کروناویروس در Brevard, آوریل 27: 14 جدید COVID-19 موارد آوردن مجموع به 266

فلوریدا تودی | No comments

یادداشت سردبیر: ما ارائه به جامعه با مهم اطلاعات امنیت عمومی فلوریدا امروز ساخت داستان های مربوط به کروناویروس رایگان به عنوان خوانده شده. به حمایت مهم روزنامه نگاری محلی مانند این, لطفا در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک. برای عضویت بازدید floridatoday.com/specialoffer.

فلوریدا وزارت بهداشت اعلام کرد آن را تنها برای ارائه به روز رسانی یک بار در روز به جای دو بار در روز به ارائه بیشتر اطلاعات جامع. در اینجا به روز رسانی در مورد کوروناویروس موارد در بروارد با توجه به فلوریدا وزارت بهداشت به عنوان از آوریل 27 سال 2020 است.

بروارد به دست آورد 14 مورد جدید از coronavirus صبح روز دوشنبه در مجموع 266 موارد با توجه به داده ها از فلوریدا وزارت بهداشت. مرگ و میر ماند همان در هشت.

این گزارش نشان می دهد 258 ساکنان و هشت غیر-ساکنان آزمایش مثبت برای COVID-19 اینجا.

مرگ و میر درگیر پنج زن و سه مرد در محدوده سنی 73 تا 94. هشتم مرگ ثبت شد پنجشنبه. یکی از مرگ درگیر کسی در دراز مدت مراقبت از تاسیسات با توجه به DOH.

شده اند وجود دارد 47 بستری شدن در بیمارستان تا کنون (45 مقیم و غیر مقیم). این بدان معناست که تعداد زیادی از مردم که در برخی از نقطه مورد نیاز بیمارستان درمان نیست تعداد فعلی بیمارستان بستری است. بیشتر زمان تفکیک ارائه شده است.

سنین کسانی که آلوده محدوده از 1 تا 94 و ميانه سن 53. نژادی تفکیک موارد است: 66% white; 17% black; 5% “دیگر” و 11 درصد ناشناخته است. اسپانیایی اختصاص 15 درصد از موارد غیر اسپانیایی برای 74 درصد و 11 درصد از ناشناخته قومیت.

بروارد را آزمایش کرده است 8,166 مردم با 3.3% تست مثبت است. که مجموع 266 آزمایش مثبت و 7 897 آزمایش منفی است.

که سواحل باز ؟ آنچه شما می توانید و نمی تواند انجام دهد در میان COVID-19 همه گیر

Facebook: Coronavirus پاسخ و اطلاعات در بروارد

در سطح ایالت DOH گزارش 610 جدید تایید موارد COVID-19 روز دوشنبه افزایش دولت در مجموع به 32,138.

چهارده جدید میلادی به تایید دوشنبه بردن سطح ایالت و میر به 1,088. وجود دارد 5,010 بستری شدن در بیمارستان گزارش با توجه به FDOH. دولت را آزمایش کرده است 358,127 مردم با 32,138 یا 9% تست مثبت و 324,325 تست منفی است.

بیشتر: Coronavirus کسب و کار مرتبط با بسته شدن بحث در لایههای سیاسی

برای اطلاعات بیشتر coronavirus پوشش

• بررسی کنید. به نگه دارید تا با بروارد خاص, اخبار, بازدید از وب سایت ما اغلب. همه ما coronavirus پوشش رایگان است آنلاین. ما خواهد شد ارسال روزانه coronavirus وبلاگ در سایت ما — با به روز رسانی در مورد ظهر. نگاهی به تاریخ در تیتر به مطمئن شوید که شما باید آخرین اخبار.

• ثبت نام برای ما coronavirus-پخش خبرنامه. آخرین اخبار در مورد کوروناویروس و تاثیر آن بر دولت تحویل داده شده به صندوق پستی خود را هر روز. ایمیل خبرنامه به شما می دهد یک نماد از اخبار مهم روز, در علاوه بر این به داستان های جالب از سراسر کشور. این یک راه بسیار خوبی برای گرفتن در این روز خبر داد.

شما می توانید مدیریت که خبرنامه شما دریافت بازدید profile.floridatoday.com/newsletters/manage.

• ما دانلود, فلوریدا, امروز, برنامه, برای COVID-19 اخبار. این فعال موضوع و ایالات متحده آمریکا امروز شبکه-فلوریدا است که نوشتن ده ها تن از coronavirus داستان یک روز.

► آیفون: apps.apple.com/us/app/florida-today/id493011169

► اندروید: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gannett.local.library.news.floridatoday&hl=en_US

• تاریخ ما “Coronavirus پاسخ و اطلاعات در بروارد” Facebook ، اعضا به اشتراک گذاری راهنمایی در مورد که در آن برای پیدا کردن کاغذ توالت خرید به روز رسانی و پیشنهادات مربوط به COVID-19 که ساکن می تواند مفید باشد. بازدید facebook.com/groups/melbourne.coronavirus.

روزنامه نگاران ما در حال کار سخت به گزارش coronavirus و اثرات آن بر فضای ساحل و شما را با داستان های رایگان به عنوان یک سرویس به جامعه است. اگر این داستان های محلی هستند برای شما مهم است ما را حمایت با تبدیل شدن به یک مشترک. در حال حاضر شما می توانید سعی کنید یک اشتراک دیجیتال برای $3 برای 3 ماه. برای عضویت بازدید floridatoday.com/specialoffer.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>