Coronavirus راهنما: La Quinta رول $1.5 میلیون وام کسب و کار کوچک برنامه

مایدزرت | No comments

La Quinta است نورد از $1.5 میلیون کسب و کار کوچک کمک برنامه برای کمک به کسانی که تحت تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس یا به دلیل کاهش خدمات و یا نیاز به تعطیل همه با هم.

این شورا اختصاص بودجه در ماه مارس و کارکنان پرده برداری از یک برنامه وام بود که به اتفاق آرا تصویب پنج شنبه شب در نشست اضطراری.

کسب و کار با 25 یا کمتر تمام وقت معادل کارکنان می تواند واجد شرایط برای 0% بهره وام از $5,000, 10.000 دلار به $15,000 یا $20,000 تا دو سال به آن پرداخت شروع مارس 2021.

“ما خوش شانس بوده که در طول چند سال گذشته به راه اندازی برخی از نسبتا سالم و قوی ذخایر و بخشی از آن دلیل است که ما کسب و کار کوچک اختصاص داده شده واقعا ساخت خود را بخشی از جامعه ما و بخشی از ما رشد” Councilmember کاتلین فیتزپاتریک گفت.

“من در این نگاه به عنوان یک راه برای گفتن ما اینجا هستیم تا به حمایت و تلاش شما به عنوان آنجا که ممکن است قادر به شناور باقی می ماند در طول این زمان وحشتناک,” او گفت:.

شهردار لیندا ایوانز گفت: این شورا آماده است تا به اختصاص بودجه بیشتر اگر لازم است می شود.

شرایط وام:

  • مدت بازپرداخت: 0% بهره. اولیه وام پرداخت خواهد شد و با توجه بعد از 1 آوریل سال 2021 می شود و به همان اندازه صورتحساب ماهانه به بازپرداخت وام به بیش از دو سال است. اوایل بازپرداخت خواهد شد پذیرفته شده است.
  • مقدار وام: تا $20,000 در هر کسب و کار پرداخت می شود در $5,000 افزایش است.
  • وام درآمد حاصل: بودجه باید مورد استفاده قرار گیرد برای نیازهای عملیاتی مانند اجاره نامه/وام مسکن پرداخت حقوق و دستمزد منابع و خدمات است.
  • که در آن به درخواست: رفتن به شهر وب سایت laquintaca.gov و با کلیک بر روی COVID-19 لینک در بالای صفحه و سپس در پایین حرکت به “منابع کسب و کار” برای دسترسی به برنامه های کاربردی با شروع در ساعت 8 صبح سه شنبه.

بودجه خواهد آمد از این شهر فاجعه اقتصادی اضطراری ذخیره حساب کاربری که ایجاد شده به طور خاص برای رکود و بلایای طبیعی و در نتیجه قابل توجهی دست دادن درآمد برای شهر گفت: رزماری Hallick خدمات مالی تحلیلگر.

این بیماری همه گیر کوروناویروس را مجبور به لغو و یا به تعویق افتادن رویدادهای مهم از جمله BNP Paribas Open و Coachella و دلیجان جشنواره های موسیقی. اقامت-صفحه اصلی حکم توسط استان و شهرستان در بخش بهداشت و درمان و بسته شدن غیر ضروری کسب و کار شهر فرح برای حدود $7.05 میلیون دلار ضرر در درآمد حاصل از فروش و جمع مالیات این سال مالی که 30 ژوئن به پایان می رسد.

مالیات فروش را تا حدود یک سوم از این شهر سالانه درآمد. ضرر و زیان انتظار می رود برای ادامه به سال آینده.

La Quinta اقتصادی فاجعه اورژانس صندوق ذخیره در حال حاضر دارای یک تعادل از 11 میلیون دلار. انتقال 1.5 میلیون دلار برای کسب و کار کوچک برنامه امداد را ترک خواهد کرد $9.5 میلیون تعادل در حساب Hallick گفت.

WiseHive ایجاد کرده است امن آنلاین نرم افزار برنامه برای La Quinta, گیل Villalpando دستیار به شهر, مدیر گفت.

WiseHive کار خواهد کرد با متقاضیان و مطمئن شوید که تمام فرم ها پر از درستی و شامل مدارک لازم Villalpando گفت.

“اگر یک کسب و کار واجد شرایط نیست, ما قادر خواهد بود به راهنمای آنها را به فرصت های دیگر که در خارج وجود دارد” Villalpando گفت.

متقاضیان خواسته خواهد شد که برای نشان دادن سختی و نیاز به استفاده از درآمد حاصل از وام برای اشغال حقوق و دستمزد و یا هزینه های عملیاتی.

برنامه های کاربردی خواهد بود بررسی و تایید شده توسط یک کمیته موقت که شامل شهردار Pro Tem جان پنا و Councilmember رابرت رادی دو امور مالی مشورتی کمیسیون Hallick و Villalpando.

پنا گفت: این کمیته پاسخ سریع به برنامه های کاربردی.

“ما می دانیم که کسب و کارهای کوچک در حال صدمه زدن و ما مایل به کمک در هر راه ما می توانیم” پنا گفت.

Fitzpatrick بازنشسته معمار که کار را برای شهر لس آنجلس است.

“من شده اند در خدمات عمومی نزدیک به 50 سال هرگز دیده می شود هر چیزی … به عنوان ویرانگر به این” فیتزپاتریک گفت. “ما واقعا می خواهیم جامعه ما کسب و کار ما می دانیم که تاثیر این احساس همه ما است. ما درک خود را از درد و ما در حال تلاش برای دریافت کمک به شما به عنوان به سرعت به عنوان ما می توانیم.”

آفتاب صحرا خبرنگار شری Barkas پوشش شهرهای La Quinta, هندی چاه رانچو مایراج و نخل کویر. او را می توان در رسید [email protected] یا (760) 778-4694. او در توییتر دنبال کنید @TDSsherry

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>