Coronavirus را همه گیر می گذارد 2020 سرشماری ایالات متحده است که فقط در راه است ؟

فلوریدا تودی | No comments

چه تفاوت چند روز و جهانی و همه گیر می دهند.

در مارس 13, کاکائو مسئولان شهرستان شد و طرح نهایی رایگان رخصتی بهار پیک نیک خانواده برای ساکنان محور در به اشتراک گذاری اطلاعات در مورد اهمیت در پاسخ به 2020 سرشماری ایالات متحده.

در مارس 16, نگرانی بیش از COVID-19 led شهرستان رهبران به برنامه های قراضه برای مارس 21 رویداد. برای سرشماری coronavirus نیز مختل برخی از تاریخ های متصل به decennial تعداد از جمعیت ایالات متحده — اما نه ماموریت برای به دست آوردن تعداد دقیق که اشکال از نقشه های قانونی مناطق و کمک می کند تا تعیین بودجه برای همه چیز از کتابخانه ها و بزرگراه های پزشکی و FEMA امداد پس از بلایای طبیعی است.

سرشماری مقامات اعلام کرد در جمعه کنفرانس مطبوعاتی که در تاریخ برای خود و پاسخ به صورت آنلاین از طریق تلفن و یا پست الکترونیکی — رانده شده و از ماه جولای 31 Aug. 14. به عنوان از آوریل 20, 18.6 میلیون خانوار بود پاسخ داد: یا از طریق تلفن و ایمیل و یا آنلاین گفت: Al Fontenot جونیور, همکار مدیر اداره decennial برنامه های. همه زمینه عملیات شده است به حالت تعلیق تا زمانی که آوریل 1. نیز متوقف شد و افت آف کاغذ پرسشنامه سرشماری در Ilimited مناطق که در آن در سرشماری قابل اعتماد نیست آدرس.

اداره آمار ایالات متحده نیز راه اندازی آنلاین جدید نقشه های خود نرخ پاسخ — کسانی که پاسخ داده شده توسط گوشی به صورت آنلاین و یا توسط پست الکترونیکی — در سراسر کشور.

مارس 20, فلوریدا به حال خود پاسخ دهی از 14.3 درصد و Brevard County, 9/9 درصد. نرخ سراسر Space Coast: کیپ کاناورال 11%; کاکائو 9%; کاکائو در ساحل 2%; Indialantic, 6.6%; بندر هند در ساحل, 1.4%; ملبورن 11.3%; ملبورن, ساحل, 11.1%; ملبورن روستای 3.6%; Palm Bay 10%; نخل سواحل 8.3%; Rockledge, 8.6%; Titusville, 10.9%; و غرب ملبورن 7.4%.

در حال حاضر تمام خانواده ها باید دعوت نامه با منحصر به فرد سرشماری ID است که اجازه می دهد تا شرکت آنلاین, مقامات گفت.

کسانی که دریافت که دعوت نامه می توانید به https://my2020census.gov/login که در آن آنها را در ورود به سیستم با که تخصصی ID تایید آدرس و شماره تلفن را وارد کنید و اطلاعات خود را. کسانی که از دریافت این نامه با شناسه به صورت آنلاین دسترسی خانواده ها و یا مناطق سرشماری مقامات تعیین نرخ پایین تر از اینترنت, اشتراک پایین خود نرخ پاسخ و بزرگتر جمعیت افراد مسن تر از 65. کسانی که خانواده ها را دریافت مقاله پرسشنامه با خود حرف اول را ميزند.

بیشتر: 10 چیز که در مورد سرشماری ایالات متحده و به همین دلیل مشارکت امور

برای شهرستان کاکائو و حتی به عنوان coronavirus نیاز به توجه به ایمنی شهروندان تلاش ادامه خواهد داد به مردم برای تکمیل این سرشماری گفت: Rachel هورست دیجیتال, ارتباطات هماهنگ کننده برای شهرستان از کاکائو و یک عضو از کاکائو را تکمیل تعداد کمیته.

برای مثال به حرکت ادامه ارتباطات تیم در حال کار با بروارد مدارس دولتی و مدارس خصوصی در کاکائو برای دریافت آمار مربوط به برچسب آنها دستور داده توزیع شده به دانش آموزان در بستههای مواد غذایی. غذا تحویل داده خواهد شد را در این شهر شروع مارس 23, هورست گفت.

“ما همچنین با نماینده ما با اداره آمار ایالات متحده به لغو بیشتر حوادث ما برنامه ریزی شده بود,” او گفت:. “در میان کار به نگه داشتن شهروندان ما اطلاع داد اما نه با غرق coronavirus به روز رسانی ارتباطات ما تیم های اخبار در مورد سرشماری تلاش نمی گم در درجه اعتبار ساقط است.”

کار به تشویق سرشماری مشارکت در سراسر Brevard County ادامه خواهد داد هم از طریق شمارش درست بروارد فراهم می کند که Facebook به روز رسانی.

دیگر به روز رسانی از اداره آمار آمریکا از مقامات از جمله اطلاعات برای کسانی که اعمال می شود برای مشاغل موقت:

  • با این حساب باید به پایان رسید و تبدیل به کنگره و رئیس جمهور توسط Dec. 31. هیچ درخواست برای تغییر این تاریخ ساخته شده است گفته و آنها را “لیزر متمرکز” در آن تاریخ است.
  • هیچ سرشماری کارمند را تا کنون برای درخواست مالی و یا اطلاعات کارت اعتباری و شماره امنیت اجتماعی و یا سیاسی و کمک های مالی. اگر اتفاق می افتد که مقامات می گویند تماس 9-1-1 1 و هشدار های محلی اجرای قانون است.
  • در حدود 600000 نفر از 2.8 میلیون متقاضیان پذیرفته اند سرشماری موقعیت تا حد زیادی به عنوان درب-به-درب سرشماری جویند. این افراد انتظار می رود برای رفتن به محل کار در اواسط ماه مه را در حال حاضر آموزش آنلاین به جای در فرد است. برخی از متقاضیانی که پذیرفته ام مواضع را باد نه در نظر گرفتن شغل و یا عدم تصویب مورد نیاز از جمله انگشت نگاری و چک های پس زمینه. کسانی که هنوز هم می خواهید به درخواست به صورت موقت و پاره وقت کار می توانید انجام دهید به طوری که در https://2020census.gov/en/jobs.html.
  • سرشماری مقامات ادامه خواهد داد برای نظارت بر پیشرفت COVID-19 و تنظیم تاریخ های کلیدی به عنوان مورد نیاز برای اطمینان از ایمنی و رفاه کارکنان و شهروندان است. وجود دارد جدید مهلت برای شمارش چند گروه از جمله افراد بی خانمان و دانشجویان پرستاری و خانه های ساکنان.

تماس با Kennerly در 321-242-3692 یا [email protected] توییتر: @bybrittkennerly Facebook: /bybrittkennerly

می خواهید بیشتر خبر ؟ پشتیبانی محلی نگاری و تبدیل شدن به یک مشترک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>