کروناویروس در شهرستان Brevard به روز رسانی: آخرین اخبار در مورد COVID-19 و تاثیر آن بر فضای ساحل

فلوریدا تودی | No comments

ما به روز رسانی این داستان در طول روز با آخرین اخبار در مورد کوروناویروس و اثرات آن در شهرستان Brevard.

اعداد در ادامه به افزایش در سراسر کشور و در شهرستان Brevard.

ترین شماره های اخیر نشان می دهد 31 تایید موارد coronavirus در فضای ساحل. هیچ مرگ و میر گزارش شده است.

Brevard County دانش آموزان به مدرسه در روز دوشنبه شروع کلاس های آنلاین.

وجود دارد مقدار زیادی از اطلاعات وجود دارد و داستان برای گفتن در جوامع ما با هم به یکدیگر کمک کنند.

برای کمک به شما اقامت مطلع در این داستان تلفیقی از coronavirus مربوط به داستان است.

در اینجا مجموعه ای از آنچه اتفاق افتاده در هفته گذشته.

برای علائم به تماشای برای حرکت به پایین از این داستان

FPL برنامه ای برای برش ممکن است صورتحساب میان پایین تر از حد انتظار گاز, هزینه های

12:44 بعد از ظهر, مارس 30

رو به با پایین تر از حد انتظار گاز هزینه های فلوریدا قدرت و نور قصد دارد به بریده بریده ممکن است صورتحساب برق به عنوان مشتریان دست و پنجه نرم کردن با کوروناویروس.

آب و برق مورد نیاز به تصویب همراه پس انداز به مشتریان در هنگام قدرت-کارخانه هزینه های سوخت رها کردن اما کسانی که پس انداز به طور معمول نشان می دهد تا در صورتحساب بیش از یک سری از ماه. FPL با این طرح روز دوشنبه اعلام کرد که توده هم صرفه جویی در سوخت در این سال به یک بار لایحه کاهش ممکن است.

این طرح نیاز به تصویب از فلوریدا خدمات عمومی کمیسیون و یک پیشنهاد دقیق است و انتظار می رود با ثبت قانونی پنل این هفته است.

دریافت داستان کامل.

تشکر. خوب انفجار غیر-ساکنان در حال فرار coronavirus برای فلوریدا

12:41 بعد از ظهر, مارس 30

تشکر. شیدا خوب است اصرار مردم به فراخوان اجرای قانون اگر آنها را به هر کسی از خارج از دولت که باید قرنطینه به دلیل جدید کروناویروس.

“به نظر می رسد مانند برخی از دوستان ما از نیویورک در حال تلاش بسیار سخت برای ما مانند نیویورک” خوب R-Palm Bay روز دوشنبه گفت: در طول یک Facebook coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی با Brevard County, سلامت, مدیر ماریا Stahl.

“ما نمی دانیم که چگونه بسیاری از مردم آن جنایتکاران گسترش این ویروس به اینجا … ,” خوب گفت.

دریافت داستان کامل.

بروارد اورژانس مرکز عملیات حرکت به سطح 1′ فعال سازی برای coronavirus پاسخ

12:39 بعد از ظهر, مارس 30

Brevard County, اورژانس مرکز عملیات بالا بود شنبه به “سطح 1” فعال سازی در واکنش به افزایش بیماری همه گیر کوروناویروس.

این شهرستان گفت: این حرکت از سطح 2 به سطح 1 طراحی شده است “به طور گسترده تر آدرس COVID-19 بیماری همه گیر.”

سطح 1 فعال سازی را فراهم می کند برای مشارکت کامل از مدیریت اضطراری پرسنل و همچنین همه از “اضطراری پشتیبانی از توابع” از جمله شهرستان ادارات و شهرداری ها و همچنین سایر سازمان ها و سازمان های غیر انتفاعی.

دریافت داستان کامل.

‘گلوله برفی/بهمن اثر است که سازندگان: فلج کننده کسب و کار

12:17 بعد از ظهر, مارس 30

فشارهای مالی بر فضای Coast کسب و کار در حال افزایش در طول بیماری همه گیر کوروناویروس جدید — و 68 درصد از ملبورن منطقه ای مجلسی, نظرسنجی پاسخ دهندگان فکر نمی کنم آنها می تواند استطاعت به کار با فروش جدید برای 30 روز.

“تا به حال برای بستن و ذخیره کردن همه خاموش” نوشت: یک نظرسنجی مخاطب.

ملبورن منطقه ای مجلسی مقامات فرستاده COVID-19 نظرسنجی آنلاین برای رهبران کسب و کار و مدیران در مارس 12 و 24 گیری محلی بررسی آثار اقتصادی اجتماعی فاصله, خاموش شدن ناگهانی اخراج و خدمات کاهش.

دریافت داستان کامل.

31 مورد زنان 10 21 مردان آلوده

11:22 صبح, مارس 30

تعداد موارد تایید شده از COVID-19 در Brevard County افزایش یک به یک در مجموع 31 مورد با توجه به دوشنبه صبح ها از فلوریدا وزارت بهداشت.

این 31 نفر شامل سه غیر مقیم. شده اند وجود دارد هیچ مرگ و میر در شهرستان و سه نفر بستری شدن در بیمارستان.

دریافت داستان کامل.

Publix رایگان ارائه می دهد اجاره به مستاجران در مراکز خرید این صاحب

9:40 a. m. مارس 30

Publix, فلوریدا غالب بقال و عمده صاحب ملک می گوید آن را ارائه اجاره امداد رسانی به مستاجران است که عمل در آن مراکز خرید و بسته شده اند با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

تسکین بسته شامل waiving اجاره برای دو سال به عنوان waiving پرداخت برای مشترک هزینه های تعمیر و نگهداری و مالیات صرف نظر از مستاجر دسترسی به کمک های دیگر و یا, کمک, Publix گفت.

“به عنوان یک شرکت است که آغاز شده به عنوان یک کسب و کار کوچک در 90 سال پیش Publix می خواهد برای کمک به کسب و کار اجاره از ما برای زنده ماندن تاثیر اقتصادی این غیر منتظره تعطیلی” Publix سخنگوی ماریا Brous در بیانیه ای گفت.

دریافت داستان کامل.

COVID-19 مورد تعداد در بروارد ‘منعکس نمی کند واقعیت’

7:30 صبح تا مارس 30

روز جمعه فقط قبل از Brevard County سیاست گروه رای برای بار دوم اینکه آیا به بخشی از فضای ساحل, سواحل, ماریا Stahl فلوریدا وزارت بهداشت نماینده در پنل ارائه هوشیار اما استارک ارزیابی محلی COVID-19 وضعیت به گروه هشت اعضای حاضر.

تعداد COVID-19 موارد بیش از آنچه آمار رسمی نشان داد, او گفت:, و مطمئن شوید که به افزایش در روزهای آینده.

او گفت: Brevard این موارد نه تنها شامل بیماران با خارج از کشور ارتباط بلکه موارد از “جامعه گسترش” به این معنی که ساکنان در حال عبور عفونت بدون هر گونه لینک به موارد شناخته شده. تعداد بیمار شد رفتن به افزایش Stahl هشدار داد. از آن زمان نزدیک به سواحل.

دریافت داستان کامل.

کلاس های آنلاین شروع Brevard County دانش آموزان; در اینجا چیزی است که انتظار می رود.

7 مارس 30 صبح

دهها هزار نفر از Brevard County دانش آموزان شروع کلاس های آنلاین دوشنبه به عنوان مدارس باقی می ماند بسته به علت نگرانی از گسترش COVID-19 ویروس.

اگر شما هنوز هم مطمئن نیستید چه انتظار می رود در اینجا یک آغازگر کوتاه در مورد نحوه آموزش از راه دور کار می کنند و چگونه آغاز شده است.

مرکز فرماندهی برای کلاس های آنلاین خواهد بود و گفتوگو در دسترس با کلیک کردن بر روی آیکون در منطقه مدرسه صفحه اصلی brevardschools.org. شما باید خود را به دانش آموز ورود ایمیل و رمز عبور برای دسترسی به.

دریافت داستان کامل.

چه علائم کروناویروس?

علائم می تواند طیف وسیعی از خفیف تا شدید و برخی از مردم ندارد و هر گونه علائم در همه. شایع ترین علائم شبیه آنفولانزا و شامل تب و خستگی و سرفه های خشک. برخی از مردم نیز توسعه و درد و درد و گرفتگی بینی و آبریزش بینی و گلو درد یا اسهال.

حدود 1 در 6 نفر می شود به طور جدی بیمار و ایجاد مشکل در تنفس, با توجه به سازمان بهداشت جهانی است. اگر شما تجربه تب و سرفه و تنگی نفس به پزشک خود تماس بگیرید.

علائم ممکن است به نظر می رسد در هر نقطه بین دو تا 14 روز پس از مواجهه با بیمار به طور متوسط شاهد شروع در حدود پنج روز با توجه به CDC.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>