کروناویروس در شهرستان Brevard: شهرستان کمیسیون می پرسد کلانتر به اجرای ظهر آخر هفته ساحل بسته شدن

فلوریدا تودی | No comments

ما ارائه به جامعه با مهم اطلاعات امنیت عمومی فلوریدا امروز ساخت داستان های مربوط به کروناویروس رایگان به عنوان خوانده شده. به حمایت مهم روزنامه نگاری محلی مانند این, لطفا در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک در cm.floridatoday.com/specialoffer.

این Brevard County کمیسیون می گوید که نمی خواهند county منابع و یا معاونین کلانتر استفاده می شود برای به اجرا درآوردن ظهر آخر هفته ساحل, بسته شدن در اثر ابراز مخالفت با یک طرح مصوب پنج شنبه های مختلف نهاد.

این Brevard County سیاست گروه رای دادند 5-4 روز پنج شنبه به Brevard County سواحل از ساعت 11 تا 4 بعد از ظهر از امروز از طریق پنج شنبه به عنوان راهی برای کاهش جمعیت و کمک به جلوگیری از پتانسیل گسترش coronavirus.

حداقل دو نفر از کسانی که سیاست های اعضای گروه که رای هیچ روز پنج شنبه می خواستم برای دریافت County کمیسیون ورودی قبل از اقدام.

سیاست گروه — که شامل شهرستان و شهری, دولت, سلامت, مدرسه ایمنی عمومی و مقامات مجری قانون — فعال شد در این ماه به آدرس محلی پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.

شهرستان کمیسیون صبح امروز رای دادند 4-1 به نفع یک حرکت توسط کمیسر جان Tobia کارگردانی شهرستان کارکنان به استفاده از منابع برای به اجرا درآوردن ساحل تعطیلی.

این حرکت نیز خواسته است که Brevard County Sheriff را “به طور مشابه را انتخاب کنید به استفاده از منابع آن برای به حداکثر رساندن ایمنی عمومی به جای بسته شدن امن سواحل عمومی.”

Tobia گفت که او تا به حال بحث با Brevard County Sheriff Wayne Ivey در مورد پیشنهاد خود را و که Ivey پشتیبانی از آن است. Ivey یکی از چهار نفر از اعضای گروه سیاست که رای برابر ساحل, تعطیلی روز پنج شنبه و نشان داده است او را پشتیبانی نمی کند ساحل بسته شدن Brevard.

شهرستان کمیسیون صندلی Bryan Lober — یکی از پنج عضو گروه سیاست که رای به نفع ساحل, تعطیلی روز پنج شنبه — برنامه ای برای reconvene سیاست گروه در 3 بعد از ظهر امروز برای تجدید نظر در ساحل بسته شدن شماره در دسترس نباشد. Lober که صندلی سیاست گروه تا به حال در برابر رای کمیسیون شهرستان اقدام امروز.

صرف نظر از آنچه سیاست گروه می کند, Brevard را beachside شهرستانها و شهرهای کوچک می تواند به اجرای قوانین سختگیرانه تر در ساحل بسته شدن و می توانید با استفاده از خود شهرداری و ادارات پلیس برای اجرای.

در طول beachside این Brevard County, کلانتر, صلاحیت بیش از unincorporated areas به عنوان به خوبی به عنوان شهر کیپ کاناورال که باید خود را در اداره پلیس است.

برخی از شهرستان کمیسیون ابراز نگرانی جمعه بیش از آنچه که آنها احساس بود عمل گرفته شده توسط گروه سیاست که usurps نقش کمیسیون شهرستان ها است. پنج شهرستان کمیسیون انتخاب می شوند ساکنان مناطق خود. تنها دو نفر از 10 عضو از سیاست گروه در حال مقامات منتخب — Ivey و Lober.

Lober در روز پنج شنبه گفت: ظهر ساحل تعطیلات این آخر هفته شد یک آزمایش برای دیدن اگر این روند با این نسخهها کار به عنوان به خوبی به عنوان اینکه این محدودیت باید حذف زیر را آخر هفته در محل باقی می ماند به عنوان است و یا گسترش یافته است.

سیاست اعضای گروه رای گیری روز شنبه در حمایت از ظهر ساحل بسته شدن بودند از:

  • Brevard County کمیسیون صندلی Bryan Lober
  • غرب شهر ملبورن مدیر اسکات مورگان بود که به نمایندگی از فضای ساحل لیگ شهرستانها
  • Brevard County Emergency مدیریت مدیر کیمبرلی Prosser
  • Brevard County آتش نجات رئیس علامت Schollmeyer
  • ماریا Stahl مدیر فلوریدا وزارت بهداشت در بروارد

سیاست اعضای گروه رای مخالف این پیشنهاد بودند از:

  • Brevard County مدیر فرانک Abbate
  • Brevard County وکیل بهشت بنتلی
  • Brevard County Sheriff Wayne Ivey
  • Brevard County Public Safety مدیر Matt Wallace

بروارد مدارس دولتی سرپرست علامت Mullins غایب بود.

Tobia ابراز نگرانی جمعه که ساحل محدودیت می تواند نتیجه متخلفان بودن متهم درجه دوم تخطی از قانون مجازات به مدت 60 روز در زندان شهرستان است.

اما Lober گفت: پیش بینی اولیه اجرای به آموزش های عمومی در مورد قانون و هشدار آنها را به ماندن در ساحل طول محدود بار به جای اتهامات جنایی.

مستقل از شهرستان ماهواره ساحل به تصویب خود را اضطراری جهت بسته شدن سواحل در محدوده شهرستان از ساعت 11 تا 4 بعد از ظهر امروز جمعه ،

“در بررسی ویدئوها از بازدید کنندگان به سواحل هر دو به صورت محلی و در جای دیگر در دولت به نظر می رسد که اکثر beachgoers به طور کلی منطبق نیست با (مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری است) COVID-19 اجتماعی فاصله و گردهمایی اندازه توصیه” منظور گفت.

ماهواره, ساحل, شهرستان, مدیر, کورتنی بارکر گفت: پلیس در حال گشت زنی در ساحل در وسایل نقلیه همه زمین برای اجرای پنج ساعته روزانه با خاموش شدن ناگهانی. حدود 10:30 صبح امروز گفت: ماموران شروع به اطلاع بازدید کننده ساحل که بسته به زودی خواهد اثر را.

Brevard County بسته شده است ساحل پارک ها و beachside عمومی پارکینگ و کاکائو ساحل اجرای جدید 500 دلار جریمه برای نوشیدن الکل در ساحل و پارکینگ های در بسته در حوزه عمومی است.

بارکر گفت: ماهواره, ساحل, دریافت beachgoer “سرریز” از کاکائو در ساحل آخر هفته گذشته.

“ما بسیاری از شکایت از ساکنان آخر هفته گذشته. بنابراین ما نمی خواهیم که به اتفاق می افتد دوباره” بارکر گفت.

کاکائو در ساحل شهرستان مدیر جیم McKnight پیش نویس یک شبیه اورژانس منظور که خود را نزدیک سواحل شهرستان از ساعت 11 تا 4 بعد از ظهر در این آخر هفته — اما او هنوز تصویب آن است.

“آن را امضا کرده و آماده برای پیاده سازی. اما من قصد دارم به ادب و صبر کنید تا ببینید چه اتفاقی می افتد در 3 ساعت,” او گفت: با اشاره به سیاست جلسه گروه.

McKnight گفت: دو کاکائو ساحل افسران پلیس در ATVs و این شهر در ساحل رنجرز آماده برای اجرا در طول روز ساحل تعطیلی.

ملبورن شهر ساحل مدیر الیزابت Mascaro گفت: او شهر را تعطیل سواحل آن از ساعت 11 تا 4 بعد از ظهر شنبه و یکشنبه.

“سپس در دوشنبه همه ما در حال رفتن به reconvene. ما در حال رفتن به یک تماس بگیرید و ببینید, ‘چگونه کار می کند ؟ ما تاخت و تاز?’ و ما آن را از وجود دارد,” او گفت:.

Mascaro گفت: مقامات ترس موج beachgoers از اورنج کانتی — که در آن یک مادر اقامت در خانه سفارش اثر در زمان پنج شنبه شب — می تواند گله را به فضا ساحل.

Indialantic شهر مدیر مایکل کیسی گفت: جامعه خود را به مقامات در حال کار با ملبورن ساحل و تکیه به سوی یک آخر هفته در طول روز ساحل, بسته شدن, منظور سازگار با کسانی که در ستلایت بیچ و کاکائو در ساحل.

“ما در حال همکاری با وکلای ما در حال حاضر. من شده است در تلفن پس از 11 صبح امروز” کیسی گفت.

این داستان به روز خواهد شد.

روزنامه نگاران ما در حال کار سخت به گزارش coronavirus و اثرات آن بر فضای ساحل و شما را با داستان های رایگان به عنوان یک سرویس به جامعه است. اگر این داستان های محلی هستند برای شما مهم است ما را حمایت با تبدیل شدن به یک مشترک. در حال حاضر شما می توانید سعی کنید یک اشتراک دیجیتال برای $3 برای 3 ماه.

دیو برمن است که دولت سردبیر در فلوریدا امروز. تماس با برمن در 321-242-3649 یا [email protected] توییتر: @bydaveberman

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>