کروناویروس در Brevard, مارس 31: 2 مورد جدید کل در 422 تست مثبت پس از همه گیر شروع

فلوریدا تودی | No comments

یادداشت سردبیر: ما ارائه به جامعه با مهم اطلاعات امنیت عمومی فلوریدا امروز ساخت این روزانه COVID-19 گزارش رایگان به عنوان خوانده شده. به حمایت مهم روزنامه نگاری محلی مانند این, لطفا در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک. برای عضویت بازدید floridatoday.com/specialoffer.

در اینجا به روز رسانی در مورد کوروناویروس موارد در بروارد با توجه به فلوریدا وزارت بهداشت به عنوان 31 مه سال 2020 است.

از 11:15 a. m. روز شنبه, فلوریدا وزارت بهداشت در توئیتر خود نوشت: “قطعی رخ داده است در به روز رسانی @HealthFLA داشبورد است که مانع دسترسی به اطلاعات است. FDOH است و مجدانه برای رفع این مسئله است.” فلوریدا امروز سعی کردم برای دسترسی به داشبورد برای کسب اطلاعات در مورد قومی و جنسیتی موارد اما تا ظهر روز یکشنبه داده بود در دسترس نیست. اما FDOH گزارش روزانه که شامل اطلاعات مربوط به مرگ و میر در, تست و شهرستان-با-شهر موارد در دسترس بود. بررسی برای به روز رسانی به این COVID-19 گزارش.

بروارد ثبت 2 جدید کروناویروس موارد در مجموع 422 نفر تست مثبت از این بیماری همه گیر به گفته صبح روز یکشنبه به وزارت بهداشت داده است.

جدید مرگ و میر گزارش شده است. در همه بروارد از دست داده و 12 نفر به کروناویروس و قربانیان در سن از محدوده 73 تا 94 سال.

DOH همیشه اخطار می دهد که داده های آن موقت است و موضوع را تغییر دهید.

دولت DOH فراهم نیست و یک تعداد از مردم به بهبود است.

تعداد موارد در فلوریدا که از صبح روز یکشنبه بود 56,163 تا 739 از روز قبل; 54,764 از آن موارد عبارتند از ساکنان فلوریدا و 1300 غیر فلوریدا ساکنان FDOH داده ها نشان می دهد. یکشنبه وجود دارد 2,451 ساکن فلوریدا مرگ و میر و 10,190 ساکن فلوریدا بستری شدن در بیمارستان.

مجموع آزمایش در فلوریدا یکشنبه: 1,022,265 با 56,163 تست مثبت و 965,186 تست منفی FDOH داده ها نشان می دهد.

شهر با شهر

اینجا شهر-با-شهر تعداد نیز از بعد از ظهر یکشنبه اگر چه برخی از این ممکن است شامل unincorporated areas. توجه داشته باشید: هر DOH اینها موقت.

مجموع موارد در بروارد که از مارس 31: 422

ملبورن: 130

کاکائو: 76

پالم بای: 59

تیتوسویل: 31

جزیره مریت: 30

رککلدگ: 17

ماهواره ساحل: 14

کاکائو در ساحل: 10

Viera: 10

ایندین هاربر بیچ: 7

غرب ملبورن: 6

میمس: 6

ملبورن ساحل: 4

اسکودوی کیپ کاناورال: 2

سباستین: 2

Indialantic: 2

گرانت-Valkaria: 1

مالابار: 1

پورت سنت جان: 1

پابرهنه بای: 1

Valkaria: 1

از دست رفته: 11

COVID-19: طوفان پناهگاه به ارائه فضای بیشتری برای اجتماعی فاصله میان همه گیر

Brevard County گزارش اول خود را COVID-19 case مارس 16. فلوریدا امروز آغاز شد این روزانه COVID-19 گزارش مارس 20. لطفا تاریخ در سرفصل برای اکثر تا به روز اطلاعات. برای پرسش در این گزارش لطفا ایمیل جنیفر Sangalang در [email protected] یا سردبیر اجرایی مارا Bellaby در [email protected]

این FDOH گفت: داده های موقت و موضوع را به تغییر به عنوان اطلاعات بیشتر در دسترس می شود.

Facebook: Coronavirus پاسخ و اطلاعات در بروارد

برای اطلاعات بیشتر coronavirus پوشش

• بررسی کنید. به نگه دارید تا با بروارد خاص, اخبار, بازدید از وب سایت ما اغلب. ما خواهد شد ارسال روزانه coronavirus وبلاگ رایگان در سایت ما — در حدود 2 یا 3 بعد از ظهر با توجه به در فلوریدا وزارت بهداشت داشبورد. نگاهی به تاریخ در تیتر به مطمئن شوید که شما باید آخرین اخبار.

• ثبت نام برای ما coronavirus-پخش خبرنامه. آخرین اخبار در مورد کوروناویروس و تاثیر آن بر دولت تحویل داده شده به صندوق پستی خود را هر روز. ایمیل خبرنامه به شما می دهد یک نماد از اخبار مهم روز, در علاوه بر این به داستان های جالب از سراسر کشور. این یک راه بسیار خوبی برای گرفتن در این روز خبر داد.

شما می توانید مدیریت که خبرنامه شما دریافت بازدید profile.floridatoday.com/newsletters/manage.

• ما دانلود, فلوریدا, امروز, برنامه, برای COVID-19 اخبار. این فعال موضوع و ایالات متحده آمریکا امروز شبکه-فلوریدا است که نوشتن ده ها تن از coronavirus داستان یک روز.

► آیفون: http://apps.apple.com/us/app/florida-today/id493011169

► اندروید: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gannett.local.library.news.floridatoday&hl=en_US

• تاریخ ما “Coronavirus پاسخ و اطلاعات در بروارد” Facebook ، اعضا به اشتراک گذاری راهنمایی در مورد که در آن برای پیدا کردن کاغذ توالت خرید به روز رسانی و پیشنهادات مربوط به COVID-19 که ساکن می تواند مفید باشد. بازدید facebook.com/groups/melbourne.coronavirus.

روزنامه نگاران ما در حال کار سخت به گزارش coronavirus و اثرات آن بر فضای ساحل و شما را با داستان های رایگان به عنوان یک سرویس به جامعه است. اگر این داستان های محلی هستند برای شما مهم است ما را حمایت با تبدیل شدن به یک مشترک. در حال حاضر شما می توانید سعی کنید یک اشتراک دیجیتال برای $3 برای 3 ماه. برای عضویت بازدید floridatoday.com/specialoffer.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>