کروناویروس در Brevard, مارس 13: پنجم مرگ در فضا ساحل 140 مجموع موارد

فلوریدا تودی | No comments

یادداشت سردبیر: ما ارائه به جامعه با مهم اطلاعات امنیت عمومی فلوریدا امروز ساخت داستان های مربوط به کروناویروس رایگان به عنوان خوانده شده. به حمایت مهم روزنامه نگاری محلی مانند این, لطفا در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک. برای عضویت بازدید floridatoday.com/specialoffer.

در اینجا به روز رسانی در مورد کوروناویروس موارد در بروارد با توجه به فلوریدا وزارت بهداشت به عنوان از آوریل 13 سال 2020 است.

Brevard County ثبت مرگ دیگری از COVID-19 آوردن مجموع در فضای ساحل به پنج مرگ و میر با توجه به صبح روز دوشنبه به وزارت بهداشت داده است.

آخرین ثبت مرگ درگیر 91-سال-پیر زن. یکی دیگر از دو مرگ و میر ثبت شد بیش از آخر هفته. دیگر مرگ و میر درگیر 74-سال-پیر مرد 76 ساله پیر زن 79 ساله و مرد 84 ساله نر.

هیچ جزئیات بیشتری در مورد مرگ و میر در دسترس بودند.

در مجموع بروارد دیده است 140 موارد COVID-19; شش نفر از کسانی که غیر مقیم. شده اند وجود دارد 37 بستری شدن در بیمارستان از جمله دو غیر مقیم. که لزوما به این معنا نیست که این افراد در حال حاضر در بیمارستان بستری; آن را فقط بدان معناست که آنها نیاز به بستری در برخی از نقطه.

دولت DOH نیز نمی شامل اطلاعات در مورد هر کسی که در نظر گرفته بازیافت از COVID-19 پس از آن غیر ممکن است برای تعیین چگونگی بسیاری از موارد فعلی هنوز هم در نظر گرفته شده فعال است.

متوسط سن آن نهفته است و 52; از کسانی که با COVID-19 در فضای ساحل, 51 درصد زن هستند. نه از کسانی که تست مثبت به COVID-19 یا شهروندان یا کارکنان از تسهیلات مراقبت دراز مدت.

عفونت توسط شهرستان از صبح روز دوشنبه:

ملبورن: 42

پالم بای: 23

جزیره مریت: 13

کاکائو: 11

ماهواره ساحل: 7

تیتوسویل: 7

کاکائو در ساحل: 6

رککلدگ: 6

هندی بندر ساحل: 6

Viera: 3

غرب ملبورن: 2

میمس: 2

مالابار: 1

Indialantic: 1

اسکودوی کیپ کاناورال: 1

گرنت: 1

پابرهنه بای: 1

بررسی برای به روز رسانی بیشتر.

در Facebook: Coronavirus سوالاتامنیت و پاسخ و اطلاعات در بروارد

پایگاه داده: آهنگ coronavirus موارد و مرگ و میر

نگه دارید تا با کروناویروس پوشش در فلوریدا امروز

• به نگه دارید تا با بروارد خاص, اخبار, بازدید از وب سایت ما اغلب. همه ما coronavirus پوشش رایگان است آنلاین. ما خواهد شد ارسال روزانه coronavirus وبلاگ در سایت ما, نگاهی به تاریخ در تیتر به مطمئن شوید که شما باید آخرین اخبار.

• ما دانلود, فلوریدا, امروز, برنامه, برای COVID-19 اخبار. این فعال موضوع و ایالات متحده آمریکا امروز شبکه-فلوریدا است که نوشتن ده ها تن از coronavirus داستان یک روز.

► آیفون: apps.apple.com/us/app/florida-today/id493011169

► اندروید: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gannett.local.library.news.floridatoday&hl=en_US

• تاریخ ما “Coronavirus پاسخ و اطلاعات در بروارد” Facebook ، اعضا به اشتراک گذاری راهنمایی در مورد که در آن برای پیدا کردن کاغذ توالت خرید به روز رسانی و پیشنهادات مربوط به COVID-19 که ساکن می تواند مفید باشد. بازدید facebook.com/groups/melbourne.coronavirus.

روزنامه نگاران ما در حال کار سخت به گزارش coronavirus و اثرات آن بر فضای ساحل و شما را با داستان های رایگان به عنوان یک سرویس به جامعه است. اگر این داستان های محلی هستند برای شما مهم است ما را حمایت با تبدیل شدن به یک مشترک. در حال حاضر شما می توانید سعی کنید یک اشتراک دیجیتال برای $3 برای 3 ماه. برای عضویت بازدید floridatoday.com/specialoffer.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>