Coronavirus: چگونه پالم اسپرینگز منطقه پدر و مادر برنامه ریزی برای مقابله با تعطیلی مدارس و

مایدزرت | No comments

یادداشت سردبیر: ما را حذف کرده paywall از این مقاله به عنوان یک خدمات عمومی. لطفا در نظر گرفتن اشتراک خورشید صحرا بنابراین ما می توانیم ادامه گزارش در داستان هایی از این دست. با تشکر از شما.

به عنوان تعدادی از coronavirus موارد در کنار رودخانه شهرستان صعود هزاران نفر از کودکان و بزرگسالان در سراسر Coachella Valley را پیدا خواهد کرد خود را در خارج از کلاس درس در روز دوشنبه با تمام مدارس شهرستان های بسته از طریق اوایل ماه آوریل.

در حالی که سه هفته از مدرسه ممکن است آسان تر برای دبیرستان و دانشجویان دانشگاه برای رسیدگی به این بسته بدون شک بی درنگ هزاران نفر از پدر و مادر به تقلا برای تعیین چگونه به مراقبت از کودکان برای حداقل سه هفته بعد.

محلی منطقه پالم اسپرینگز پدر و مادر در حال حاضر شروع به ساخت برنامه های.

Kephyan شپرد پاستور کلمه از زندگی یاران مرکز در نزدیکی کویر چشمه های آب گرم دارای 10 سال است که با حضور در دزرت هات اسپرینگز. او گفت که او فکر بسته شدن خواهد بود اعلام کرد در میان coronavirus نگرانی و قوز شد و در روز جمعه تایید کرد.

“این کمی نگران کننده” شپرد گفت: از تعطیلی. “فکر خود را است,” اوه خدای من این یک نفس بیش از حد.’ اما پس از آن شما شروع به فکر کردن بهتر امن تر از متاسفم است.'”

برای شپرد, مراقبت از دختر خود را نمی خواهد بود بسیار دشوار است. او گفت که او قادر خواهید بود به تماشای دختر خود را بیشتر از زمان. به همراه همسرش پاره وقت کار می کند.

“ما در حال دعا برای آن دسته از خانواده هایی که اصلا این گزینه,” او گفت:.

شپرد است که برنامه ریزی برای دخترش خواندن کتاب از مدرسه او را به لیست خواندن. او همچنین امیدوار به ارائه مواد غذایی و به طور بالقوه مهد کودک در کلیسای او.

“ما قصد داریم به انجام آنچه که ما می توانید سعی کنید و فقط کمک به,” او گفت:.

تیلور Mochulsky کودکان در مهد کودک و کلاس اول در پالم اسپرینگز یکپارچه مدارس.

Mochulsky گفت شوهرش در حال حاضر با این نسخهها کار از راه دور, اما افزود که این امر می تواند دشوار برای او را به کار و مراقبت از فرزندان خود را برای سه هفته بعد.

“ما تصمیم گرفتیم که ما فقط در حال رفتن به ماندن در خانه” او گفت:.

او به تازگی یک کار جدید به عنوان مکمل خانواده اش درآمد. اما با بچه ها بودن در خانه برای سه هفته بعد Mochulsky گفت که او در فکر ترک کار خود را به مراقبت از آنها.

بچه ها او را به طور معمول به خوردن ناهار مدرسه. حتی اگر منطقه خواهد شد با ارائه وعده های غذایی رایگان Mochulsky گفت که او قصد دارد به نگه داشتن بچه ها خود را در خانه برای ناهار و ذخیره مواد غذایی برای کسانی که به آن نیاز دارید.

جسیکا Schulich این انجمن اولیا و مربیان جمهور در ریو ویستا مدرسه ابتدایی در کلیسای جامع شهر گفت: او با دریافت این مدرسه بسته خبری جمعه بعد از ظهر. در ابتدا او یاد گرفته در مورد پالم اسپرینگز یکپارچه حرکت آن رخصتی بهار قبل از این شهرستان اعلام کرد یک بسته از طریق اوایل ماه آوریل.

“من تجربه برخی از سردرگمی از برخی از والدین دیروز که پیام درست بود,” او گفت:.

Schulich گفت: در بسیاری از خانواده او مانند شوهر و مادر قادر خواهد بود برای کمک به مراقبت از کودکان در طول بسته شدن.

“بزرگترین نگرانی من برای خانواده هایی که احساس مانند آنها نمی دانند که در آن به نوبه خود و یا نیاز به مراقبت از کودکان است و ما همچنان به قرار دادن فرزندان ما در تنظیمات گروه,” او گفت:.

امید او این است که برای پدر و مادر به کار با هم در راه برای نگه داشتن بچه ها از نظر اجتماعی دور در طول تعطیلی مدارس.

برای سه هفته بعد Schulich گفت: این مهم است برای کودکان برای حفظ فعالیت در فضای باز مانند شنا و پریدن از روی ترامپلاین.

“ما نیاز به آمده تا با چیزی جدید است روال عادی برای فرزندان ما بنابراین ما می توانیم در حفظ و تداوم احساس امنیت” او گفت:.

دانش آموزان می تواند دریافت غذا در این مکان

بسیاری از مناطق ادامه خواهد داد به ارائه صبحانه و ناهار برای دانش آموزان مدرسه در طول بسته شدن.

پالم اسپرینگز متحد اعلام کرد جمعه شب که وعده داده می شود به همه کودکان حتی کسانی که ثبت نام با توجه به منطقه.

صبحانه و ناهار را می توان برداشت تا در تمام اتوبوس متوقف می شود. اتوبوس آنها را در به طور منظم برنامه ریزی شده صبح امروز متوقف می شود, از دوشنبه تا جمعه.

وعده های غذایی نیز می تواند برداشت بین 11 صبح و 1:30 بعد از ظهر از دوشنبه تا جمعه در مکان های زیر: کلیسای جامع شهر دبیرستان پالم اسپرینگز دبیرستان جیمز کارگر, دبیرستان, ریموند کری مدرسه لاندو در مدرسه ابتدایی Cielo ویستا منشور مدرسه, Agua Caliente, مدرسه ابتدایی Cahuilla مدرسه ابتدایی کویر چشمه میانه مدرسه بلا ویستا مدرسه ابتدایی فوران چاه های مدرسه ابتدایی ژولیوس کروسینی مدرسه ابتدایی رانچو مایراج مدرسه ابتدایی و دلا S. Lindley مدرسه ابتدایی.

در شنهای صحرا متحد وعده های غذایی را می توان برداشت تا “گرفتن و” سرد وعده های غذایی برای صبحانه و ناهار از دوشنبه تا جمعه. مدارس ارائه وعده های غذایی شامل: سایه تپه دبیرستان Lyndon B. Johnson Elementary School, Indio دبیرستان, Martin Van Buren, مدرسه ابتدایی بنجامین فرانکلین مدرسه ابتدایی, نخل کویر منشور مدرسه و سرهنگ میچل پیج دبیرستان.

اطلاعات بیشتر در مورد زمان و کدام مدارس خواهد بود خدمت در هر مکان می توان در dsusd.ما/coronavirus.

Coachella Valley واحد توزیع وعده های غذایی در طول بسته شدن ابتدا در روز سه شنبه.

صبحانه خدمت خواهد شد در مکان های زیر از ساعت 8 صبح تا 10 صبح ناهار ارائه خواهد شد از ظهر تا 2 بعد از ظهر

این مدارس شامل: Cesar Chavez مدرسه ابتدایی پیتر پندلتون مدرسه ابتدایی, Valle Del Sol ابتدایی, وضوح Valley View مدرسه ابتدایی Westside مدرسه ابتدایی Coachella Valley High School, ديد کوه, ویستا مدرسه ابتدایی مکه مدرسه ابتدایی, بیابان,, سراب, دبیرستان, جان کلی مدرسه ابتدایی در غرب سواحل دبیرستان و بابی دوک دبیرستان.

بیش از یک دوجین دیگر مکان جامعه در شرق دره ارائه خواهد شد “گرفتن و رفتن” وعده های غذایی. اطلاعات بیشتر در مورد آن مکان را می توان در cvusd.ما.

به روز رسانی: 2 بیشتر مردم در Coachella Valley تست مثبت; شهرستان در مجموع در حال حاضر 14

مدارس: Riverside County دستور بسته شدن تمام مدارس دولتی

شین Newell را پوشش می دهد آخرین اخبار و غربی Coachella Valley شهرهای Palm Springs, کلیسای جامع شهر و دزرت هات اسپرینگز. او را می توان در رسید [email protected], (760) 778-4649 و یا در توییتر @journoshane.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>