Coronavirus تاثیر: Riverside County سرپرستان به نظر بهداشت عمومی اورژانس

مایدزرت | No comments

این شهرستان ریورساید هیئت ناظران را در نظر تایید بهداشت عمومی اورژانس اعلام در پاسخ به یک بیمار در حال بستری در یک بیمارستان محلی پس از آزمایش مثبت برای COVID-19 بیش از آخر هفته.

شهرستان, بهداشت عمومی افسر کامرون قیصر پیشنهاد اعلام روز شنبه صبح ساعت پس از بستری شد آیزنهاور سلامت بیمارستان در رانچو مایراج.

مقامات اعلام کرد بعد از ظهر دوشنبه که سه نفر را در حال آزمایش برای coronavirus در Coachella Valley آوردن تعداد کل بیماران آلوده در صحرا به چهار.

بیشتر: مردی که می گوید مامان آزمایش مثبت برای coronavirus نگرانی در مورد Riverside County پروتکل

دو دیگر Riverside County ساکنان آزمایش مثبت برای coronavirus پس از عقد قرارداد و آن را بر روی الماس شاهزاده کشتی کروز به ارمغان آورد که بیش از 2600 مسافران به ژاپن در ماه گذشته. هر دو دریافت درمان در شمال کالیفرنیا.

اضطراری, اعلام, اگر تایید سبب شهرستان ریورساید به راحتی اقدام و اعمال سیاست های لازم در پاسخ به شیوع کروناویروس.

قیصر اضافه شده در روز یکشنبه که آن را “یک سیگنال به این که چشم انداز تغییر کرده است.”

او گفت: اولین مورد از coronavirus در Coachella Valley ممکن است منجر به از “جامعه گسترش” و سه تن دیگر ممکن است تا به حال تماس با یک مورد شناخته شده و یا سفر به مناطق که در آن coronavirus شناسایی شده است.

Coronavirus: Coachella Valley مدارس باز باقی می ماند در میان coronavirus نگرانی

Coronavirus: تنیس جهان وزن در BNP Paribas لغو

دو تا از Coachella Valley بیماران در حال درمان در یک بیمارستان محلی در حالی که دیگران جدا شده و در خانه است.

بیش از 113,000 مردم در سراسر جهان آزمایش مثبت برای coronavirus با توجه به جان هاپکینز مرکز سیستم های علوم و مهندسی. شده اند وجود دارد حداقل 120 موارد مثبت در کالیفرنیا است.

شیوع بیماری موجب نگرانی در مورد آینده Coachella Valley اتفاقاتی که جذب هزاران نفر از مردم به صحرا از سراسر جهان در این زمان از سال است.

در میان آنها بود BNP Paribas Open مسابقات تنیس بود که برنامه ریزی برای شروع روز دوشنبه در Indian Wells, تا زمانی که سازمان اعلام کرد که لغو آن در روز یکشنبه.

Coronavirus: پنج چیز را در خانه خود را اگر شما خود نیاز به قرنطینه

Coronavirus: موریتا Valley School District کارمند تست شده برای coronavirus

مقامات بهداشت گفت: آنها هنوز معرفی لغو مراسم بزرگ مانند Coachella Valley موسیقی و هنر در جشنواره و یا آن کشور جشنواره موسیقی همتای دلیجان که در حال برنامه ریزی بیش از سه تعطیلات آخر هفته در ماه آوریل در امپراتوری باشگاه چوگان در Indio. اما متعدد گردشگری منابع در پالم اسپرینگز گفت: خورشید صحرا شنبه که Goldenvoice لس آنجلس بر اساس شرکت است که تولید موسیقی جشنواره است و با توجه به تغییر زمان Coachella برای اکتبر.

شده است وجود دارد هیچ اعلام رسمی از این جشنواره است.

بیشتر خواهد coronavirus تعویق انداختن Coachella? Goldenvoice شناور امکان اکتبر

سفید, پارتی, پالم اسپرینگز, یک, گی, مدار, پارتی, میله میله برای پایان مارس هیچ برنامه ای برای لغو وقایع آخر هفته با توجه به روزنامه جک Ketsoyan. سفید, پارتی, مقامات روز دوشنبه گفت: آنها از نزدیک نظارت بر گسترش ویروس و اقدامات زیر را که وزارت بهداشت مشخص شده است برای محافظت از partygoers.

رانچو مایراج است که بسته شدن آن کتابخانه و رصدخانه طریق حداقل مارس 22 و لغو کنسرت های آینده در پارک و همچنین به عنوان یک ظاهر توسط ستاره تنیس Chris Evert در 17 مارس گذشته از این سال بلندگو سری.

Riverside County بود در میان اولین کشد برای تبدیل شدن به درگیر در coronavirus بیماری همه گیر در ژانویه هنگامی که 195 شهروندان پرواز به پایگاه هوایی رزرو مارس از ووهان چین شد و قرنطینه برای 14 روز.

همه آنها منتشر شده پس از آزمایش منفی برای ویروس.

تلاش و هزینه Riverside County 1.3 میلیون و کنگره رائول رویز گفت که او می خواهد وزارت بهداشت و خدمات انسانی به بازپرداخت این وجوه است.

آفتاب صحرا خبرنگار کالین اتگی را پوشش می دهد جرم و امنیت عمومی و جاده ها و بزرگراه ایمنی. او را می توان در رسید [email protected] و یا او در دنبال @tdscolinatagi. پشتیبانی محلی, اخبار, اشتراک, به خورشید صحرا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>