Coronavirus نیروهای ناسا برای به تاخیر انداختن کار عظیم SLS موشک و کپسول اوریون

فلوریدا تودی | No comments

ناسا متوقف شد کار بر روی آن فضایی عظیم راه اندازی سیستم موشک و کپسول اوریون انداختن ناسا اعلام کرد هدف از بازگشت آمریکایی ها به ماه تا سال 2024.

این سازمان ساخته شده و این حرکت با توجه به تایید coronavirus موارد در داخل و اطراف مراکز میزبانی مربوط به عملیات ناسا مدیر جیم Bridenstine گفت: اواخر پنج شنبه.

این Michoud مجمع تسهیلات در لوئیزیانا و Stennis Space Center در می سی سی پی شد و دستور به توقف کار بر روی موشک و کپسول آغاز جمعه. تیم ها در حال خاموش کردن عملیات به سرعت به عنوان امکان پذیر است.

“تغییر در Stennis ساخته شده بود با توجه به افزایش تعداد COVID-19 موارد در جامعه اطراف مرکز تعداد خود-جداسازی موارد در نیروی کار ما وجود دارد و یک مورد تایید شده در میان ما Stennis تیم” Bridenstine در بیانیه ای گفت. “در حالی که وجود دارد هیچ تایید موارد در Michoud تسهیلات در حال حرکت است به مرحله 4 با توجه به افزایش تعداد COVID-19 مورد در منطقه محلی است.”

تغییر علائم افزایش به “مرحله 4” از ناسا پاسخ چارچوبی برای آن مراکز. دیگران در سراسر کشور از جمله مرکز فضایی کندی در مرحله 3 از چارچوب است. هر دو سطح نیاز کارکنان به telework اما مرحله 3 اجازه می دهد تا برای ماموریت ضروری پرسنل به نگه داشتن کار در فرد است. مرحله 4 با این حال تعطیلی کامل و تنها کارکنان مجاز در مرکز هستند کسانی که حمایت از زندگی و زیرساخت های حیاتی.

همه ناسا مربوط به سفر مگر اینکه بحرانی نیز معلق شده است.

SLS هسته ای مرحله به مقصد موشک برتر, ماموریت یک uncrewed پرواز در اطراف ماه بود که به تازگی حمل و نقل به Stennis برای تست احتمالی آن قبل از انتقال به مرکز فضایی کندی. جبار اجزای کپسول در ضمن تولید شده در Michoud هر چند این فضاپیما آماده برای پرتاب بعدی در حال آزمایش است به طور جداگانه در گلن مرکز تحقیقات در اوهایو. که مرکز هنوز باز است هر چند همه کارکنان دستور داده شده است به کار از راه دور.

“ما متوجه وجود خواهد داشت و اثرات به ماموریت های ناسا اما تیم ما کار به تجزیه و تحلیل تصویر کامل و کاهش خطرات ما درک می کنیم که اولویت ما این است که سلامت و ایمنی ناسا نیروی کار” Bridenstine گفت.

اولین پرواز SLS است که برنامه ریزی شده برای اواخر سال 2020 هر چند چندین ناسا و دولت تخمین می زند می گویند آن را به احتمال زیاد تا اواسط سال 2021 در اولین. با کروناویروس مربوط به خاموش کردن آن باقی مانده است دیده شود که چه نوع از تاخیر خواهد بود اضافه شده به جدول زمانی – و اینکه آیا یا نه تیم می تواند گرفتن دست رفته کار.

این موشک بخشی از ناسا آرتمیس معماری, تلاش برای قرار دادن انسان به عقب بر سطح ماه تا سال 2024. این طرح خواستار آرتمیس من یک uncrewed تست پرواز در اطراف ماه; آرتمیس دوم crewed مدار ماه و آرتمیس III, چکمه-on-the-سطح ماموریت.

با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز وجود داشته است 255,000 تایید در سراسر جهان مورد COVID-19 بیماری ناشی از 2019 coronavirus و بیش از 10 ، 000 مرگ و میر. در ایالات متحده در ضمن 14,631 موارد ثبت شد با 210 مرگ و میر.

“من از همه اعضای ناسا نیروی کار به ماندن در تماس نزدیک خود را با استاد راهنما و بررسی ناسا افراد سایت به طور منظم برای به روز رسانی” Bridenstine گفت. “دریغ نکنید برای رسیدن به ناسا کارمند برنامه کمک در صورت نیاز.”

تماس با Emre کلی در [email protected] یا 321-242-3715. او را دنبال کنید در Twitter, Facebook و Instagram at @EmreKelly. حمایت خود را از فضای روزنامه نگاری با اشتراک در floridatoday.com/specialoffer/.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>