کروناویروس در Brevard, آوریل 6: 88 موارد در فضای ساحل

فلوریدا تودی | No comments

یادداشت سردبیر: ما ارائه به جامعه با مهم اطلاعات امنیت عمومی فلوریدا امروز ساخت داستان های مربوط به کروناویروس رایگان به عنوان خوانده شده. به حمایت مهم روزنامه نگاری محلی مانند این, لطفا در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک. برای عضویت بازدید floridatoday.com/specialoffer.

در اینجا به روز رسانی در مورد کوروناویروس موارد در بروارد با توجه به فلوریدا وزارت بهداشت به عنوان از آوریل 6 سال 2020 است.

Brevard County را COVID-19 caseload به رشد 88 موارد مثبت که از صبح روز دوشنبه افزایش و نه از شب گذشته بود.

هشت-دو ساکنان; شش غیر مقیم. یکی از این موارد شامل یک مقیم و یا کارکنان مراقبت دراز مدت مرکز با توجه به DOH. هیچ جزئیات داده شد.

وزارت امور خارجه داده ها نشان می دهد هیچ coronavirus مربوط به مرگ و میر در شهرستان Brevard.

در سراسر فلوریدا وجود دارد 13,324 موارد 1,593 مردم در بیمارستان بستری و 236 مرگ و میر.

عفونت توسط شهرستان بروارد:

ملبورن: 28

پالم بای: 16

جزیره مریت: 8

کاکائو: 7

ماهواره ساحل: 5

تیتوسویل: 4

کاکائو در ساحل: 3

Rockleldge: 3

میمس: 2

غرب ملبورن: 2

هندی بندر ساحل: 2

مالابار: 1

در Facebook: Coronavirus پاسخ و اطلاعات در بروارد

پایگاه داده: آهنگ coronavirus موارد و مرگ و میر

بیشتر: Coronavirus مختل اعتیاد بهبود خدمات در فضای ساحل

نگه دارید تا با کروناویروس پوشش در فلوریدا امروز

• به نگه دارید تا با بروارد خاص, اخبار, بازدید از وب سایت ما اغلب. همه ما coronavirus پوشش رایگان است آنلاین. ما خواهد شد ارسال روزانه coronavirus وبلاگ در سایت ما, نگاهی به تاریخ در تیتر به مطمئن شوید که شما باید آخرین اخبار.

• ما دانلود, فلوریدا, امروز, برنامه, برای COVID-19 اخبار. این فعال موضوع و ایالات متحده آمریکا امروز شبکه-فلوریدا است که نوشتن ده ها تن از coronavirus داستان یک روز.

► آیفون: apps.apple.com/us/app/florida-today/id493011169

► اندروید: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gannett.local.library.news.floridatoday&hl=en_US

• تاریخ ما “Coronavirus پاسخ و اطلاعات در بروارد” Facebook ، اعضا به اشتراک گذاری راهنمایی در مورد که در آن برای پیدا کردن کاغذ توالت خرید به روز رسانی و پیشنهادات مربوط به COVID-19 که ساکن می تواند مفید باشد. بازدید facebook.com/groups/melbourne.coronavirus.

روزنامه نگاران ما در حال کار سخت به گزارش coronavirus و اثرات آن بر فضای ساحل و شما را با داستان های رایگان به عنوان یک سرویس به جامعه است. اگر این داستان های محلی هستند برای شما مهم است ما را حمایت با تبدیل شدن به یک مشترک. در حال حاضر شما می توانید سعی کنید یک اشتراک دیجیتال برای $3 برای 3 ماه. برای عضویت بازدید floridatoday.com/specialoffer.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>