کروناویروس در Brevard, آوریل 10: 115 موارد در سراسر Space Coast

فلوریدا تودی | No comments

یادداشت سردبیر: ما ارائه به جامعه با مهم اطلاعات امنیت عمومی فلوریدا امروز ساخت داستان های مربوط به کروناویروس رایگان به عنوان خوانده شده. به حمایت مهم روزنامه نگاری محلی مانند این, لطفا در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک. برای عضویت بازدید floridatoday.com/specialoffer.

در اینجا به روز رسانی در مورد کوروناویروس موارد در بروارد با توجه به فلوریدا وزارت بهداشت به عنوان از آوریل 10 سال 2020 است.

Brevard County دارای 115 مورد COVID-19 افزایش چهار از روز گذشته با توجه به روز جمعه وزارت بهداشت داده است.

این موارد شامل 109 ساکنان و شش غیر مقیم. متوسط سن 52 است. 58 وجود دارد مردان و 57 زنان در محدوده سنی 1 تا 94.

فضای ساحل تا به حال دو مرگ و میر هر دو گزارش سه شنبه: 79-سال-پیر مرد و 76 سال. بروارد تا به حال 33 بستری شدن در بیمارستان تا کنون. که لزوما به معنای جاری تعداد بستری; آن را فقط به معنی کسانی که نیاز به بستری در برخی از نقطه. دو نفر از کسانی که غیر مقیم.

با توجه به دولت داده بروارد پنج COVID-19 مواردی که یا شهروندان یا کارکنان از تسهیلات مراقبت دراز مدت.

در سراسر فلوریدا در حال حاضر وجود دارد 17,531 موارد تا 705 از پنج شنبه شب. دولت 2,360 بستری شدن در بیمارستان تا کنون و 390, مرگ و میر, افزایش 19.

عفونت توسط شهرستان عبارتند از:

ملبورن: 35

پالم بای: 22

کاکائو: 9

جزیره مریت: 8

ماهواره ساحل: 7

تیتوسویل: 6

کاکائو در ساحل: 5

رککلدگ: 4

هندی بندر ساحل: 3

Viera: 2

غرب ملبورن: 2

میمس: 2

پابرهنه بای: 1

گرنت: 1

مالابار: 1

اسکودوی کیپ کاناورال: 1

کد پستی در شهرستان Brevard نمایندگی اکثر موارد هستند:

32935 با 11 نفر. که شامل تمام یا بخشی از کف سواحل ملبورن و جزیره مریت.

32940 با 10 نفر. که شامل تمام یا بخشی از کف سواحل ملبورن Viera شرق Viera غرب Suntree و جزیره مریت.

32937 با 10 نفر. که شامل تمام یا بخش هایی از ماهواره, ساحل, ملبورن, هندی, بندر, ساحل, جزیره مریت پاتریک پایگاه نیروی هوایی و جنوب پاتریک سواحل.

در Facebook: Coronavirus پاسخ و اطلاعات در بروارد

پایگاه داده: آهنگ coronavirus موارد و مرگ و میر

نگه دارید تا با کروناویروس پوشش در فلوریدا امروز

• به نگه دارید تا با بروارد خاص, اخبار, بازدید از وب سایت ما اغلب. همه ما coronavirus پوشش رایگان است آنلاین. ما خواهد شد ارسال روزانه coronavirus وبلاگ در سایت ما, نگاهی به تاریخ در تیتر به مطمئن شوید که شما باید آخرین اخبار.

• ما دانلود, فلوریدا, امروز, برنامه, برای COVID-19 اخبار. این فعال موضوع و ایالات متحده آمریکا امروز شبکه-فلوریدا است که نوشتن ده ها تن از coronavirus داستان یک روز.

► آیفون: apps.apple.com/us/app/florida-today/id493011169

► اندروید: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gannett.local.library.news.floridatoday&hl=en_US

• تاریخ ما “Coronavirus پاسخ و اطلاعات در بروارد” Facebook ، اعضا به اشتراک گذاری راهنمایی در مورد که در آن برای پیدا کردن کاغذ توالت خرید به روز رسانی و پیشنهادات مربوط به COVID-19 که ساکن می تواند مفید باشد. بازدید facebook.com/groups/melbourne.coronavirus.

روزنامه نگاران ما در حال کار سخت به گزارش coronavirus و اثرات آن بر فضای ساحل و شما را با داستان های رایگان به عنوان یک سرویس به جامعه است. اگر این داستان های محلی هستند برای شما مهم است ما را حمایت با تبدیل شدن به یک مشترک. در حال حاضر شما می توانید سعی کنید یک اشتراک دیجیتال برای $3 برای 3 ماه. برای عضویت بازدید floridatoday.com/specialoffer.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>