کروناویروس در Brevard, آوریل 14: 156 موارد در سراسر Space Coast شش در حال حاضر در ICU

فلوریدا تودی | No comments

یادداشت سردبیر: ما ارائه به جامعه با مهم اطلاعات امنیت عمومی فلوریدا امروز ساخت داستان های مربوط به کروناویروس رایگان به عنوان خوانده شده. به حمایت مهم روزنامه نگاری محلی مانند این, لطفا در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک. برای عضویت بازدید floridatoday.com/specialoffer.

در اینجا به روز رسانی در مورد کوروناویروس موارد در بروارد با توجه به فلوریدا وزارت بهداشت از 14 آوریل سال 2020 است.

Brevard County دارای 156 موارد COVID-19 از جمله شش مرگ و میر با توجه به پنج شنبه صبح ها از دولت DOH.

شش میلادی به همه قبلا اعلام شده و شامل یک 94-سال-پیرمرد 91 ساله به زن 74 ساله, 76-سال 79-سال-پیرمرد 84 ساله.

در میان کسانی که تست مثبت در بروارد یک جانباز کاکائو افسر پلیس است. ده نفر از کسانی که تست مثبت هستند یا شهروندان یا کارکنان از تسهیلات مراقبت دراز مدت.

با توجه به دولت تشکر. شیدا خوب بروارد تا به حال در مجموع از 39 تجمعی بستری شدن در بیمارستان برای COVID-19. از آن شش درگذشت. نوزده منتشر شده است. چهارده باقی می ماند در بیمارستان است. شش نفر از کسانی که در بیمارستان بستری در ICU و چهار نفر از کسانی که در فن خوب گفت.

از نظر کلی بیمارستان ظرفیت تخت و ICU ظرفیت خوب گفت: Brevard تا 41 درصد در دسترس است.

در بروارد متوسط سن COVID-19 آلوده مردم است و 52 دولت DOH داده ها نشان داد. پنجاه و یک درصد زن هستند. دولت DOH را شامل نمی شود اطلاعات در مورد هر کسی که در نظر گرفته بازیافت از COVID-19.

در سراسر فلوریدا وجود دارد 21,367 موارد افزایش 348 از روز گذشته با توجه به شنبه صبح DOH داده است. وجود دارد 2,909 بستری شدن در بیمارستان و 524, مرگ و میر, افزایش 25.

عفونت در شهرستان بروارد هستند (شش نفر از کسانی که در بروارد تعداد غیر مقیم):

ملبورن: 48

پالم بای: 26

کاکائو: 13

جزیره مریت: 13

ماهواره ساحل: 7

رککلدگ: 7

تیتوسویل: 7

کاکائو در ساحل: 6

ایندین هاربر بیچ: 6

Viera: 3

میمس: 2

غرب ملبورن: 2

Indialantic: 1

مالابار: 1

گرنت: 1

پابرهنه بای: 1

اسکودوی کیپ کاناورال: 1

ناشناخته: 5

در Brevard, کدهای پستی ترین عفونت عبارتند از:

-32937 با 13 نفر. که شامل تمام یا بخش هایی از ماهواره, ساحل, ملبورن, بندر هند در ساحل, پاتریک پایگاه نیروی هوایی و جنوب پاتریک سواحل.

-32935 با 13 نفر. که شامل کف سواحل و ملبورن است.

-32940 با 12 مورد. که شامل کف سواحل ملبورن Viera شرق و Viera غرب است.

در Facebook: Coronavirus پاسخ و اطلاعات در بروارد

پایگاه داده: آهنگ coronavirus موارد و مرگ و میر

نگه دارید تا با کروناویروس پوشش در فلوریدا امروز

• به نگه دارید تا با بروارد خاص, اخبار, بازدید از وب سایت ما اغلب. همه ما coronavirus پوشش رایگان است آنلاین. ما خواهد شد ارسال روزانه coronavirus وبلاگ در سایت ما, نگاهی به تاریخ در تیتر به مطمئن شوید که شما باید آخرین اخبار.

• ما دانلود, فلوریدا, امروز, برنامه, برای COVID-19 اخبار. این فعال موضوع و ایالات متحده آمریکا امروز شبکه-فلوریدا است که نوشتن ده ها تن از coronavirus داستان یک روز.

► آیفون: apps.apple.com/us/app/florida-today/id493011169

► اندروید: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gannett.local.library.news.floridatoday&hl=en_US

• تاریخ ما “Coronavirus پاسخ و اطلاعات در بروارد” Facebook ، اعضا به اشتراک گذاری راهنمایی در مورد که در آن برای پیدا کردن کاغذ توالت خرید به روز رسانی و پیشنهادات مربوط به COVID-19 که ساکن می تواند مفید باشد. بازدید facebook.com/groups/melbourne.coronavirus.

روزنامه نگاران ما در حال کار سخت به گزارش coronavirus و اثرات آن بر فضای ساحل و شما را با داستان های رایگان به عنوان یک سرویس به جامعه است. اگر این داستان های محلی هستند برای شما مهم است ما را حمایت با تبدیل شدن به یک مشترک. در حال حاضر شما می توانید سعی کنید یک اشتراک دیجیتال برای $3 برای 3 ماه. برای عضویت بازدید floridatoday.com/specialoffer.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>