کروناویروس در Brevard, مارس 28: 2 نفر تعداد کل تایید COVID-19 موارد در 401

فلوریدا تودی | No comments

یادداشت سردبیر: ما ارائه به جامعه با مهم اطلاعات امنیت عمومی فلوریدا امروز ساخت این روزانه COVID-19 گزارش رایگان به عنوان خوانده شده. به حمایت مهم روزنامه نگاری محلی مانند این, لطفا در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک. برای عضویت بازدید floridatoday.com/specialoffer.

در اینجا به روز رسانی در مورد کوروناویروس موارد در بروارد با توجه به فلوریدا وزارت بهداشت از 28 مه سال 2020 است.

وجود دارد دو coronavirus موارد گزارش شده Brevard County, در مجموع در 401 نفر تست مثبت از این بیماری همه گیر به گزارش روز پنجشنبه وزارت امور خارجه, وزارت بهداشت داده است.

جدید مرگ و میر گزارش شده است. در همه بروارد از دست داده و 12 نفر به کروناویروس. آخرین مرگ در اینجا گزارش روز دوشنبه بود 83 ساله زن که تا به حال در تماس با یکی دیگر از مورد تایید شده. بروارد را قربانیان در سن از محدوده 73 تا 94 سال.

DOH همیشه اخطار می دهد که داده های آن موقت است و موضوع را تغییر دهید.

این بروارد موارد شامل 390 ساکنان و 11 غیر مقیم. آنها در محدوده سنی 1 تا 99 با متوسط سن 58. از بروارد ساکنان 182 مرد هستند و 208 زن.

شهرستان دیده می شود 58 بستری شدن در بیمارستان. این مهم است که توجه داشته باشید که شماره اشاره نمی کند به مردم در حال حاضر در بیمارستان بستری; آن را به افرادی که به دنبال درمان بیمارستان در برخی از نقطه.

دولت DOH فراهم نیست و یک تعداد از مردم به بهبود است.

موارد توسط نژاد

سفید: 288

سیاه: 57

دیگر: 19

ناشناخته/بدون دیتا: 26

موارد توسط قومیت

اسپانیایی: 63

غیر اسپانیایی: 300

ناشناخته/بدون دیتا: 27

تعداد موارد در فلوریدا که از پنج شنبه صبح بود 53,285 تا 651 از روز قبل و 2,364, مرگ و میر, افزایش 45 و میر ناشی از قبلی روز FDOH داده ها نشان می دهد. در مجموع 953,321 افراد آزمایش شده اند با 53,285 مثبت و 898,331 منفی یا 5.6% تست مثبت است.

بروارد را آزمایش کرده است 21,582 مردم با 401 تست مثبت و 21,173 تست منفی است. شهرستان درصد مثبت است 1.9%. دولت DOH فراهم نیست و یک تعداد از مردم به بهبود است.

شهر با شهر

اینجا شهر-با-شهر تعداد از شنبه, اگر چه برخی از این ممکن است شامل unincorporated areas. توجه داشته باشید: هر DOH اینها موقت.

مجموع موارد در بروارد به عنوان از آوریل 28: 401

ملبورن: 128

کاکائو: 68

پالم بای: 57

جزیره مریت: 28

تیتوسویل: 28

ماهواره ساحل: 14

رککلدگ: 12

کاکائو در ساحل: 10

Viera: 10

ایندین هاربر بیچ: 7

غرب ملبورن: 6

میمس: 5

ملبورن ساحل: 3

اسکودوی کیپ کاناورال: 2

سباستین: 2

Indialantic: 2

گرانت-Valkaria: 1

مالابار: 1

پورت سنت جان: 1

پابرهنه بای: 1

Valkaria: 1

از دست رفته: 12

Brevard County گزارش اول خود را COVID-19 case مارس 16. فلوریدا امروز آغاز شد این روزانه COVID-19 گزارش مارس 20. لطفا تاریخ در سرفصل برای اکثر تا به روز اطلاعات. برای پرسش در این گزارش لطفا ایمیل جنیفر Sangalang در [email protected] یا سردبیر اجرایی مارا Bellaby در [email protected]

این FDOH گفت: داده های موقت و موضوع را به تغییر به عنوان اطلاعات بیشتر در دسترس می شود.

Facebook: Coronavirus پاسخ و اطلاعات در بروارد

برای اطلاعات بیشتر coronavirus پوشش

• بررسی کنید. به نگه دارید تا با بروارد خاص, اخبار, بازدید از وب سایت ما اغلب. ما خواهد شد ارسال روزانه coronavirus وبلاگ رایگان در سایت ما — با به روز رسانی در مورد ظهر. نگاهی به تاریخ در تیتر به مطمئن شوید که شما باید آخرین اخبار.

• ثبت نام برای ما coronavirus-پخش خبرنامه. آخرین اخبار در مورد کوروناویروس و تاثیر آن بر دولت تحویل داده شده به صندوق پستی خود را هر روز. ایمیل خبرنامه به شما می دهد یک نماد از اخبار مهم روز, در علاوه بر این به داستان های جالب از سراسر کشور. این یک راه بسیار خوبی برای گرفتن در این روز خبر داد.

شما می توانید مدیریت که خبرنامه شما دریافت بازدید profile.floridatoday.com/newsletters/manage.

• ما دانلود, فلوریدا, امروز, برنامه, برای COVID-19 اخبار. این فعال موضوع و ایالات متحده آمریکا امروز شبکه-فلوریدا است که نوشتن ده ها تن از coronavirus داستان یک روز.

► آیفون: apps.apple.com/us/app/florida-today/id493011169

► اندروید: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gannett.local.library.news.floridatoday&hl=en_US

• تاریخ ما “Coronavirus پاسخ و اطلاعات در بروارد” Facebook ، اعضا به اشتراک گذاری راهنمایی در مورد که در آن برای پیدا کردن کاغذ توالت خرید به روز رسانی و پیشنهادات مربوط به COVID-19 که ساکن می تواند مفید باشد. بازدید facebook.com/groups/melbourne.coronavirus.

روزنامه نگاران ما در حال کار سخت به گزارش coronavirus و اثرات آن بر فضای ساحل و شما را با داستان های رایگان به عنوان یک سرویس به جامعه است. اگر این داستان های محلی هستند برای شما مهم است ما را حمایت با تبدیل شدن به یک مشترک. در حال حاضر شما می توانید سعی کنید یک اشتراک دیجیتال برای $3 برای 3 ماه. برای عضویت بازدید floridatoday.com/specialoffer.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>