Coronavirus تاثیر در شهرستان Brevard: ‘با گلوله برف زدن/بهمن اثر است که سازندگان: فلج کننده کسب و کار

فلوریدا تودی | No comments

ما ارائه به جامعه با مهم امنیت عمومی اطلاعات ما newsroom است و ساخت داستان های مربوط به کروناویروس رایگان به عنوان خوانده شده. به حمایت مهم روزنامه نگاری محلی مانند این, لطفا در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک.

روز جمعه فقط قبل از Brevard County سیاست گروه رای برای بار دوم اینکه آیا به بخشی از فضای ساحل, سواحل, ماریا Stahl فلوریدا وزارت بهداشت نماینده در پنل ارائه هوشیار اما استارک ارزیابی محلی COVID-19 وضعیت به گروه هشت اعضای حاضر.

تعداد COVID-19 موارد بیش از آنچه آمار رسمی نشان داد, او گفت:, و مطمئن شوید که به افزایش در روزهای آینده. او گفت: Brevard این موارد نه تنها شامل بیماران با خارج از کشور ارتباط بلکه موارد از “جامعه گسترش” به این معنی که ساکنان در حال عبور عفونت بدون هر گونه لینک به موارد شناخته شده. تعداد بیمار شد رفتن به افزایش Stahl هشدار داد. از آن زمان نزدیک به سواحل.

در پایان Stahl و Brevard, مدیر اورژانس کیمبرلی Prosser, تنها آرا به نزدیک سواحل است. این هفت نفر دیگر از اعضای حاضر که شامل دو مقامات منتخب شهرستان کمیسیون صندلی و سر از سیاست گروه Bryan Lober و کلانتر Wayne Ivey — رای به نگه داشتن سواحل شهرستان باز است.

در این روز پس از رای گیری با این حال و حتی قبل از اینکه تعدادی از محلی مقامات منتخب رهبران سیاسی و کارشناسان و همچنین مقامات سابق تکرار Stahl را ارزیابی و زنگ خطر مطرح شده است که سیاست تصمیم گیری تنها بر اساس موارد تایید شده خواهد بود به احتمال زیاد بی اثر به عنوان اعداد را منعکس کننده واقعیت است.

آنها هشدار داد مقامات از شهرستان کمیسیون به دفتر فرماندار ران DeSantis که مگر که واقعیت شناخته شده است, جدید coronavirus را تنها گسترش بیشتر و سریع تر است.

مرتبط با: DeSantis توقف تعطیلات, اجاره مجموعه بازرسی به صفحه نمایش ساکنان لوئیزیانا

قبلا: آخر هفته ساحل, لغو تعطیلی در unincorporated بروارد

بیشتر: COVID-19 mythbusters: دروغ در مورد این بیماری نیز در حال ویروسی

در میان برای اولین بار به منظور بالا بردن موضوع در ایمیل های ارسالی به مقامات محلی بود جان Dittmore معاون شهردار غرب ملبورن اقدام بر اساس اطلاعات از اتاق اورژانس کارگر داخلی و یادداشت ها از یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی که در فلوریدا امروز پس از شناسایی به عنوان سلامت ،

در یک توجه داشته باشید به مسئولان شهرستان جمعه Dittmore مشترک نگرانی که “به اندازه کافی انجام شد تا مردم در جامعه به ماندن در خانه” و “تعداد تحت تاثیر قرار COVID-19 بيمار به شدت تحت گزارش شده است.”

“به من گفته شد که بسیاری از بیماران در حال حاضر مبتلا به COVID-19 بدون هر گونه تست و در حال ارسال به خانه خود قرنطینه,” او نوشت.

“ما شده اند با تمرکز بر آزمایش افراد به عنوان بارومتر و وجود افراد دیده شدن در اتاق اورژانس و مبتلا به کروناویروس و به خانه فرستاده شده به قرنطینه خود را صرفا بر اساس تشخیص,” او گفت: فلوریدا امروز در یک تماس تلفنی.

تست وی افزود: “تنها در حال انجام در این مرکز برای کسی که از بستری در بیمارستان است.”

“این پزشک متخصص توصیه می شود که آنها را دیده اند به عنوان بسیاری از یک نفر در هر ساعت است که تشخیص داده شده است با COVID-19,” Dittmore گفت.

یک یادداشت از سلامت برای اولین بار به دست آمده توسط فلوریدا امروز اعلام کرد که “بر خلاف گزارش های رسانه ای وجود دارد نه به اندازه کافی تست” به صورت سرپایی و یا از طریق درایو تست.

سلامت اولین بار نیست که اظهار نظر در عدم انجام شد.

“بهداشت اول همچنان به همکاری نزدیک با فلوریدا وزارت بهداشت و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) در مورد COVID-19 و پس از تمام پروتکل های تست, گزارش و درمان افرادی که نمایش علائم” بهداشت اول نوشت: در بیانیه ای.

اسناد و مدارک از بیمارستان دیگری گروه Parrish, نقاشی یک تصویر مشابه.

با توجه به بولتن داخلی گزارش داده از Parrish آنلاین COVID-19 ابزار غربالگری به عنوان پنج شنبه 1,568 مردم به اتمام بود یک coronavirus پرسشنامه. از آن 379 شد تلقی “در معرض خطر” و 138 واجد شرایط برای مراقبت “جهت تماس بگیرید.”

Parrish سخنگوی ناتالی فروشندگان تاکید کرد این تماس هستند, تشخیص, اما outreaches به منظور شناسایی افرادی که ممکن است نیاز به ارزیابی بیشتر و یا جهت در “دقیق مطابق با دستورالعمل CDC.”

فروشندگان گفت: Parrish ابلاغ روزانه با شهرستان و مقامات دولتی اما معوق سوال در مورد COVID-19 تست و نظارت به Brevard County سیاست و فلوریدا وزارت بهداشت.

در شنبه Dittmore مشترک نگرانی های خود را با دولت نماینده شیدا خوب است.

“می تواند به شما کمک کند در این مورد ؟ تصمیم گیری ساخته شده در شهرستان و سطح محلی بر اساس نتایج آزمایش که 10-14 روز است. نگرانی که وجود دارد بسیاری از دیگر COVID-19 بيمار در حال شمارش نمی,” او نوشت: در یک ایمیل.

در گذشته روزها و هفته های فلوریدا امروز دریافت ایمیل, تماس و نظرات ساکنین در مورد دسترسی به تست. افرادی که می گویند آنها متناسب با معیارهای تست و یا در حال حاضر از جمله علائم ذات الریه در عین حال کاهش یافته است یک آزمون توسط ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و یا وزارت بهداشت شایع هستند.

دیوید پترسون یک امدادگر است که کار در آتش نشانی در شهرستان گفت: فلوریدا امروز که او در تلاش برای گرفتن آزمایش از طریق وزارت بهداشت و درمان پس از پایین آمدن با علائم. او حتی تا به حال شناخته شده است در تماس با یکی از همکاران که مستقر شده بودند به یک نقطه داغ در کالیفرنیا است. پس از دو هفته علائم خود را منتقل می شود.

“من متوجه شدم که آنها نمی باید توانایی تست — یا نمی توانند و یا نمی خواهند به” پترسون گفت:, و اضافه کرد که رسمی مثبت در مورد اعداد “نه بازتابی از آنچه که واقعا در رفتن است.”

تقاضا برای پاک کردن پیام رسانی مانند Stahl و برای تست های بیشتر را رفته اند.

صبح روز جمعه از دولت تشکر. تایلر Sirois نوشت: به جراح عمومی اسکات Rivkes درخواست برای تست بیشتر و یا یک تلفن همراه سایت آزمون در شهرستان ها است.

“در حالی که بررسی فلوریدا وزارت بهداشت داده ها و ابزار نظارت به نظر می رسد که کمتر Brevard County ساکنان ‘تست شده و یا در انتظار تست’ در مقایسه با سایر استان ها در اندازه مشابه,” او نوشت.

Sirois گفت فلوریدا امروز او اقدام پس از ابراز نگرانی های مطرح شده توسط او را تشکیل که تست وجود نداشت و پس از میزان واقعی این بیماری بار بود که از دست رفته. او گفت: Rivkes به رسمیت شناخته شده نیاز به تست بیشتر گفت: دولت در حال کار برای تضمین منابع از دولت فدرال و “به من اطمینان داد که وزارت بهداشت در حال همکاری با بیمارستان های محلی.”

Rivkes همچنین یادآور “اهمیت اجتماعی زیر فاصله و دستورالعمل مراکز کنترل بیماری.”

“که پیام لازم است در هر سطح از دولت” Sirois گفت. “در حال حاضر زمان را به خطرات آن را هم به قمار آن زمان برای ورزش است که مسئولیت فردی.”

سابق شهرستان کمیسر جیم Barfield که همچنین دارای کارشناسی ارشد در بهداشت عمومی و اجرا می شود یک شرکت فراهم می کند که کارکنان پزشکی به نظامی تشبیه بروارد نسبی عدم تست به در حال اجرا در امتداد صخره در شب بدون چراغ قوه.

“وجود دارد فقدان دانش واقعی ما در حال عکسبرداری در تاریکی و این ترسناک است,” او گفت:. “ما نمی دانیم چه قدر است.”

Barfield با اشاره به ایالت تست اعداد. بروارد که 10th, پرجمعیت ترین شهرستان از 67 استان ها در دولت که از صبح روز یکشنبه رتبه 59 در آزمون اداره سرانه.

“فرماندار ما باید بیش از همه این” Barfield گفت. “چرا ما نمی عادلانه ما به اشتراک بگذارید؟”

بیشتر: ملی را تهدید می کند کمبود COVID-19 تست در حالی که دانشمندان سعی کنید برای دریافت منابع مورد نیاز

مانند Stahl و Dittmore, Barfield گفت: ما باید به فرض وجود دارد بیشتر موارد از حال شمارش است. “ما حتی نباید بود واقعا که با تمرکز بر چگونه بسیاری از وجود دارد آن است که چگونه بسیاری از ما در مورد نمی دانم,” او گفت:.

بیشتر: کلانتر درایو از طریق رژه آسانسور ارواح است اما آن اجتماعی فاصله CDC تا به حال در ذهن ؟

مرتبط با: Lober ناراحتی با کمیسیون بیش از Brevard, ساحل, بسته, تمام, اما تعلیق سیاست گروه

Barfield گفت: شهرستان کمیسیون باید برخی از تصمیم گیری های دشوار را.

“آنها نیاز به درک که هی این مورد انجام چه این ترکیبات می خواهید در این مورد. شما در حال انجام کار خود را به حفاظت از بهداشت عمومی و شما ممکن است تصمیم گیری های عمومی ندارد اما این فقط بخشی از کار است.”

الساندرو Marazzi ساسون یک ناظر خبرنگار در فلوریدا امروز. تماس با او را در 321-355-8144 یا [email protected] توییتر: @alemzs

بیلی Gallion کسب و کار و توسعه خبرنگار فلوریدا امروز. تماس با او در [email protected] یا 321-292-0669.

دیو برمن کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>