کروناویروس در Brevard, آوریل 12: سوم مرگ گزارش شد 74-سال-مرد; 125 مورد تأیید

فلوریدا تودی | No comments

یادداشت سردبیر: ما ارائه به جامعه با مهم اطلاعات امنیت عمومی فلوریدا امروز ساخت داستان های مربوط به کروناویروس رایگان به عنوان خوانده شده. به حمایت مهم روزنامه نگاری محلی مانند این, لطفا در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک. برای عضویت بازدید floridatoday.com/specialoffer.

در اینجا به روز رسانی در مورد کوروناویروس موارد در بروارد با توجه به فلوریدا وزارت بهداشت به عنوان از آوریل 12 سال 2020 است.

با دو مورد جدید گزارش داد صبح روز یکشنبه Brevard County در حال حاضر 125 تایید موارد از جمله 119 ساکنان.

سه مورد مرگ گزارش شده در فضای ساحل.

یکی از جدید ترین گزارش شنبه: 74 ساله نر که مورد بود که مرتبط با سفر با توجه به DOH اطلاعات در دسترس صبح روز یکشنبه. خود را مورد شمارش شد توسط دولت در مارس 28.

دو دیگر مرگ و میر گزارش شده شنبه: 79-سال-پیر مرد و 76 سال.

در همه موارد آن ناشناخته بود که آیا آنها در تماس با یک فرد که تست مثبت برای این ویروس با توجه به DOH.

سنین کسانی که آلوده به ویروس محدوده از 1 تا 94 و متوسط سن 52 با تعداد مساوی از زنان و مردان است.

شده اند وجود دارد 36 بستری شدن در بیمارستان از جمله دو غیر مقیم. که لزوما به معنای کسانی که در حال حاضر در بیمارستان بستری; آن را فقط بدان معناست که آنها نیاز به بستری در برخی از نقطه.

تعداد آزمایشات انجام شده در بروارد است 2,483 با 2,333 منفی 26 مجمل و دو در انتظار. پنج درصد از بروارد را تست مثبت بودند.

مکان های بازدید شده توسط کسانی که بروارد ساکنان که ویروس است که مربوط به سفر شامل: New York, پنسیلوانیا, یوتا, نیومکزیکو, ایالات متحده آمریکا, کلرادو, سایر نقاط, فلوریدا, کانادا, هائیتی, تایلند, انگلستان, جمهوری دومینیکن و جمهوری چک و آلمان و و هنگ کنگ است.

تعداد موارد در فلوریدا صعود به 19,347 یکشنبه از 18,986 شنبه و 17,968 در روز جمعه. شده اند وجود دارد 452 کشته و 2,633 بستری شدن در بیمارستان.

عفونت توسط شهرستان گزارش سه شنبه صبح می باشد:

ملبورن: 38

پالم بای: 23

کاکائو: 9

جزیره مریت:10

ماهواره ساحل: 7

تیتوسویل: 6

کاکائو در ساحل: 6

رککلدگ: 4

هندی بندر ساحل: 3

Viera: 3

غرب ملبورن: 2

میمس: 2

پابرهنه بای: 1

Indialantic: 1

گرنت: 1

مالابار: 1

اسکودوی کیپ کاناورال: 1

شهرستان شناخته شده نیست: 1

در Facebook: Coronavirus پاسخ و اطلاعات در بروارد

پایگاه داده: آهنگ coronavirus موارد و مرگ و میر

نگه دارید تا با کروناویروس پوشش در فلوریدا امروز

• به نگه دارید تا با بروارد خاص, اخبار, بازدید از وب سایت ما اغلب. همه ما coronavirus پوشش رایگان است آنلاین. ما خواهد شد ارسال روزانه coronavirus وبلاگ در سایت ما, نگاهی به تاریخ در تیتر به مطمئن شوید که شما باید آخرین اخبار.

• ما دانلود, فلوریدا, امروز, برنامه, برای COVID-19 اخبار. این فعال موضوع و ایالات متحده آمریکا امروز شبکه-فلوریدا است که نوشتن ده ها تن از coronavirus داستان یک روز.

► آیفون: apps.apple.com/us/app/florida-today/id493011169

► اندروید: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gannett.local.library.news.floridatoday&hl=en_US

• تاریخ ما “Coronavirus پاسخ و اطلاعات در بروارد” Facebook ، اعضا به اشتراک گذاری راهنمایی در مورد که در آن برای پیدا کردن کاغذ توالت خرید به روز رسانی و پیشنهادات مربوط به COVID-19 که ساکن می تواند مفید باشد. بازدید facebook.com/groups/melbourne.coronavirus.

روزنامه نگاران ما در حال کار سخت به گزارش coronavirus و اثرات آن بر فضای ساحل و شما را با داستان های رایگان به عنوان یک سرویس به جامعه است. اگر این داستان های محلی هستند برای شما مهم است ما را حمایت با تبدیل شدن به یک مشترک. در حال حاضر شما می توانید سعی کنید یک اشتراک دیجیتال برای $3 برای 3 ماه. برای عضویت بازدید floridatoday.com/specialoffer.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>