Coronavirus کردم شما هم بزنید دیوانه ؟ در اینجا برخی از چیزهایی که شما می توانید در بروارد در حالی که اجتماعی فاصله

فلوریدا تودی | No comments

حوادث لغو شد. مدارس تعطیل هستند. میله و برخی از رستوران ها بسته شده است. در حال حاضر بسیاری از ما در حال کار از خانه. آن را آسان به احساس انزوا و ترس.

اما اجتماعی فاصله معنا نیست که ما باید برای ماندن در cooped. ورزش روزانه و هوای تازه و نور خورشید می تواند به همه کمک به تقویت سیستم ایمنی بدن ما و مبارزه با افسردگی است.

خوشبختانه در اینجا در بروارد ما زندگی می کنند که دیگران می آیند برای تعطیلات. بهار آب و هوا و مادر طبیعت در تماس است.

فقط چند یادآوری مهم: جلوگیری از تجمعات از 10 یا بیشتر مردم و حفظ فضای حداقل 6 فوت در بین افرادی که اصلا با هم زندگی می کنند. دستهای خود را با آب و صابون به مدت حداقل 20 ثانیه. صورت خود را لمس نمی, به خصوص چشم خود بینی یا دهان. اگر شما سرفه یا عطسه کردن و آن را به یک تمیز بافت و یا آرنج خود را. و اگر شما احساس بیمار و در خانه بمانند!

در اینجا برخی از چیزهایی که شما می توانید در بروارد به خارج شدن از خانه در حالی که اجتماعی فاصله.

رفتن برای پیاده روی

این درست است و شما نمی ممکن است قادر به راه رفتن به مورد علاقه خود را در نوار سینما و یا جای بدنسازی, از آنجایی که آنها تمام شده است به طور موقت بسته شده است. اما حتی یک پیاده روی در اطراف بلوک را انجام شگفتی برای چشم انداز خود را.

مطمئن آهسته دویدن یا دوچرخه سواری هستند که بیش از حد بزرگ. اما سرعت راه رفتن اجازه می دهد تا شما را به اتصال با محیط اطراف خود و توجه به جزئیات. آفتاب احساس شنیدن پرندگان, تماشای سنجاب تعقیب یکدیگر مانند خزدار کمی گیر منم همین. می توان آن را یک خوش آمدید — و مورد نیاز روانی بازآموزی پس از cooped در داخل خانه.

در اینجا برخی از مکان های که در آن شما می توانید تجربه خود را در طبیعت در حالی که نگه داشتن فاصله خود را از سایر افراد است. اول تماس بگیرید و یا چک کردن وب سایت برای اطمینان از پارک ها هنوز هم به روی عموم باز قبل از اینکه شما بروید و آگاه باشند که جامعه مراکز و امکانات حمام ممکن است بسته شده است.

  • Cruickshank Sanctuary, 360 بارنز Blvd. رککلدگ; 321-255-4466
  • جنگل مسحور Sanctuary, 444 کلمبیا Blvd. تیتوسویل; 321-264-5185
  • ارنا نیکسون پارک1200 و ایوانز جاده W. ملبورن; 321-952-4525
  • Gleason پارک, 1233 قایق بادبانی باشگاه Blvd. بندر هند در ساحل 321-773-0552
  • Pine Island منطقه حفاظت, 2100 Pine Island, جاده, جزیره مریت; 321-449-4720
  • ترکیه نهر Sanctuary, 1502 پورت مالابار بلوار. NE پالم بای; 321-676-6690
  • Viera تالاب, 3658 چارلی Corbeil راه Viera; 321-633-2016
  • Wickham پارک, 2500 پارک وی درایو, ملبورن; 321-255-4307

دریافت بر روی دوچرخه

اگر دوچرخه سواری بیشتر سرعت خود را به اتمام شرق منطقه مرکزی راه آهن نوین. 15 مایل بخش در بروارد امتداد از کاناورال Ave. در تیتوسویل به Volusia County خط. این فقط برای دوچرخه سواران; هموار 12-پا گسترده ای نوین می توان با استفاده از واکر و دونده بیش از حد.

شرق و مرکزی راه آهن منطقه ای دنباله دار است “جیب پارک” در طول راه. این حلقه که شما را به یک محل برای استراحت و یا به نوبه خود در اطراف. فقط آگاه باشید که دنباله ندارد حمام و سرویس بهداشتی و یا نیمکت.

رفتن به ساحل

آن را سخت به مقاومت در برابر ساحل در این زمان از سال است. خورشید در حال درخشیدن است آب نمک گرم شدن. اگر شما فقط مطمئن شوید که به مسئول و حفظ فاصله اضافی بین خود و دیگر ساحل را برانگیخت.

Beachside پارک ها و ساحل پارکینگ در بروارد بسته شده است. اما اگر شما می توانید راه رفتن یا دوچرخه سواری به ساحل شما در شانس هستید. تا کنون سواحل خود را باز باقی می ماند با زیر استثنا:

  • این کاناورال ملی ساحل دریااز جمله Playalinda ساحلشده است تا اطلاع ثانوی بسته.
  • بندر کاناورال بسته شده است دسترسی به اسکله پارک تا اطلاع ثانوی.

بررسی برای به روز رسانی: Brevard, beachside, پارک, پارکینگ های عمومی در مناطق بسته شود برای پیشگیری coronavirus

بیشتر: بندر کاناورال بسته اسکله پارک اردوگاه دسترسی به ساحل, اکتشاف, برج

گشت و گذار یکی دیگر از فعالیت های خوبی در طول این زمان از آنجا که شما می توانید لذت بردن از خود و حتی در اطراف افراد دیگر را بدون گرفتن بیش از حد نزدیک است. نشستن در آب و پارو خوب برای تناسب اندام و سلامت روانی بیش از حد. گشت و گذار کمک می کند تا به نگه داشتن چیزهای در چشم انداز و به شما می دهد یک لحظه به لحن اخبار و استرس است.

اگر شما می خواهید برای رفتن به ماهیگیری از ساحل شما نیاز به یک مجوز ماهیگیری. رفتن به فلوریدا ماهی و حفاظت از حیات وحش کمیسیون وب سایت برای به دست آوردن یکی به صورت رایگان در myfwc.com/license.

در آب

اگر شما قایق خود را و یا یک دوست که می کند این است که زمان زیادی را به استفاده از آن. شما مقدار زیادی از هوای تازه و آفتاب با دو مزیت اجتناب از جمعیت.

شما حتی می تواند بسته کولر و یک قایق به یکی از از بین بردن سلیمان برای رفتن به کاوش برای یک بعد از ظهر. فقط مطمئن شوید که برای تمیز کردن پس از خود را پس از آن.

قایقرانی و SUP-ing (stand-up paddleboarding) باید حتی بیشتر از مزایای. آنها را بزرگ و کم تاثیر تمرینات و سرگرم کننده, آرامش بخش, راه هایی برای به دست آوردن نزدیک به طبیعت است. شما می توانید برخورد نزدیک با کنجکاو گوسفند آبی, دلفین ها و لاک پشت های دریایی در حالی که پارو.

چیزهایی که برای جلوگیری از

زمین بازی: امکانات عمومی مانند زمین بازی سازه نمی توانید به طور منظم تمیز و coronavirus می تواند در زندگی پلاستیکی و فلزی تا سه روز.

نیمکت پارک: دوباره این ساختار نمی توانید به طور منظم تمیز. شما هرگز نمی دانید چه شما ممکن است لمس کردن.

جمعیت: جلوگیری از تجمعات از 10 یا بیشتر مردم و حفظ فاصله حداقل 6 فوت در بین مردم که اصلا با هم زندگی می کنند. بیایید صاف منحنی مردمی است.

روزنامه نگاران ما در حال کار سخت به گزارش coronavirus و اثرات آن بر فضای ساحل و شما را با داستان های رایگان به عنوان یک سرویس به جامعه است. اگر این داستان های محلی هستند برای شما مهم است ما را حمایت با تبدیل شدن به یک مشترک. در حال حاضر شما می توانید سعی کنید یک اشتراک دیجیتال برای $3 برای 3 ماه در cm.floridatoday.com/specialoffer.

کریستینا LaFortune سرگرمی و TgIF سردبیر در فلوریدا امروز. او را دنبال کنید در Facebook در facebook.com/christinalafortune در توییتر در @lafortunec و یا ارسال یک ایمیل به در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>