کروناویروس در Brevard, آوریل 3: تایید موارد بالا 50 با 16 بستری شدن در بیمارستان

فلوریدا تودی | No comments

یادداشت سردبیر: ما ارائه به جامعه با مهم اطلاعات امنیت عمومی فلوریدا امروز ساخت داستان های مربوط به کروناویروس رایگان به عنوان خوانده شده. به حمایت مهم روزنامه نگاری محلی مانند این, لطفا در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک. برای عضویت بازدید floridatoday.com/specialoffer.

در اینجا به روز رسانی در مورد کوروناویروس موارد در بروارد با توجه به فلوریدا وزارت بهداشت به عنوان از آوریل 3 سال 2020 است.

تعداد موارد تایید شده از COVID-19 در شهرستان Brevard در حال حاضر 51 از جمله پنج غیر-ساکنان جمعه صبح ها از فلوریدا وزارت بهداشت.

با توجه به آخرین FDOH گزارش 886 نفر در بروارد تست شده اند با دو نتیجه در انتظار.

شده اند وجود دارد هیچ مرگ و میر در این شهرستان است. 16 وجود دارد موارد در حال حاضر در بیمارستان بستری تقریبا دو برابر این تعداد از ابتدای هفته.

جوانترین مورد یک پسر ساله. قدیمی ترین فرد است 94. این موارد شامل 20 زن و 31 مرد.

موارد تایید شده در سراسر فلوریدا تحت فشار قرار دادند به سمت 10,000 علامت با 9,585 ثبت شده در صبح روز جمعه گزارش. و تعداد مرگ و میر صعود به 163 از 144 روز پنج شنبه. بیماران بستری در بیمارستان نیز در حال افزایش است. در سراسر کشور بیش از 1,215 مردم در حال حاضر در بیمارستان بستری افزایش 48 یک شبه.

*عفونت توسط شهرستان بروارد:

ملبورن – 19

پالم بای – 8

کاکائو ساحل – 3

تیتوسویل: – 3

ماهواره ساحل – 3

جزیره مریت – 2

میمس: – 2

ایندین هاربر بیچ – 2

کاکائو – 2

رککلدگ -1

غرب ملبورن – 1

*به نظر نمی رسد که شامل افراد غیر مقیم

Join our Facebook گروه! Coronavirus پاسخ و اطلاعات در بروارد

پایگاه داده: آهنگ coronavirus موارد و مرگ و میر

‘امن تر در صفحه اصلی سفارش: که آن را تحت تاثیر قرار? تمام فلوریدا

نگه دارید تا با کروناویروس پوشش در فلوریدا امروز

• به نگه دارید تا با بروارد خاص, اخبار, بازدید از وب سایت ما اغلب. همه ما coronavirus پوشش رایگان است آنلاین. ما خواهد شد ارسال روزانه coronavirus وبلاگ در سایت ما, نگاهی به تاریخ در تیتر به مطمئن شوید که شما باید آخرین اخبار.

• ما دانلود, فلوریدا, امروز, برنامه, برای COVID-19 اخبار. این فعال موضوع و ایالات متحده آمریکا امروز شبکه-فلوریدا است که نوشتن ده ها تن از coronavirus داستان یک روز.

► آیفون: apps.apple.com/us/app/florida-today/id493011169

► اندروید: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gannett.local.library.news.floridatoday&hl=en_US

• تاریخ ما “Coronavirus پاسخ و اطلاعات در بروارد” Facebook ، اعضا به اشتراک گذاری راهنمایی در مورد که در آن برای پیدا کردن کاغذ توالت خرید به روز رسانی و پیشنهادات مربوط به COVID-19 که ساکن می تواند مفید باشد. بازدید facebook.com/groups/melbourne.coronavirus.

روزنامه نگاران ما در حال کار سخت به گزارش coronavirus و اثرات آن بر فضای ساحل و شما را با داستان های رایگان به عنوان یک سرویس به جامعه است. اگر این داستان های محلی هستند برای شما مهم است ما را حمایت با تبدیل شدن به یک مشترک. در حال حاضر شما می توانید سعی کنید یک اشتراک دیجیتال برای $3 برای 3 ماه. برای عضویت بازدید floridatoday.com/specialoffer.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>