ساله در اوایل 1990s. متاسفانه که حداقل دستمزد افزایش یافته است توسط $3 در 27 سال به $7.25 که آن را در حال حاضر. اجازه دهید که غرق در.

در حال حاضر اجازه دهید این سینک: با وجود تمام مشاغل با درآمد بالا وجود دارد — بسیاری از آنها تلقی شده است غیر ضروری — بسیاری از مردم ما با تکیه بر طول COVID-19 همه گیر هستند حداقل دستمزد به پایین دستمزد بگیران که در حال نگه داشتن ما رستوران ها و فروشگاه های مواد غذایی ما رفتن. بسیاری از ما جعبه بزرگ و فروشگاه های مواد غذایی شروع کارگران بالاتر از حداقل دستمزد است اما آن را به اندازه کافی برای توجیه قرار دادن کارگران خود را در خطر ابتلا به ویروس ؟

در اینجا یک آمار نامطلوب: با توجه به فوربس, متوسط, مدیر عامل شرکت ساخته شده 20 برابر حقوق و دستمزد خود را به طور متوسط کارگر در سال 1950. در 2018, فوربس گزارش مدیر عامل شرکت پرداخت در شاخص S&P 500 شرکت افزایش یافت به طور متوسط 361 بار بیشتر از میانگین رتبه و فایل کارگر و یا پرداخت از $13,940,000 یک سال است. که کاملا یک پرش.

من خوشحالم که این افراد انجام می دهند تا به خوبی, اما آنها تنها انجام آن نیز به دلیل “رتبه-و-فایل” کارگران است.

در اینجا یکی دیگر از مجموعه ای از حقایق برای اندیشیدن: خانواده خارج سام والتون بنیانگذار متشکل از سه نفر از ثروتمندترین افراد در این سیاره است.

جیم والتون 10 فرد ثروتمند در $53.5 میلیارد دلار است. آلیس والتون است شماره 11 در $53.2 میلیارد دلار است. راب والتون در آینده است در $53 میلیارد دلار است.

به اعتبار آن خارج شده و شروع به کارکنان در 11 دلار و نه از حداقل دستمزد. و آن را پرداخت نزدیک به نیم میلیارد دلار در COVID-19-مربوط به پاداش به ساعتی همکاران در ابتدای ماه به کارکنان تمام وقت 300 $و بخشی تایمر $150.

با توجه به واشنگتن پستو وال مارت فروشگاه مدیران به طور متوسط $175,000 یک سال و در حالی که آن وقت ساعتی کارگر به طور متوسط $14.26 یک ساعت. که برابر است با حدود 25,200 یک سال به 34 ساعت در هفته در نظر گرفته است که تمام وقت در خارج. است که در زیر ملی خط فقر برای یک خانواده چهار حتی اگر شما عامل آن خطر پاداش.

من قطعا به این معنی نیست که تنها از خارج شده است. وجود دارد مقدار زیادی از نمونه هایی از نابرابری در پرداخت. مک دونالد هدف یا Publix استفاده شده است می تواند فقط به عنوان به راحتی. که بزرگترین شرکت در جهان با درآمد خارج اعداد ساده ترین راه برای قرار دادن به چشم انداز. آنها را ساخته اند خود را اکثریت صاحبان غنی فراتر از هر چیزی که ما همیشه می تواند تصور کنید.

پس چرا من اسپوت همه این حقایق در شما ؟

آیا شما ببینید مدیران اجرائی وارثان از بنیانگذاران و یا هر کس دیگری در این شرکت ها ایستاده در خط مقدم جوراب ساق بلند قفسه و تجاری مشتریان با قرار دادن خود در معرض خطر بیشتری از ابتلا COVID-19?

البته که نه. در عین حال آنها در حال جمع آوری پاداش خود را از کسب و کار تلقی می شود “اجباری است.” در ضمن, “رتبه بندی-و-فایل” در برخی از این اماکن در حال گرفتن دلار اضافی و یا دو تا یک ساعت برای خطر پرداخت در حالی که برخی نمی گرفتن هر چیزی.

اگر من یک کنگره و سناتور و فرماندار و یا حتی رئیس جمهور ایالات متحده, من قانونگذاری است که هر یک از این شرکت های بزرگ که هنوز باز است و موفق در طول این زمان دشوار نیاز به کارگران خود را پرداخت حداقل 20 دلار در ساعت است. در حال حاضر که مفید خواهد بود خطر پرداخت.

من می خواهم فکر می کنم سه نفر از ورثه به ارزش 160 میلیارد دلار — یا هر گونه دیگر صاحبان کسب و کار ارزش megamillions یا میلیاردها می تواند استطاعت به انجام این کار و قرار دادن کارگران خود را اول است.

ما باید تشکر ما فروشگاه مواد غذایی و مواد غذایی دبستان کارگران هر بار که ما آنها را ببینید. بدون آنها کشور ما را تبار به هرج و مرج هفته پیش. به جای آن ما قادر به خرید مواد غذایی و دیگر اقلام ضروری.

پس از ما مراقبت های بهداشتی کارگران و من مطمئن هستم که اگر هر کس دیگری به عنوان بالا یک عامل خطر به این مردمی.

آیا شما فکر می کنم که به ارزش بیش از پرداخت زیر فقر دستمزد ؟

والترز را می توان در رسید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>