کروناویروس در Brevard, مارس 30: 11 نفر از جمله 5 در کاکائو 3 در رککلدگ. در مجموع در 420 پس از همه گیر شروع

فلوریدا تودی | No comments

یادداشت سردبیر: ما ارائه به جامعه با مهم اطلاعات امنیت عمومی فلوریدا امروز ساخت این روزانه COVID-19 گزارش رایگان به عنوان خوانده شده. به حمایت مهم روزنامه نگاری محلی مانند این, لطفا در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک. برای عضویت بازدید floridatoday.com/specialoffer.

در اینجا به روز رسانی در مورد کوروناویروس موارد در بروارد با توجه به فلوریدا وزارت بهداشت از 30 مه سال 2020 است.

بروارد ثبت نام 11 جدید کروناویروس موارد در مجموع 420 نفر تست مثبت از این بیماری همه گیر به گفته بعد از ظهر شنبه به وزارت بهداشت داده است.

جدید مرگ و میر گزارش شده است. در همه بروارد از دست داده و 12 نفر به کروناویروس و قربانیان در سن از محدوده 73 تا 94 سال.

با توجه به شهرستان کمیسر کورت اسمیت که از ساعت 8 صبح جمعه وجود داشت که در مجموع از شش بستری COVID-19 موارد در بروارد با سه نفر از کسانی که در هواکش. همچنین او اضافه وجود دارد 944 آزمون در بیماران با مثبت شدن نرخ 0.6%.

DOH همیشه اخطار می دهد که داده های آن موقت است و موضوع را تغییر دهید.

SpaceX راه اندازی پوشش زنده: سازمان دیده بان SpaceX, NASA پرتاب فضانوردان به ایستگاه فضایی بین المللی

SpaceX راه اندازی ترافیک: عابر پیاده با دستورالعمل تجدید نظر شده برای ناسا خدمه اژدها راه اندازی

این بروارد موارد شامل 409 ساکنان و 11 غیر مقیم. آنها در محدوده سنی 1 تا 99 با متوسط سن 53. از بروارد ساکنان 189 مرد هستند و 220 زن.

شهرستان دیده است 61 بستری شدن در بیمارستان. این مهم است که توجه داشته باشید که شماره اشاره نمی کند به مردم در حال حاضر در بیمارستان بستری; آن را به افرادی که به دنبال درمان بیمارستان در برخی از نقطه.

دولت DOH فراهم نیست و یک تعداد از مردم به بهبود است.

موارد توسط نژاد

سفید: 301

سیاه: 57

دیگر: 21

ناشناخته/بدون دیتا: 30

موارد توسط قومیت

اسپانیایی: 72

غیر اسپانیایی: 304

ناشناخته/بدون دیتا: 33

تعداد موارد در فلوریدا که از بعد از ظهر جمعه بود 55,424 تا 927 از روز قبل و 2,447, مرگ و میر, افزایش 34 مرگ و میر از روز قبل FDOH داده ها نشان می دهد. در مجموع 995,886 افراد آزمایش شده اند با 55,424 مثبت و 939,544 منفی یا 5.6% تست مثبت است. نیز وجود دارد شده اند 10,113 بستری شدن در بیمارستان در فلوریدا پس از همه گیر آغاز شد.

بروارد را آزمایش کرده است 22,474 مردم با 420 تست مثبت و 22,052 تست منفی است. شهرستان درصد مثبت است 1.9%. دولت DOH فراهم نیست و یک تعداد از مردم به بهبود است.

تماشا کنید: پوشش زنده SpaceX تاریخی Demo-2 ماموریت

شهر با شهر

اینجا شهر-با-شهر تعداد نیز از بعد از ظهر شنبه اگر چه برخی از این ممکن است شامل unincorporated areas. توجه داشته باشید: هر DOH اینها موقت.

مجموع موارد در بروارد در ماه مه 30: 420

ملبورن: 130

کاکائو: 76

پالم بای: 59

تیتوسویل: 30

جزیره مریت: 29

رککلدگ: 17

ماهواره ساحل: 14

کاکائو در ساحل: 10

Viera: 10

ایندین هاربر بیچ: 7

غرب ملبورن: 6

میمس: 6

ملبورن ساحل: 4

اسکودوی کیپ کاناورال: 2

سباستین: 2

Indialantic: 2

گرانت-Valkaria: 1

مالابار: 1

پورت سنت جان: 1

پابرهنه بای: 1

Valkaria: 1

از دست رفته: 11

Brevard County گزارش اول خود را COVID-19 case مارس 16. فلوریدا امروز آغاز شد این روزانه COVID-19 گزارش مارس 20. لطفا تاریخ در سرفصل برای اکثر تا به روز اطلاعات. برای پرسش در این گزارش لطفا ایمیل جنیفر Sangalang در [email protected] یا سردبیر اجرایی مارا Bellaby در [email protected]

این FDOH گفت: داده های موقت و موضوع را به تغییر به عنوان اطلاعات بیشتر در دسترس می شود.

Facebook: Coronavirus پاسخ و اطلاعات در بروارد

برای اطلاعات بیشتر coronavirus پوشش

• بررسی کنید. به نگه دارید تا با بروارد خاص, اخبار, بازدید از وب سایت ما اغلب. ما خواهد شد ارسال روزانه coronavirus وبلاگ رایگان در سایت ما — در حدود 2 یا 3 بعد از ظهر با توجه به در فلوریدا وزارت بهداشت داشبورد. نگاهی به تاریخ در تیتر به مطمئن شوید که شما باید آخرین اخبار.

• ثبت نام برای ما coronavirus-پخش خبرنامه. آخرین اخبار در مورد کوروناویروس و تاثیر آن بر دولت تحویل داده شده به صندوق پستی خود را هر روز. ایمیل خبرنامه به شما می دهد یک نماد از اخبار مهم روز, در علاوه بر این به داستان های جالب از سراسر کشور. این یک راه بسیار خوبی برای گرفتن در این روز خبر داد.

شما می توانید مدیریت که خبرنامه شما دریافت بازدید profile.floridatoday.com/newsletters/manage.

• ما دانلود, فلوریدا, امروز, برنامه, برای COVID-19 اخبار. این فعال موضوع و ایالات متحده آمریکا امروز شبکه-فلوریدا است که نوشتن ده ها تن از coronavirus داستان یک روز.

► آیفون: http://apps.apple.com/us/app/florida-today/id493011169

► اندروید: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gannett.local.library.news.floridatoday&hl=en_US

• تاریخ ما “Coronavirus پاسخ و اطلاعات در بروارد” Facebook ، اعضا به اشتراک گذاری راهنمایی در مورد که در آن برای پیدا کردن کاغذ توالت خرید به روز رسانی و پیشنهادات مربوط به COVID-19 که ساکن می تواند مفید باشد. بازدید facebook.com/groups/melbourne.coronavirus.

روزنامه نگاران ما در حال کار سخت به گزارش coronavirus و اثرات آن بر فضای ساحل و شما را با داستان های رایگان به عنوان یک سرویس به جامعه است. اگر این داستان های محلی هستند برای شما مهم است ما را حمایت با تبدیل شدن به یک مشترک. در حال حاضر شما می توانید سعی کنید یک اشتراک دیجیتال برای $3 برای 3 ماه. برای عضویت بازدید floridatoday.com/specialoffer.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>