Coronavirus: رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اعلام جدید کالیفرنیا داوطلب ابتکار و سایت

مایدزرت | No comments

با کروناویروس بحران ادامه کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اعلام کرد داوطلب ابتکار شنبه و یک وب سایت است که با هدف اتصال ساکنان به دنبال ارائه با فرصت ها در جوامع خود و در سراسر دولت است.

این وب سایت جدید https://californiavolunteers.ca.gov ارائه می دهد بازدید کنندگان از جمله کار در بانک های مواد غذایی, اهدای خون, ارائه وعده های غذایی و یا پیوستن به کالیفرنیا بهداشت و درمان سپاه. Newsom گفت: هر کسی که علاقه مند در کمک کردن همسان خواهد شد بر اساس بیان منافع با نیازهای محلی و مقامات امیدوارند به سازماندهی یک “داوطلب سپاه که خیلی بیشتر مشورتی از راه ما در گذشته است.”

“به جای شما شروع علاقه خود را, ما می خواهیم به مطمئن شوید که ما در تعامل با شما,” او گفت:, و اضافه کرد که سازمان ادامه خواهد داد دو طرفه مکالمات با داوطلبان بالقوه و اتصال هفتگی از طریق ایمیل. “از ما zoomers به ما boomers,” او گفت: “ما می خواهیم شما را به داوطلب.”

Newsom گفت که روح جامعه مراقبت است که گسترش در سراسر کالیفرنیا در طول این بحران شده است و این روح است که فعال است دولت برای مسطح کردن منحنی آن از coronavirus مورد رشد. در حالی که نرخ رشد موارد شروع به آهسته موارد مثبت و روزانه مرگ و میر است که هنوز هم در حال افزایش است.

با توجه به California Department of Public Health تعداد روز سه شنبه کالیفرنیا 33,261 موارد مثبت و 1,268 مرگ و میر.

همانطور که از صبح روز سه شنبه وجود دارد را افزایش می دهد در همه نشانگر فرماندار می گوید که او در حال تماشای برای تعیین زمانی که او ممکن است شروع به بلند کردن دقیق ترین اجتماعی فاصله گرفتن سفارشات. وجود دارد 7.4 درصد افزایش در موارد در 24 ساعت گذشته, 60 جدید مرگ و میر و یک دست انداز از 3.3 درصد در بستری شدن در بیمارستان و 3.3 درصد در بخش مراقبت ويژه بيماران است.

در تلاش به صحبت می کنند به طور مستقیم به معترضان که خواستار آغاز دولت بازگشایی Newsom تاکید کرد که موارد مرگ و میر و بستری شدن در بیمارستان در حال گسترش در سراسر کشور از جمله در مناطق روستایی است. روز دوشنبه صدها نفر از قرمز و سفید و آبی-چادری تظاهرکنندگان جمع شده در ساکرامنتو خواستار پایان دادن به این ایالت اقامت در خانه سفارش شده است که در جای خود از مارس 19.

Newsom به چالش کشیده ادعا می کند که او در برقراری ارتباط با نمایندگان مجلس به اندازه کافی

Newsom همچنین در پاسخ به نگرانی های مطرح شده توسط قانون گذاران در مجلس ایالتی بودجه کمیته در جلسه روز شنبه که او تا به حال موفق به آنها را شامل در کلید coronavirus مربوط به تصمیم گیری و موفق به ارائه جزئیات کافی در هزینه های دولت برای بهبود و پاسخ.

“اورژانس قدرت که داده بودند با درک درستی که این امر می تواند برای یک مقدار مشخصی از احتیاط زمان” کمیته بودجه صندلی مجلس فیل Ting, D-سان فرانسیسکو روز دوشنبه گفت:. “این نه به این معنا که وجود دارد بررسی خالی و یا ما فقط می تواند پس از اطلاع از هزینه شد و در حال حاضر متعهد به.”

تصدیق کرد که او را درک میکنند و اضطراب و نیاز به سوال پاسخ داده شود, او گفت که او می خواهم به طور منظم در تماس با نمایندگان مجلس از طریق هر دو یک در یک گفتگو حزبی videoconferences و اعضای دولت او در دسترس است.

“این قطعا می تواند به بهبود او گفت:” او در ارتباطی اما افزود که او و تیم خود را “انجام همه چیز را در قدرت ما برای دیدار با نیازهای و خواسته های قوه مقننه است.”

بیشتر: قانونگذاران کالیفرنیا تقاضا بیشتر پاسخ در مورد هزینه های COVID-19 پاسخ

Newsom همچنین گفت: ما با همکاری نزدیک با استان ها و رهبران محلی به “اجازه دهید کمی از این فشار ما همه احساس” اما تاکید کرد که در سراسر کالیفرنیا 58 شهرستانهای “ما باید همچنان هوشیار باشیم.”

در چهار جلسه و هر یکشنبه بعد از چند هفته Newsom آغاز خواهد شد به روز رسانی در کالیفرنیا چگونه است پیشرفت در شش شاخص های کلیدی است که او مشخص خواهد شد تعیین جدول زمانی برای برگشت به حالت عادی و فرماندار را “شروع به تخمگذاری بیشتر تجویزی دستورالعمل.”

“ما در حال پیشرفت در دولت” Newsom, گفت:, و اضافه کرد که این روح است که تعریف شده است که پیشرفت ریشه در جامعه است. اتصال شتاب به ابتکار جدید او تاکید کرد که دولت به دنبال “ساخت که ارتش از داوطلبان و ظرفیت” کمک خواهد کرد که به کالیفرنیا آب و بحران است.

“ما واقعا همه در این با هم,” او گفت:.

گابریل کانن کالیفرنیا خبرنگار برای ایالات متحده آمریکا امروز شبکه. شما می توانید به او برسد در [email protected] و یا در توییتر @GabrielleCanon.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>