Coronavirus است بروارد ورزشکاران کار خود را برای حفظ توانایی های بیماری

فلوریدا تودی | No comments

طولانی ترین شناگر کالیب براندون رفته و بدون آموزش جدی از او گرفت تا این ورزش به عنوان یک نهم کلاس بود سه هفته که در استخر کار نمی کند در طول زمستان ،

در تیتوسویل ارشد بالا وجود ندارد اما او انتظار دارد که برای در نظر گرفتن این رکورد و احتمالا فراتر از آن. به عنوان کسی که امضا نامه ای از قصد برای حضور و رقابت برای رودخانه هند دولت کالج, آینده مدرسه در سال فلوریدا امروز پسران شناگر سال 2019 است در مورد آنچه دولت از مهارت های خود را خواهد شد در چند ماه.

“آن زمان من دو و نیم تا سه ماه آموزش به عقب بر گردیم به جایی که من زمانی که من به سمت چپ خاموش. هیچ کس در حال رفتن به عقب به همان شکل او گفت:” بعد از ظهر چهارشنبه. براندون برآورد رقابتی شناگران را از دست بدهند و نه فقط از یک دهم ثانیه بهترین زمان خود را اما بیش از یک دوم یا دو. “شنا یک ورزش شما می توانید را خاموش. یک هفته است که مانند یک ماه.”

ایالت جوایز: Mikyla Tolivert, E. J. Murray پیروزی, بازیکن, مربی سال افتخارات

لغو: Coronavirus به روز رسانی در ورزش

با ورزشگاه مدرسه امکانات ورزشی و بسیاری دیگر از مکان های عمومی در دسترس استخر به اندازه کافی بزرگ برای دور در برندن مورد بسته یا خاموش کردن محدودیت های تنظیم شده برای خطرات ناشی از COVID-19 ضربه اکثر ورزشکاران. در همان زمان مربیان و بازیکنان نبوده و مجاز به تمرین با هم و یا به جلسات.

براندون شده است در حال اجرا برای حفظ قلب و عروق مطبوع زیر آموزش نکات Terriers مربی ناتاشا کرمر به او در گذشته برای خانه آموزش و با استفاده از یک نوار به pull-up به کار عضلات پشت شناگران استفاده از کشش بدن خود را از طریق آب.

ماهواره ای بازیکنان فوتبال Gunnar Greenwald و جان Hinkell هر دو از آنها می خواهم به دنبال براندون به کالج صفوف پس از یک سال دیگر از دبیرستان واجد شرایط شده اند انجام آنچه آنها می توانند برای حفظ Hinkell عبور و Greenwald را دریافت مهارت در محله پارک.

روز خود را شروع کرده اند اوایل با وزنه های سبک و ماشین آلات در محله اتاق تناسب اندام و پس از 30 تا 45 دقیقه از در حال اجرا مسیرهای.

“ما ارشد (به شود) کلاس واقعا تعیین می شود و ما باید یک کار خوب اخلاق” گفت: Hinkell ماهواره ای را کارفرمایی. “ما در حال کار سخت به نه فقط به نشستن هیچ کاری انجام نمی.”

Greenwald تقریبا 30 کمک هزینه تحصیلی ارائه می دهد پس از ابتلا به 43 عبور برای 379 متری و نمرات سه سال گذشته انگیزه کافی برای شروع هر روز با Hinkell در ساعت 8 صبح

همه-Space Coast: Greenwald و بقیه از بالا 2019 تهاجمی بازیکنان

تثلیث مقدس مربی Nate قلاب اخذ شده متون از بازیکنان گاهی اوقات ارجاع آنچه آنها انجام می دهند برای حفظ مطبوع. دبیرستان تیم های فوتبال در حال نزدیک شدن زمان در ماه آوریل زمانی که آنها نگه بهار شیوه و ببر در حال آمدن یک 2019 فصل هنگامی که آنها خود را برای اولین بار postseason برنده و برخی از بازیکنان کلیدی بازگشت.

یکی از قلاب’ بزرگترین سوال این است که وضعیت بهار, شیوه, اما او آگاه از تمایل اجتماعی فاصله.

“ما باید یک کهنه گروه که در حال نگه داشتن رفتن آنچه که ما در حال رفتن. آنها در حال انجام آن را در خود,” او گفت:. “فوتبال یک ورزش است که در آن بسیاری از تماس و لمس کردن است.”

مانند دیگر مربیان رککلدگ بالا و میدانی است بث Scarborough نشده است قادر به او را مربی ورزشکاران به طور مستقیم اما برخی از اظهارات که پرتاب بحث گلوله قرار داده و یا نیزه اند کار خود را با این ابزار و اجازه Scarborough دانید که چگونه از آن می گذرد.

“آنها در حال ضبط خود را می اندازد و یا Facetiming و ارسال آنها را به من,” او گفت:.

براندون و دیگر شناگران را مجبور به صبر کردن تا زمانی که آنها بازگشت به دامان استخر و دوباره احساس واقعی حرکات ورزشی خود را.

“آن را مانند یادگیری به راه رفتن دوباره.”

تماس با مک کالوم در 321-242-3698 یا [email protected] Follow @321preps در Twitter و Instagram. مطمئن باشید برای عضویت در فلوریدا امروز و گوش دادن به 321 اضافه کاری در عمده پادکست سیستم عامل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>