کروناویروس در Brevard, مارس 15: 164 موارد در فضای ساحل

فلوریدا تودی | No comments

یادداشت سردبیر: ما ارائه به جامعه با مهم اطلاعات امنیت عمومی فلوریدا امروز ساخت داستان های مربوط به کروناویروس رایگان به عنوان خوانده شده. به حمایت مهم روزنامه نگاری محلی مانند این, لطفا در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک. برای عضویت بازدید floridatoday.com/specialoffer.

در اینجا به روز رسانی در مورد کوروناویروس موارد در بروارد با توجه به فلوریدا وزارت بهداشت به عنوان 15 آوریل سال 2020:

Brevard County گزارش کرده 164 موارد COVID-19 افزایش فقط یک با توجه به دوشنبه صبح DOH گزارش.

موارد درگیر 157 ساکنان و هفت غیر مقیم. ده نفر از کسانی که در بروارد هستند یا شهروندان یا کارکنان از تسهیلات مراقبت دراز مدت با توجه به DOH داده است.

بروارد قبلا ثبت شش COVID-19 مرگ و میر: 94-سال-پیرمرد 91 ساله به زن 74 ساله, 76-سال 79-سال-و 84-ماه-پیر زن.

متوسط سن کسانی که با COVID-19 در بروارد 52, با این شماره ها به طور مساوی تقسیم بین مردان و زنان است. شهرستان دیده می شود 40 بستری شدن در بیمارستان. روز سه شنبه وزارت امور خارجه تشکر. شیدا خوب گزارش شده بود که 14 باقی مانده در بیمارستان بستری که در آن زمان با شش در ICU و چهار نفر از کسانی که در هواکش.

در سراسر فلوریدا وجود دارد 22,081 موارد افزایش بیش از 453 روز قبل گزارش. فلوریدا ثبت شده است 3,099 بستری شدن در بیمارستان و 591, مرگ و میر, افزایش 20. در سراسر کشور DOH می گوید 211,244 افراد آزمایش شده اند.

با توجه به DOH, Brevard را آزمایش کرده است 3,581 مردم با 3,026 منفی, 164, مثبت, 391 مجمل و دو در انتظار تست. DOH می گوید این شامل نتایج آزمایشگاهی که DOH دریافت کرده است. هنوز معلوم نیست چرا بروارد چنین تعداد بالایی از مجمل نتایج.

در Brevard, عفونت های شهر هستند (توجه داشته باشید: برخی از شهرستانها ممکن است شامل unincorporated areas):

ملبورن: 48

پالم بای: 26

کاکائو: 18

جزیره مریت: 15

ماهواره ساحل: 8

تیتوسویل: 7

کاکائو در ساحل: 6

رککلدگ: 6

ایندین هاربر بیچ: 6

Viera: 4

ناشناخته: 3

میمس: 2

غرب ملبورن: 2

Indialantic: 1

مالابار: 1

گرنت: 1

پابرهنه بای: 1

اسکودوی کیپ کاناورال: 1

ملبورن ساحل: 1

در Brevard, کدهای پستی ترین عفونت عبارتند از:

-32940 با 15 مورد. که شامل کف سواحل ملبورن Viera شرق و غرب Viera

-32937 با 14 مورد. که شامل تمام یا بخش هایی از ماهواره, ساحل, ملبورن, بندر هند در ساحل, پاتریک پایگاه نیروی هوایی و جنوب پاتریک سواحل.

-32935 با 13 نفر. که شامل کف سواحل و ملبورن است.

-32907 با 11 نفر. که شامل Palm Bay, مالابار و غرب ملبورن

-32909 با 10 نفر. که شامل Palm Bay, مالابار و گرانت-Valkaria

-32926 با 10 نفر. که شامل رککلدگ, کاکائو, کاکائو غرب بندر سنت جان و Sharpes

بررسی برای به روز رسانی.

در Facebook: Coronavirus پاسخ و اطلاعات در بروارد

پایگاه داده: آهنگ coronavirus موارد و مرگ و میر

نگه دارید تا با کروناویروس پوشش در فلوریدا امروز

• به نگه دارید تا با بروارد خاص, اخبار, بازدید از وب سایت ما اغلب. همه ما coronavirus پوشش رایگان است آنلاین. ما خواهد شد ارسال روزانه coronavirus وبلاگ در سایت ما — با به روز رسانی در مورد ظهر و 7 p. m. نگاهی به تاریخ در تیتر به مطمئن شوید که شما باید آخرین اخبار.

• ما دانلود, فلوریدا, امروز, برنامه, برای COVID-19 اخبار. این فعال موضوع و ایالات متحده آمریکا امروز شبکه-فلوریدا است که نوشتن ده ها تن از coronavirus داستان یک روز.

► آیفون: apps.apple.com/us/app/florida-today/id493011169

► اندروید: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gannett.local.library.news.floridatoday&hl=en_US

• تاریخ ما “Coronavirus پاسخ و اطلاعات در بروارد” Facebook ، اعضا به اشتراک گذاری راهنمایی در مورد که در آن برای پیدا کردن کاغذ توالت خرید به روز رسانی و پیشنهادات مربوط به COVID-19 که ساکن می تواند مفید باشد. بازدید facebook.com/groups/melbourne.coronavirus.

روزنامه نگاران ما در حال کار سخت به گزارش coronavirus و اثرات آن بر فضای ساحل و شما را با داستان های رایگان به عنوان یک سرویس به جامعه است. اگر این داستان های محلی هستند برای شما مهم است ما را حمایت با تبدیل شدن به یک مشترک. در حال حاضر شما می توانید سعی کنید یک اشتراک دیجیتال برای $3 برای 3 ماه. برای عضویت بازدید floridatoday.com/specialoffer.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>