کروناویروس در شهرستان Brevard: رقابت استدلال مطرح شده بر سر نحوه اجرای هتل محدودیت

فلوریدا تودی | No comments

ما ارائه به جامعه با مهم اطلاعات امنیت عمومی فلوریدا امروز ساخت داستان های مربوط به کروناویروس رایگان به عنوان خوانده شده. به حمایت مهم روزنامه نگاری محلی مانند این, لطفا در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک در cm.floridatoday.com/specialoffer.

شهرستان کمیسیون در مورد توافق دارند که هتل ها محلی و نباید اجاره اتاق به گردشگران در حال حاضر اندازه گیری به اجرا در مارس 3 به عنوان یک راه برای کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus.

اما آنها موافق نیست و بهترین راه برای به اجرا درآوردن این قانون و اینکه آیا هتل ها و یا مهمانان خود را باید از نظر قانونی مسئول نقض قانون است. و نه محلی اپراتورهای هتل.

این مسئله می تواند موضوع بحث دوباره در ظهر امروز هنگامی که کمیسیون شهرستان برنامه ریزی شده است برای برگزاری یک نشست ویژه به بحث در مورد مسائل مربوط به کوروناویروس.

تحت اندازه گیری حمایت هر دو کمیسیون شهرستان و Brevard County سیاست گروهی که تشکیل شد برای مقابله با پاسخ به محلی coronavirus وضعیت اضطراری کسی که هنوز هم می تواند اجاره مسکن در Brevard County, هتل, متل, بهره وری منقسم زمانی اردوگاه تفریحی-وسیله نقلیه پارک مارینا یا کوتاه مدت اجاره برای انواع غیر-گردشگری-مرتبط با اهداف.

بیشتر: کشتی های کروز به احتمال زیاد نمی قایقرانی برای 100 روز با توجه به COVID-19

این می تواند شامل چیزهایی مانند مستاجر بودن گذرا عضو نظامی پاسخ اول مراقبت های بهداشتی کارگران یک کارگر ساختمانی به طور فعال درگیر در پروژه در شهرستان Brevard یا کسی که کار و یا درگیر در کسب و کار رسمی در بروارد. کمیسیون نیز شاهد به عنوان استثنا از جمله افرادی که نیاز به اقامت در یک محل سکونت به دلایل پزشکی و یا به این دلیل که آنها یک قربانی خشونت خانگی است.

شهرستان سفارش استناد نامه ای از مسافر را به کارفرما نشان می دهد اقامت مربوط به کار و یا یک پزشک توجه داشته باشید که نشان دهنده نیاز برای فرد به پناهگاه در محل به عنوان یکی از اشکال اثبات است.

شهرستان کمیسیون صندلی Bryan Lober پشتیبانی از پیشنهاد توزیع یک فرم به هتل ها محلی که در آن مهمان هتل چک کردن جعبه در قالب مثال دلیل فرد معاف از سفارش. فرم پیشنهاد خواهد بود امضا شده توسط مهمان و اجازه می دهد این هتل به یک کپی از این فرم برای هر سازمان اجرای قانون درگیر در اجرای این شهرستان به منظور محدود کردن گردشگری و مسکن.

Lober گفت: فرم او پیشنهاد شده و پس از یک پیشنهاد توسط Trevor Echerd صاحب پالمر مسافرخانه و باشگاه تنیس در رککلدگ.

اما در روز سه شنبه شهرستان جلسه کمیسیون کمیسر جان Tobia پیشنهاد یک رویکرد متفاوت — که نمی کند نیاز به هتل و مهمان به لیست دلیل داشتن معافیت از شهرستان سفارش.

بیشتر: Coronavirus به نوبه خود beachside هتل ها به شهر ارواح به عنوان گردشگری تصادفات

Tobia معتقد است که یک قربانی خشونت خانگی به عنوان مثال ممکن است بخواهید برای چک کردن جعبه در یک فرم و آن را به یک هتل جلو میز منشی. Tobia گفت: انتظار می رود افزایش موارد خشونت داخلی می تواند این وضعیت را تشدید کند.

بورلی DeMeyer مدیر ارشد اجرایی و رئیس جمهور از پالم بای خشونت پناهگاه و مرکز پشتیبانی بی سر و صدا بندر گفت: این سازمان دریافت کرده است, هجوم, تماس, اما هنوز هم مقدار زیادی از اتاق را برای زنان که ممکن است به آنها نیاز دارید.

“جداسازی سو استفاده کننده ابزار” DeMeyer گفت. “این مثل این است که طوفان کامل برای آنها. خانواده ها با هم به خانه و هنگامی که شما اضافه کردن استرس بار ما در مالی و سلامت-عاقلانه آن نوع از آشنایی خود را برای استفاده داخلی.”

DeMeyer گفت: بی سر و صدا بندر دارای تخت های موجود از جمله ویژه قرنطینه منطقه در مورد افرادی که به دنبال کمک شده اند در معرض coronavirus.

‘تعهد از اثبات به مناظره

Tobia گفت: رویکرد حمایت از تام Hermansen رئيس جمهور از دو شرکت که خود در مجموع چهار هتل در کوکو بیچ. Hermansen همچنین عضو مشورتی Brevard County گردشگری شورای توسعه.

در یک ایمیل پنج شنبه به شهرستان مقامات Hermansen مفصل استدلال خود را در برابر نیاز به یک هتل و میز منشی به یک مهمان به طور خاص در جزئیات خود را و یا او را دلیلی برای بودن مجاز به اجاره یک اتاق.

“جلو میز, شخصی ترین ساخت 15 دلار در ساعت یا بیشتر که به عنوان ترس به عنوان کسی پیمانکاری COVID … واجد شرایط هستند به بازجویی از مشتریان به دنبال اقامت” Hermansen نوشت. “چگونه ما را به انتظار آنها را به افتراق بین مردم آن کشور است که ضروری هستند اما کارگران که لازم نیست یک نامه و یک ‘گردشگری’ — است که تعریف شده ؟ ساخت آن را یک جرم جنایی برای یک اپراتور از یک هتل برای ارائه مسکن برای کسی که به دنبال آن چرا که آنها نه حق دارند اسناد و مدارک — که تنها چند نفر حمل است که نه تنها غیر عملی این احتمال وجود دارد غیر قانونی است.”

Hermansen پشت به صورت غیر اختصاصی رقیب که “قرار دادن تعهد در مردم به گواه به دلیل نیاز به مسکن به عنوان ضروری و اطلاع آنها از قوانین و مجازات است تمام است که می تواند منطقی انجام می شود. با توجه به این مقررات قرار دادن تعهد از اثبات در فرد به دنبال مسکن است که تنها کاربرد عملی.”

شهرستان کمیسیون در روز سه شنبه به حمایت از رویکرد پیشنهاد شده توسط Tobia در یک 4-1 رای با Lober مخالف است.

شهرستان کمیسیون معاون صندلی ریتا Pritchett گفت که در حالی که Tobia رویکرد کامل نیست, او ترجیح داده آن را به دلیل آن ساده تر است که Lober روش.

علاوه بر این Pritchett گفت: او معتقد است این شهرستان در حال حاضر است “این کلمه را با صدای بلند و روشن” که بروارد در حال حاضر نیست به گردشگران.

غیر ممکن است برای به اجرا درآوردن’

Lober باور نمی Tobia رویکرد خواهد بود به اندازه کافی برای محافظت در برابر نقض قوانین است.

“که کاملا و کاملا و کاملا غیر ممکن است برای به اجرا درآوردن” Lober گفت: از آنجا که خود گواهینامه Tobia پیشنهاد نمی کند جزئیات دلیلی برای معافیت.

تحت سیستم در محل با وضعیت فعلی اورژانس کمیسیون شهرستان اقدام شد و یک توصیه که رفت به Brevard County سیاست گروه برای تصویب نهایی است.

سیاست گروه شامل شهرستان و شهری, دولت, سلامت, مدرسه ایمنی عمومی و مقامات مجری قانون. آن را شامل دو مقامات منتخب در میان آن 10 عضو — Lober و Brevard County Sheriff Wayne Ivey.

سیاست گروه ملاقات پنج شنبه کردیم ولی هیچ اقدامی در Tobia پیشنهاد پس از Ivey نشان داد که او را به مشورت با تیم حقوقی خود را برای کمک به تعیین اینکه آیا اجرای قوانین خواهد بود که ممکن است تحت این سناریو.

Hermansen گفت: در ایمیل خود را که او می داند که از “هیچ” اوقات فراغت ” مسافران در هر هتل در بازار ما. من می توانم صحبت می کنند برای صاحبان/اپراتورها از هتل ها در کاکائو در ساحل/اسکودوی کیپ کاناورال در بازار و بسیاری از هتل ها اساسا بسته شده است. چند که باز هستند در حال اجاره 5% به 10% در هر شب از اتاق خود را. در هتل ما تمام مهمانان در منطقه هستند در اینجا برای برخی از دلیل خاص — نه frolicking در ما بخشی از سواحل بسته.”

Hermansen گفت که با کسب و کار پایین 90% تا 95% در محلی در صنعت هتل و “اکثر کارکنان furloughed یا فسخ من گمان می کنم بسیاری از هتل ها را ورشکسته قبل از ما آمده نزدیک به دیدن دوباره عادی. ارائه اتاق های ضروری برای مسافران و مردم محلی که نیاز به خارج شدن از خانه که در آن کسی ممکن است بیمار و یا اتاق برای بهداشت حرفه ای ممکن است تفاوت بین آن و نه در طول چند ماه آینده.”

تحت Tobia پیشنهاد افرادی که دروغ در خود گواهینامه می تواند به صورت سوم-مدرک جرم به اتهام شهادت دروغ مجازات تا پنج سال حبس و به $5,000 خوب است.

تحت Lober پیشنهاد یک هتل رسمی که نمی, با رعایت این شهرستان می تواند در صورت دوم-مدرک اتهام تخطی از قانون مجازات تا 60 روز در زندان و 500 دلار جریمه نقدی.

روزنامه نگاران ما در حال کار سخت به گزارش coronavirus و اثرات آن بر فضای ساحل و شما را با داستان های رایگان به عنوان یک سرویس به جامعه است. اگر این داستان های محلی هستند برای شما مهم است ما را حمایت با تبدیل شدن به یک مشترک. در حال حاضر شما می توانید سعی کنید یک اشتراک دیجیتال برای $3 برای 3 ماه.

دیو برمن است که دولت سردبیر در فلوریدا امروز.

تماس با برمن در 321-242-3649 یا [email protected] توییتر: @bydaveberman

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>