کروناویروس در Brevard, مارس 31: 34 مورد و شش بستری شدن در بیمارستان

فلوریدا تودی | No comments

یادداشت سردبیر: ما ارائه به جامعه با مهم اطلاعات امنیت عمومی فلوریدا امروز ساخت داستان های مربوط به کروناویروس رایگان به عنوان خوانده شده. به حمایت مهم روزنامه نگاری محلی مانند این, لطفا در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک. برای عضویت بازدید floridatoday.com/specialoffer.

در اینجا به روز رسانی در مورد کوروناویروس موارد در بروارد با توجه به فلوریدا وزارت بهداشت از 31 مارس سال 2020 است.

تعداد موارد تایید شده از COVID-19 در Brevard County افزایش یافته و به مجموع 34 مورد از جمله چهار غیر-ساکنان پنج شنبه صبح ها از فلوریدا وزارت بهداشت.

با توجه به آخرین FDOH گزارش 591 نفر در بروارد تست شده اند و شش نتایج در حال بررسی است.

شده اند وجود دارد هیچ مرگ و میر در شهرستان و شش مورد در حال حاضر در بیمارستان بستری است.

جوانترین مورد گزارش شده پنج شنبه 1 ساله نوزاد پسر. قدیمی ترین فرد است که 76 سال سن دارد. اعداد شامل 12 زن و 22 مرد آلوده.

موارد تایید شده ادامه داد: برای صعود در سراسر فلوریدا پریدن به 6,338 صبح روز سه شنبه از 5,704 دوشنبه بعد از ظهر. تعداد مرگ و میر رسیده 77 صبح روز سه شنبه از 71 عنوان از دوشنبه شب. در سراسر کشور 772 نفر در حال حاضر در بیمارستان بستری است.

عفونت توسط شهرستان بروارد:

ملبورن – 12

پالم بای – 4

تیتوسویل: – 3

جزیره مریت – 2

میمس: – 2

کاکائو ساحل – 2

ایندین هاربر بیچ – 2

ماهواره ساحل – 1

رککلدگ -1

کاکائو – 1

Join our Facebook گروه! Coronavirus پاسخ و اطلاعات در بروارد

پایگاه داده: آهنگ coronavirus موارد و مرگ و میر

نگه دارید تا با کروناویروس پوشش در فلوریدا امروز

• به نگه دارید تا با بروارد خاص, اخبار, بازدید از وب سایت ما اغلب. همه ما coronavirus پوشش رایگان است آنلاین. ما خواهد شد ارسال روزانه coronavirus وبلاگ در سایت ما, نگاهی به تاریخ در تیتر به مطمئن شوید که شما باید آخرین اخبار.

• ما دانلود, فلوریدا, امروز, برنامه, برای COVID-19 اخبار. این فعال موضوع و ایالات متحده آمریکا امروز شبکه-فلوریدا (ما 17 روزنامه در فلوریدا) در حال نوشتن ده ها تن از coronavirus داستان یک روز.

► آیفون: apps.apple.com/us/app/florida-today/id493011169

► اندروید: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gannett.local.library.news.floridatoday&hl=en_US

• تاریخ ما “Coronavirus پاسخ و اطلاعات در بروارد” Facebook ، اعضا به اشتراک گذاری راهنمایی در مورد که در آن برای پیدا کردن کاغذ توالت خرید به روز رسانی و پیشنهادات مربوط به COVID-19 که ساکن می تواند مفید باشد. بازدید facebook.com/groups/melbourne.coronavirus.

روزنامه نگاران ما در حال کار سخت به گزارش coronavirus و اثرات آن بر فضای ساحل و شما را با داستان های رایگان به عنوان یک سرویس به جامعه است. اگر این داستان های محلی هستند برای شما مهم است ما را حمایت با تبدیل شدن به یک مشترک. در حال حاضر شما می توانید سعی کنید یک اشتراک دیجیتال برای $3 برای 3 ماه. برای عضویت بازدید floridatoday.com/specialoffer.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>