Coronavirus: Gavin Newsom دفاع یک وام در میان شهرستان نگرانی

مایدزرت | No comments

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom در دفاع از تصمیم خود برای اهدای 500 دستگاه تهویه مصنوعی به ملی ذخایر پس از مسئولان شهرستان ابراز نگرانی خود را در مورد یک درخواست باقی مانده نشده.

“برخی از مردم ابراز نگرانی برخی از کالیفرنیا تمایل به گسترش دست به نیوجرسی, نیویورک, ایلینوی, D. C, مریلند, نوادا و کشورهای دیگر در سراسر این کشور توسط وام هواکش برای مقابله با بحران در آن کشورها” Newsom گفت. “من فقط می خواهید به امن در هر اضطراب است که مردم دارند. … ما باید یک تعهد شرکت از این کشورها به ارسال آنها را به ایالت کالیفرنیا است.”

پس از lavished با ستایش از معاون رئیس جمهور مایک پنس فرماندار ایلینویز JB پریتزکر و رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو Newsom دریافت پوش بک از مسئولان شهرستان که یک درخواست هنوز به پر شود.

در روز دوشنبه سرپرست کوین Jeffries سابق جمهوریخواه مجلس نوشت: در مکان عمومی, Facebook, “رودخانه شهرستان است که هنوز هم در انتظار دریافت سفارش از 1000 هواکش از دولت! بنابراین در حال حاضر ما چه بيمارستان انجام دهید؟”

در روز سه شنبه هیئت ناظران جلسه در کنار رودخانه اضطراری مدیریت مدیر گروه بروس بارتون گفت: مقامات دولت تا به حال توضیح داده نشده که چرا هواکش بودند رهبری از دولت زمانی که کنار رودخانه شهرستان را درخواست کرده بود و در عین حال پر شود.

Riverside County مقامات بهداشت پروژه آنها را اجرا خواهد کرد از هواکش توسط مارس 26. و 305 از 512 هواکش در این شهرستان در حال حاضر در حال استفاده است. پس از اولین درخواست برای 500 اضافی هواکش رد by the California Department of Public Health آنها مجددا درخواست را ارسال یک درخواست برای 1,000 هواکش. زمانی که رژیم صهیونیستی. Newsom خود را اعلام کرد کمک مالی به ملی ذخایر آنها تا به حال هنوز به شنیدن.

کالیفرنیا در حال حاضر دارای 11,747 هواکش از آن است که با استفاده از 31.89%. بر اساس آن پیش بینی شده نیاز و تلاش برای اضافه کردن فن به آن زمان کش Newsom و کالیفرنیا بهداشت و خدمات انسانی, منشی, دکتر مارک Ghaly گفت: آنها اعتماد به نفس خواهد شد که دولت منابع کافی زمانی که تقاضا قله.

“وجود دارد یک توانایی به تماس هواکش که ما قرض داده به دیگران برای نجات آمریکایی ها را به مطمئن شوید که آنها در دسترس در اینجا” Ghaly گفت. “ما همچنان به بازسازی بسیاری از طرفداران از سراسر کشور به طوری که کسانی که در حال کار و در دسترس بیماران زمانی که آنها به آنها نیاز دارید.”

اما شهرستانهای باقی می ماند غافل از اطلاعات پشت دولت را پیش بینی. در روز سه شنبه هیئت ناظران جلسه در کنار رودخانه سرپرست جف Hewitt گفت: دولت تا به حال نه مشترک چگونه آن را محاسبه اولیه آن طرح که تا 25 میلیون کالیفرنیا می تواند قرارداد COVID-19 و نه آن یک تقاضا بینی.

در سراسر کالیفرنیا 18,309 باید آزمایش مثبت و 492 نفر از COVID-19. در Riverside County, 1,179 باید آزمایش مثبت و 32 فوت کرده اند.

سام متز را پوشش می دهد سیاست است. او را در رسیدن به [email protected] و یا در توییتر @metzsam.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>