کروناویروس در بروارد: در اینجا لیستی از وقایع, فعالیت ها لغو و یا موکول به دلیل COVID-19

فلوریدا تودی | No comments

ما ارائه به جامعه با مهم اطلاعات امنیت عمومی فلوریدا امروز ساخت داستان های مربوط به کروناویروس رایگان به عنوان خوانده شده. به حمایت مهم روزنامه نگاری محلی مانند این, لطفا در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک در cm.floridatoday.com/specialoffer.

آیا می دانید از یک رویداد است که لغو شده است و یا به تعویق افتاد به دلیل coronavirus نگرانی ها ؟ ایمیل [email protected] با “Coronavirus لغو” در خط موضوع.

به عنوان تعدادی از موارد از طریق فلوریدا همچنان به رشد می کنند بنابراین نگرانی در مورد گسترش coronavirus.

بیشتر: کروناویروس در فلوریدا: چه Brevard County مقامات در حال انجام برای آماده سازی

در اینجا یک لیست از حوادث و فعالیت های در بروارد شده اند که تحت تاثیر نگرانی های بیش از coronavirus. این لیست به روز خواهد شد به طور منظم, بنابراین مطمئن شوید که برای بررسی بازگشت.

چه شده است لغو و یا به تعویق افتاد ؟

حوادث

The Space Coast مسابقات سه گانهبرنامه ریزی شده برای آوریل 26, است, به تعویق افتاد تا ژوئن 14.

به اورلاندو حاشیه جشنواره برنامه ریزی شده برای ماه مه 12-25 شده است لغو شد و اعلام کرد از طریق Facebook on پنج شنبه, مارس 19.

این Henegar مرکز است لغو اجراهای زنده و کلاس های آموزش و پرورش تا اطلاع ثانوی. باقی مانده اجرای “A Chorus Line” ارائه خواهد شد به عنوان یک جریان رویداد برای دارندگان بلیط برای لذت بردن از خانه. پس از خرید بلیط یک لینک و رمز عبور کد ایمیل خواهد شد, دادن دسترسی برای مشاهده جریان ضبط تا 10 p. m. روز شنبه, آوریل 29. بازدید henegar.org تماس بگیرید و یا 321-723-8698.

تیتوسویل تاتر است لغو اجراهای زنده و کلاس های آموزش و پرورش تا اطلاع ثانوی. باقی مانده اجرای “چیزی فاسد” ارائه خواهد شد به عنوان یک جریان رویداد برای دارندگان بلیط برای لذت بردن از خانه. پس از خرید بلیط یک لینک و رمز عبور کد ایمیل خواهد شد, دادن دسترسی برای مشاهده جریان ضبط از طریق یکشنبه, مارس 22. بازدید titusvilleplayhouse.com تماس بگیرید و یا 321-268-1125.

کاکائو ایجاد کرد تاتر است تعلیق اجرای برنامه از طریق آوریل 11. تئاتر عملکرد تقویم باقی مانده از این فصل خواهد بود بر این اساس تنظیم شده و ارسال شده در سایت. بررسی cocoavillageplayhouse.com برای به روز رسانی.

ملبورن مدنی تئاتر است که به تعویق انداختن افتتاح بازی “گورستان باشگاه.” با توجه به Facebook پست نشان می دهد در حال حاضر اجرا مارس 22-ژوئن 28.

این پسران آفتاب” که قرار بود آخر از فصل را به جای باز تئاتر 2020-21 فصل در ماه جولای. دارندگان بلیط قادر خواهید بود به تبادل بلیط خود را برای یک آینده تاریخ با تماس با دفتر جعبه را در 321-723-6935. بررسی mymct.org برای به روز رسانی.

Surfside تاتر است به تعویق انداختن اجرای “دزدان دریایی پنزنک” از طریق پایان ماه مارس. در آن زمان کلاس ها و فعالیت در تئاتر نیز به حالت تعلیق درآمد. این شامل ابتدائی برای “Sex لطفا ما شصت” این بازیکنان جوان عاشق رقص و تریک. تماس 321-783-3127 یا چک surfsideplayers.com برای به روز رسانی.

این پادشاه مرکز هنرهای نمایشی بسته است حداقل تا 15 آوریل است. این نشان می دهد و کنسرت متاثر شده اند تا کنون. بازدید kingcenter.com برای به روز رسانی.

 • Harry Connick Jr. در مارس 19, لغو شده است,
 • نیویورک Bee Gees در 20 مارس به تعویق افتاده است
 • لائوس Tizer گروه در 21 مارس به تعویق افتاده است
 • آغاز-جشن موسیقی شیکاگو در تاریخ 22 مارس به تعویق افتاده است
 • آواز سطل زباله ‘فکر می کنم برنامه’ در مارس 24, لغو شده است,
 • هتل کالیفرنیا: سلام به عقاب در 26 مارس به تعویق افتاده است
 • هوارد جونز آکوستیک سه نفر در مارس 27, لغو شده است,
 • دوستان پسر & Kenny Wayne Shepherd در تاریخ 29 مارس به تعویق افتاده است
 • گوردون Gumshoe: افسانه های پلیسی در مارس 31, لغو شده است,
 • فرانکی والی و چهار فصل در مارس 5 به تعویق افتاده است
 • برگه بنوا در 7 آوریل به تعویق افتاده است
 • یک بویی جشن: بویی فارغ التحصیلان بازی Diamond Dogs & Ziggy Stardust در 8 آوریل به تعویق افتاده است
 • چهار تاپ و مری ویلسون در 10 آوریل به تعویق افتاده است
 • پادشاهی کر در 25 آوریل به تعویق افتاده است
 • این بروارد جامعه کر توده در C در مارس 2 به تعویق افتاده است
 • Peppa خوک زندگی می کنند! در مارس 19 به تعویق افتاده است

به ایران راه بروارد است لغو وزن بزرگ کردن بخشی از 2020 شهرداران’ چالش تناسب اندام.

این سنت جان رودخانه به دریا حلقه اجلاس در مارس 19-20 تغییر شده است به یک سری از کارگاه آنلاین. بازدید titusville.org/trailtrifecta.

کاکائو در ساحل منطقه ای اتاق بازرگانی به تعویق انداخته است آن مه 20 , کازینو, شب, رویداد. بازدید cocoabeachchamber.com.

این اموزش Funk مرکز نساجی, هنر‘ 10 سالگرد جشن “جشن می گیرند! مدل & آشپزی” در 21 مارس به تعویق افتاده است. بازدید textiles.fit.edu.

کیهانی مسافر: یک Kurt زیمرمن گذشته نگر” در 21 مارس لغو شده است. نشان می دهد در حال حاضر محل تقریبا در Facebook و Instagram. بازدید jtfolkart.com برای جزئیات بیشتر.

فصل 1288 آزمایشی هواپیما ارتباط است و لغو آن کلوچه صبحانه در 21 مارس در Valkaria فرودگاه. این رویداد معمولا برگزار شد سومین شنبه هر ماه و به حالت عادی بازگشت برنامه ریزی به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

این اردوگاه Hobgood درمانگاه اسپانسر شده از طرف باشگاه صهیون در کوکو بیچ بود که برای مجموعه 21 مارس به تعویق افتاده است تا تاریخ بعد. بازدید spacecoastcityfest.org/surf.

این پناهگاه برای کودکان را لغو کرده است در مرکز شهر ملبورن 5K در روز شنبه, مارس 21. بازدید melbourneflorida.org.

آن سوار کردن 2مرکز شهر تیتوسویل سالانه جامعه دوچرخه سواری در 21 مارس به تعویق افتاد. بازدید titusville.org/rideitdown2.

ناهار خوری در تاریکیسود را برای حمایت از مرکز بینایی در روز شنبه, مارس 21 لغو شده است. سازمان در حال تغییر زمان این رویداد برای تاریخ بعد. بازدید cvicentralflorida.org.

این آمریکایی موزه فضایی‘s زنان پیشگامان فضایی رویداد در مارس 21 لغو شده است. بازدید spacewalkoffame.org.

Space Coast ارکستر سمفونیک‘s “فن مورد علاقه های شما Redux” کنسرت در 21-22 مارس موکول شده است ممکن است برای 23-24. بازدید spacecoastsymphony.org.

این Pieloch پارک سگ Eau Gallie افتتاح دسته سه تایی برش در 21 مارس به تعویق افتاده است. از آن خواهد شد موکول برای تاریخ بعد.

Gables سبز در تاریخی ریورویو ایجاد کرد را لغو کرده است آن خانه باز حوادث در 21 مارس و آوریل 28. بازدید greengables.org.

این رنجر-Led تور در ترکیه نهر پناهگاه در 21 مارس لغو شده است.

این آفریقایی, کودکان, گروه کر, لغو کنسرت های خود را در اورلاندو و تیتوسویل در مارس 22.

این “جشن زندگی” رویداد برای هایدی باشگاه جاز صاحب هایدی Deleuil که برنامه ریزی شده بود در روز یکشنبه 22 مارس به تعویق افتاده است. بازدید heidisjazzclub.com.

این Indialantic مجلسی خوانندگان‘ “تهاجم بریتانیا” کنسرت در ظهور کلیسای لوتری در Suntree در یکشنبه 22 مارس به تعویق افتاده است. بازدید indialanticchambersingers.org.

WeVenture به تعویق انداخته است به زنان که سنگ جوایز ناهاردر اصل برنامه ریزی شده در مارس 24. یک تاریخ جدید مشخص خواهد شد برای بعد از آن در سال. تماس 321-674-7007 و یا بازدید weventure.fit.edu.

فلوریدا امروز مدنیت بروارد میکسر در EFSC ملبورن پردیس در مارس 25 لغو شده است.

از ملبورن موسیقی مجلسی جامعه را لغو کرده است Chamber Music Society of Lincoln Center کنسرت در جمعه 27 مارس و LGT جوان نوازندگان کنسرت در روز جمعه, آوریل 3. بازدید melbournechambermusicsociety.org.

The 3rd سالانه بروارد کودکان, کسب و کار عادلانه در خیابان Viera در تاریخ 28 مارس موکول شده است. آن را در حال حاضر محل در Dec. در 5 سال 2020 با موضوع “بازار کریسمس.” بازدید facebook.com/events/661521330947598.

به ترکیه نهر بهار هنر و نمایش صنایع دستی در, تونی رزا مرکز جامعه در تاریخ 28 مارس به تعویق افتاده است. از آن خواهد شد دوباره در تاریخ بعد. بازدید palmbayflorida.org.

این فضا ساحل Gator باشگاه‘s جمع آوری کمک هزینه تحصیلی, “اتومبیل های بزرگ! بزرگ Gators!” در اتومبیل های عضلانی آمریکایی موزه در 28 مارس به تعویق افتاده است. بازدید spacecoastgatorclub.com.

Space Coast CityFest در فضای ساحل روزانه پارک در مارس 28-29 خواهد بود دوباره. بازدید spacecoastcityfest.org.

این بچه ها قلاب ماهیگیری رویداد در گود پارک/خانه کاپیتان در پالم بای در تاریخ 28 مارس به تعویق افتاده است. از آن خواهد شد موکول برای تاریخ بعد. بازدید palmbayflorida.org.

هنرهای خلاق بنیاد بروارد را لغو کرده است “بروارد کردم استعداد موسیقی” رقابت در یکشنبه 29 مارس در ظهور کلیسای لوتری در Suntree. بازدید cafob.org.

در ایالات متحده آمریکا ساحل در حال اجرا قهرمانی در شپرد پارک در کاکائو ساحل در تاریخ 29 مارس موکول شده است به تاریخ 22 نوامبر. بازدید runonthebeach.com.

صدای خود را – خود رای خود را در زمین به میزبانی Space Coast مترقی داد برنامه ریزی برای آوریل 2 لغو شده است. بازدید scpaflorida.com.

آسایشگاه سنت فرانسیس را لغو کرده است آوریل 2 بنفش زنبق lucheon رویداد. بازدید hosffoundation.org.

شهرستان پالم بای پاپ جمعه های خلیج رویداد در مارس 3 لغو شده است. بازدید palmbayflorida.org.

مرکزی Brevard, انجمن هنر‘s کاکائو هنر نمایش و فروش در آوریل 4-6 به تعویق افتاده است. از آن خواهد شد موکول برای تاریخ بعد. بازدید cbaaartists.com.

Space Coast ارکستر سمفونیک لغو کنسرت توسط دانشگاه ییل Whiffenpoofs در جمعه 3 آوریل در ورو بیچ دبیرستان و سهشنبه, آوریل 7 در First United Methodist Church کاکائو در ساحل. بازدید spacecoastsymphony.org.

همسایه تا بروارد را لغو کرده است آن مه 3 لنگر صبحانه در هیلتون ریالتو. بازدید neighborupbrevard.org.

به اشتراک گذاری مرکز بروارد‘s تازه کار, حیاط خلوت, BBQ مسابقه در F. برتون Smith پارک در مارس 3-4 لغو شده است. سازمان برنامه ریزی برای برنامه ریزی مجدد در تاریخ بعد. بازدید sharingcenter.org.

از اعطای BBQ متحرک در مارس 3-4 خواهد بود دوباره. بررسی grantbbqfestival.com برای به روز رسانی.

لغو شد: اعطای BBQ جشنواره لغو بیش از coronavirus نگرانی

این دزدان دریایی غارت 2-Miler و قبل و بعد از مسابقه در مارس 4 در مرکز شهر ملبورن شده است موکول به صورت مارس 30. بازدید runningzone.com/events/pirate-plunder-2-miler.

این Ron جان کاکائو در ساحل, مسابقات سه گانه در 5 آوریل موکول شده است برای سپتامبر. 20. بازدید cocoabeachtriathlon.wordpress.com.

این فضا ساحل جاز جامعه را لغو کرده است 5 آوریل کنسرت توسط جو گلدبرگ. از آن خواهد شد دوباره در تاریخ بعد. بازدید spacecoastjazzsociety.org.

طعم تیتوسویل: مواد غذایی پر زرق و برق و ویترین کسب و کار در 7 آوریل به تعویق افتاده است. بازدید titusville.org/event/taste2020.

این جوجه-fil-A تقلا تخم مرغ 5K در 8 آوریل تغییر یافته است به یک مسابقه مجازی. بازدید eggscramble5k.com.

24 سالانه مرکزی بروارد ایستادگی کردن به ایستادن رویداد به نفع مبارزه و بی خانمان جانبازان شده است تا مهرماه به تعویق افتاد. این رویداد برنامه ریزی شده برای ماه آوریل 11 در کاکائو زراد خانه.

این آپولو 13K اجرا و زحل 5K اجرا/پیاده روی در آوریل 11 لغو شده است. آنها در حال حاضر تبدیل به مجازی حوادث و کسانی داده خواهد شد و گزینه ای برای انتقال به یک نژاد متفاوت. بازدید smoothrunningorg.wixsite.com/apollo13k.

ملبورن شهری باند را لغو کرده است پس کنسرت در ملبورن سالن اجتماعات:

 • گروه فیلم های پرفروش” در مارس 15-16
 • راک اند رول Revue ’50s جوراب هاپ” در تاریخ 24 آوریل

این مسابقه خورشید 5K در 18 آوریل به تعویق افتاده است. یک تاریخ جدید مشخص خواهد شد. بازدید runningzone.com/events/race-the-sun-5k.

پیری مسائل در بروارد اعلام کرد که گذرنامه به شرابخود را امضا رویداد سالانه در اصل برنامه ریزی شده برای مارس 25 لغو شده است. آن را نمی خواهد دوباره. بازدید agingmattersbrevard.org.

این فضا ساحل رابطه جنسی با ارکستر خود را به تعویق انداخته است مارس 26, کنسرت, “جدید آغاز بهار.” بازدید scfo.org.

The Space Coast مسابقات سه گانه در کاکائو روستا در 26 آوریل به تعویق افتاده است. تاریخ جدید اعلام خواهد شد تا پایان ماه مارس است.بازدید smoothrunningorg.wixsite.com/spacecoasttri.

این ورودی سباستین منطقه سده جشن در ورودی سباستین State Park on May 2 لغو شده است. بازدید sitd.ما.

بروارد جامعه کر را لغو کرده است “بتهوون توده در C” کنسرت در شاه مرکز هنرهای نمایشی در مارس 2. بازدید brevardcommunitychorus.org.

این بروارد عتیقه جات و کلکسیون باشگاه را لغو کرده است خود را در آینده جلسات ماهانه. تماس 321-254-5831.

مکان

برای یک لیست کامل از کسب و کار و مکان هایی که بسته شده اند و یا تغییر ساعت خود را با توجه به coronavirus نگرانی اینجا را کلیک کنید.

کسب و کار بسته شدن در بروارد: در اینجا چیزی است که بسته است یا تغییر کرده است در میان COVID-19 نگرانی

این آمریکایی موزه فضایی در تیتوسویل خواهد شد تا اطلاع ثانوی. بررسی برای به روز رسانی در spacewalkoffame.org.

سواحل باز باقی می ماند در حال حاضر, اما Brevard County بسته است beachside پارک ها و پارکینگ های عمومی — از جمله دسترسی به نقاط شهرستان و شهرداری مناطق پارکینگ و گاراژ پارکینگ — شروع پنج شنبه, مارس 19 تا اطلاع ثانوی. بهار شکن و دیگر beachgoers خواسته برای جلوگیری از مناطق ساحل به عنوان یک اندازه گیری ایمنی و جلوگیری از تجمع بیش از 10 نفر و حفظ فاصله از 6 فوت در بین مردم است.

بدون پارکینگ: Brevard, beachside پارکینگ های عمومی در مناطق بسته شود برای پیشگیری coronavirus

بروارد باغ وحش را از طریق 30 مارس. در آن زمان یک “تمیز کردن عمیق” از این مرکز برگزار خواهد شد با توجه به بیانیه ای در باغ وحش در وب سایت. نوک درخت بازحمت حرکت کردن باز باقی خواهد ماند. بازدید brevardzoo.org.

این بودایی تایلندی معبد را تایلندی مواد غذایی, آشپزخانه, تا مارس 4. مراقبه روزانه نیز لغو شد. بررسی معبد Facebook صفحه برای به روز رسانی.

× گالری هنر گالری بسته خواهد شد تا پایان ماه مارس. بازدید eaugallery.com تماس بگیرید و یا 321-773-6936 برای به روز رسانی.

مرکز فضایی کندی بازدید کننده پیچیده خواهد شد تا اطلاع ثانوی. بازدید کننده پیچیده ارائه خواهد شد بازپرداخت در حال حاضر خریداری پذیرش روزانه بلیط نیز به صورت خصوصی برنامه هایی مانند آموزش فضانورد تجربه یک شبه ماجراهای علاقه ویژه اتوبوس تور و ناهار خوردن با یک فضانورد. بازدید kennedyspacecenter.com برای به روز رسانی.

بندر کاناورال بسته شده است اسکله پارک اردوگاه و دسترسی به مجاور ساحل منطقه است. بندر گفت: زمان اردوگاه مهمانان نیاز به تخلیه توسط پنج شنبه. علاوه بر این پورت را قبول نمی کند هر رزرو اردوگاه تا اطلاع ثانوی. این پورت نیز بسته شده است اکتشاف برج.

بسته: بندر کاناورال بسته اسکله پارک اردوگاه دسترسی به ساحل, اکتشاف, برج

ملبورن مرکز میدان است و اصلاح کسب و کار خود را ساعت به ساعت 11 صبح تا 7 بعد از ظهر دوشنبه از طریق شنبه و ظهر تا 6 بعد از ظهر یکشنبه.

نرم افزار-بهداشت و مراکز تناسب اندام در جزیره مریت ملبورن و Viera هستند تا اطلاع ثانوی بسته.

چلپ چلوپ پد در Riverfront Park در کاکائو کرد تا اطلاع ثانوی بسته با توجه به توییتر ارسال توسط شهر کاکائو. بازدید https://www.cocoafl.org.

ران Jon فروشگاه گشت و گذار در کوکو بیچ تمام محل در پایان روز کاری مارس 20 تا مارس 29. بازدید ronjonsurfshop.com.

این اموزش Funk مرکز نساجی, هنر در فلوریدا فناوری پردیس تعلیق تمام برنامه های عمومی از جمله تورهای نمایشگاهی از “جشن می گیرند! مدل & آشپزی” جمع آوری کمک 2020 تدریس میکسر و آموزش برنامه, دوستان, نساجی, سخنرانی, سری, دانشجو, مطالعه, استراحت هفتگی و یوگا و مهره تظاهرات. ویژه نمایشگاه “Ubuhle زنان: تسبیح و هنر استقلال” باز می ماند در این زمان. بررسی textiles.fit.edu برای به روز رسانی.

سباستین ورودی پارک دولت لغو تمام وقایع, فعالیت ها, رویداد ها و کمپینگ رزرو و اجاره غرفه از طریق اواسط ماه آوریل است. Florida State Parks باز باقی می ماند برای بعد استفاده کنید اما ساعت پس از عمل کاهش می یابد به ساعت 8 صبح تا 5 بعد از ظهر بازدید floridastateparks.org/parks-and-trails/sebastian-inlet-state-park.

آموزش و پرورش

بروارد مدارس دولتی را لغو کرده است همه زمینه سفر و یک شبه رویدادهای ورزشی را از طریق آوریل است. علاوه بر این مدارس باقی خواهد ماند بسته از طریق آوریل 15.

بیشتر: Coronavirus: DeSantis سفارشات فلوریدا مدارس دولتی به صورت اضافی هفته پس از شکستن

شرقی فلوریدا استیت کالج در نظر گرفتن مراحل زیر است:

 • شروع دوشنبه, مارس 23 اکثر چهره به چهره در کلاس های معلق خواهد شد تا مارس 30, زمانی که آنها خواهد شد با جایگزین کلاس های آنلاین.
 • همه دانشجو و دانشگاه حوادث باقی مانده از بهار به مدت پایان مارس 8, در حال لغو شد.
 • بهار شروع مراسم برنامه ریزی شده در مارس 14, لغو شده است. فارغ التحصیلی دانش آموزان خود را دریافت گواهینامه ها و مدارک از طریق پست.
 • همه EFS فعالیت های ورزشی در حال لغو باقی مانده از سال تحصیلی.
 • پادشاه مرکز هنرهای نمایشی بسته است حداقل تا 15 آوریل است.

Coronavirus اثرات: EFSC به حالت تعلیق ترین چهره به چهره در کلاس های’ شروع مارس 23

UCF در حال حرکت است و آموزش آنلاین از طریق تابستان A, C و D ترم که شروع on May 11. هیچ تصمیم گیری ساخته شده اند و در عین حال در مورد تابستان B ترم که شروع می شود در ماه ژوئن. علاوه بر این شروع مراسم برنامه ریزی شده برای 30 آوریل تا مه 2 لغو شده است. دانش آموزانی که بازگشت به دانشگاه پس از رخصتی بهار به شدت تشویق به بازگشت به اقامت دائم. UCF به زودی ارائه مبهوت انتصاب مبتنی بر حرکت کردن برنامه. بررسی ucf.edu/safety/coronavirus برای به روز رسانی.

مؤسسه فناوری فلوریدا بهار شروع: در نامه ای به دانش آموزان و کارکنان مارس 10, فلوریدا فناوری رئیس جمهور T. Dwayne McCay اعلام شروع مراسم برنامه ریزی شده برای ماه مه 9 در حال حاضر خواهد شد بسته به مهمانان از جمله دوستان و خانواده دانش آموزان است.دانش آموزان را به جای شرکت در بسته های تحصیلات تکمیلی-تنها مراسم برگزار شده در Gleason مرکز هنرهای نمایشی در فلوریدا فناوری پردیس.

بیشتر: فلوریدا Tech بسته شروع به خانواده های بیش از coronavirus نگرانی

دولت و شهرداری

یادداشت سردبیر: ملبورن جلسه شورای شهر است که هنوز هم برای برنامه ریزی مارس 24. زودتر متوجه نادرست بود.

Brevard County لغو همه غیر دولتی جلسات در شهرستان امکانات تا اطلاع ثانوی. این شامل وقایع در شهرستان پارک ها و کتابخانه ها اگر چه کسانی که امکانات خود را باز باقی خواهد ماند ، اتفاقاتی که لغو شده است عبارتند از:

 • بهار آموزش رفتن در آمریکای مرکزی و جنوبی پارک.
 • تمام تفریح و سرگرمی برنامه های شریک.
 • تمام تفریح مربی برنامه های خود را.
 • رخصتی بهار اردوگاه.
 • تمام رویدادهای ورزشی.
 • تمام رویدادهای خاص در زمان.
 • همه اجاره به روی عموم باز.

این صرفه جویی در رودخانه هند تالاب شهروندان نظارت کمیته جلسه برنامه ریزی شده برای مارس 20 لغو شده است و به طور موقت موکول به صورت مارس 17.

تمام دفاتر Brevard County تقویم اموال و Brevard County Tax Collector بسته شده است. اکثر معاملات آنلاین انجام می شود در www.bcpao.us. و www.brevardtaxcollector.com.

کتابخانه: همه جلسات عمومی در شهرستان Brevard کتابخانه ها لغو شد. کتابخانه برنامه از جمله داستان بار لغو طریق آوریل 30. همه موارد در حال حاضر در حال بررسی در حال حاضر با توجه ژوئن 1; هیچ جریمه خواهد شد و تجمع می یابد در طول این زمان. لطفا هر محل نگه می دارد در مورد. اگر شما آیتم های در انتظار در انتظار وانت لطفا آنها را انتخاب کنید تا به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. تمام منابع الکترونیکی و کتاب های الکترونیکی در دسترس هستند از جمله ویدیو های آنلاین داستان بار. کتابخانه محلی خود تماس بگیرید برای اطلاعات بیشتر informa

بیشتر: Coronavirus تاثیر: Brevard لغو وقایع عمومی در شهرستان امکانات از جمله پارک ها و کتابخانه ها

این شهرستان از ماهواره ساحل بسته Civic Center, David R. Schechter مرکز و پیاده روی در لابی برای تفریح و سرگرمی بخش. غیر ساحل پارک ها باز هستند اما دستشویی بسته است. سواحل باز باقی می ماند اما پارکینگ های عمومی بسته خواهد شد شروع جمعه, مارس 20 در هایتاور, ساحل, پارک, پرنده پارک ساحلی و بخش هایی از پوسته خیابان ساحل. پیاده و دوچرخه سواران هنوز هم قادر خواهد بود برای دسترسی به ساحل.

علاوه بر این, شهر ماهواره, ساحل, لغو جلسات زیر:

 • شورای جوانان جلسه روز شنبه, مارس 23
 • شهروند بودجه کمیته موقت جلسه روز سهشنبه, مارس 24
 • پایداری هیئت مدیره جلسه روز شنبه, مارس 25

این شهر بندر هند در ساحل تعلیق است تمام شهرداری برنامه های تفریح و سرگرمی, فعالیت های کلاس و استخر عملیات طریق 31 مارس است.

این شهر ملبورن است تصمیم به لغو یا به تعویق انداختن کلاس های فعالیت, برنامه های دو و میدانی و رویدادهای خاص در آن پارک و امکانات تفریحی از طریق 30 مارس. این شامل شکستن بهار اردوگاه در لیپسکام مرکز ارتباطات و Wickham پارک مرکز جامعه و همه شهرداران’ چالش تناسب اندام حوادث.

این شهرستان پالم بای لغو تمام کلاس های لیگ بعد اردوگاه ها و دیگر برنامه های برگزار شده در پالم بای جامعه از طریق مراکز مارس 6. علاوه بر امکانات زیر بسته می شوند:

 • این بیشتر پالم بای ارشد مرکز بسته است از طریق مارس 30
 • این تونی رزا مرکز جامعه بسته است از طریق آوریل 5.
 • این تد Whitlock مرکز جامعه بسته است از طریق آوریل 5.

روز سه شنبه کیپ کاناورال شورای شهر جلسه لغو شده است و شهردار باب Hoog اعلام کرده اضطراری مدنی.

این کاکائو اداره پلیس لابی های نزدیک به این مکان تا اطلاع ثانوی. برای موارد اضطراری شماره گیری 911. به گزارش پلیس مراجعه به یک درب در سمت شرق ساختمان. برای تحویل و یا سوالات تماس 321-637-6300 یا 321-639-7620 پس از ساعت.

از ملبورن منطقه ای اتاق را تبدیل آن بازدید کننده مرکز اطلاعات به یک منبع اطلاعات مرکز برای COVID-19 روز رسانی و منابع است. تماس 321-724-5400 و یا بازدید melbourneregionalchamber.com برای اطلاعات. علاوه بر این اتاق اعلام کرده است که پس نشست و رویداد cancelations:

 • VRBA پرت کردن بهار در 31 مارس
 • مارس متصل کنید! در مارس 24
 • غیر انتفاعی شورای جلسه در ماه مارس 26
 • مارس را خوب صبح Space Coast در مارس 2

در پالم بای اتاق بازرگانی است به حالت تعلیق در رویدادهای زیر و جلسات:

 • فرهنگی شبکه گروه پس از ساعت معاشرت در پنج شنبه, مارس 19
 • سفیر ایران در جلسه روز جمعه, مارس 27
 • بروارد حرفه ای کسب و کار جلسه روز سهشنبه, مارس 31
 • مارس ماهانه ناهار روز شنبه, آوریل 1

ایالت لیست لغو

اقامت و دریافت آخرین اطلاعات شما نیاز به تبدیل شدن به یک مشترک.

روزنامه نگاران ما در حال کار سخت به گزارش coronavirus و اثرات آن بر فضای ساحل و شما را با داستان های رایگان به عنوان یک سرویس به جامعه است. اگر این داستان های محلی هستند برای شما مهم است ما را حمایت با تبدیل شدن به یک مشترک. در حال حاضر شما می توانید سعی کنید یک اشتراک دیجیتال برای $3 برای 3 ماه در cm.floridatoday.com/specialoffer.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>