Coronavirus: رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom سفارشات شدید جداسازی برای سالمندان بسته میله در سراسر دولت

مایدزرت | No comments

یادداشت سردبیر: ما را حذف کرده paywall از این مقاله به عنوان یک خدمات عمومی. لطفا در نظر گرفتن اشتراک خورشید صحرا بنابراین ما می توانیم ادامه گزارش در داستان هایی از این دست. با تشکر از شما.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom روز یکشنبه دستور داد خانه انزوا برای افراد 65سال و کسانی که با بیماری های مزمن با توجه به رشد بهداشت عمومی نگرانی در مورد گسترش coronavirus.

از بعد از ظهر یکشنبه در ایالات متحده مرگ و میر افزایش به 62 با مجموع تعداد موارد تایید شده صعودی به بیش از 3200.

“ما در حال انجام این کار ما با چشمان باز در قدر چه که به معنی” Newsom گفت: صحبت از دولت مرکز عملیات. حدود 5.3 میلیون کالیفرنیا بیش از 65 سال است.

اعلام می آید نزدیک به 335 coronavirus موارد تایید شده اند در کالیفرنیا مارس 15 با شش کشته و بیش از 10 ، 000 نفر را در خود نظارت قرنطینه. پرش به 335 علائم افزایش 14 ٪ از روز قبل. ایالت کالیفرنیا است انجام 8,316 آزمون در 19 آزمایشگاه Newsom گفت.

از کسانی که مورد تأیید 14 شهرستان ریورساید ساکنان با 86 درصد ساکن در Coachella Valley. اولین مورد یافت در سن برناردینو اعلام شد یکشنبه. اولین کالیفرنیا مورد تایید شد در پایان ماه ژانویه است.

Newsom همچنین دستور بسته شدن میله wineries کاباره ها brewpubs و کسب و کارهای مشابه در سراسر دولت است. رستوران می تواند باز بماند, او گفت:, اما آنها نیاز به صندلی کاربران در هر جدول به ایجاد یک فضای اجتماعی فاصله.

“ما در حال کارگردانی است که ما کاهش زمان حضور در این موسسات به نصف,” او گفت:.

کشورهای دیگر از جمله ایلینوی نیز دستور کافه ها و رستوران ها به تعطیل برای یک دوره از زمان در طول بیماری همه گیر.

Newsom علاوه بر ارائه به روز رسانی در دولت با همکاری همانا علوم زندگی, یک شرکت است که بخشی از حروف الفبا که همچنین شامل گوگل. او گفت: این پورتال آنلاین است که انتظار می رود تا در عرض 24 تا 48 ساعت پس از اعلام. کسانی که اجازه خواهد داد که مردم نگران آن است که آنها ممکن است قرارداد این ویروس به ورودی علائم خود را و دیگر اطلاعات مربوط به تعیین که احتمال.

سپس این افراد خواهد شد به کارگردانی به دو درمانگاه.

“ما انتظار داریم که این دو خلبان در سانتا کلارا کانتی و سان متئو کانتی به طور قابل توجهی گسترش به سایر نقاط کشور است. ما باید یک چشم و آگاهی به دره مرکزی و بقیه دولت,” او گفت:.

وجود دارد در مورد 74,000 تخت در سراسر کشور در 416 بیمارستان متفاوت است. اضافی وجود دارد افزایش ظرفیت حدود 9000 تخت. از کسانی که وجود دارد حدود 11500 تخت در بخش مراقبت های ويژه ایالت از جمله کسانی که برای هر دو بزرگسالان و کودکان است.

وجود دارد 7,587 هواکش در بیمارستان کالیفرنیا و Newsom گفت: دولت به تازگی خریداری شده چند صد بیشتر است.

Newsom گفت: دولت در تلاش است برای بازگشایی اضافی بیمارستان برای کمک به یک انتظار افزایش موارد است. او کاهش یافته است به یاد داشته باشید که کسانی که تا زمانی که معاملات در حال نهایی.

“ما شده اند در جزئیات مذاکرات و ما خواهد شد آوردن آنلاین در چند روز آینده دارایی های قابل توجهی برای کمک به افزایش افزایش ظرفیت از ما مراقبت بهداشتی,” او گفت:.

این است که در حال توسعه داستان. لطفا دوباره بررسی کنید برای اطلاعات بیشتر تحولات است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>