کروناویروس در کالیفرنیا: یک لجستیکی کابوس و یک معضل اخلاقی ” برای صنعت مهمان نوازی

مایدزرت | No comments

زمانی که او شنیده ام که BNP Paribas Open برگزار شده بود لغو دو هفته مسابقات تنیس لری ادواردز Jonasson آغاز شده خرد اعداد پاسخ دادن به ایمیل و اسکن تقویم.

او چهار خوابه اجاره تعطیلات خانه در لا کوئینتا کمتر از دو مایل از ایندیان ولز, تنیس, باغ و آن را رزرو جامد با چند رزرو.

او می دانست که بیشترین بازدید کننده را لغو خواهد. و او می دانست که فراق با هزاران دلار است. او نمونه رای در مورد $500 یک شب در اموال است که می خوابد حدود 10 نفر است.

“در این هفته بوده است لجستیکی کابوس و یک معضل اخلاقی” او گفت: از وقت خانه در آپ لند. “چگونه می توانم به شما بگویم 70 سال است که با شما تماس و می گوید که او از ترس برای او و شوهر او را به پرواز ‘من قصد دارم به نگه داشتن تمام پول خود را?’ از سوی دیگر شما در حال رفتن, ‘چگونه من می خواهم به پرداخت وام مسکن؟'”

مارس و آوریل در حال اوج ماه برای گردشگری در Coachella Valley. فصل به ارمغان می آورد صدها میلیون دلار است که جریان به کسب و کارهای محلی بودجه شهرداری و ده ها هزار نفر از ساکنان. یکی در چهار شغل در دره مربوط به گردشگری و چندین شهر تعداد تخت هتل مالیات به عنوان یک منبع درآمد.

کمتر از یک هفته پس از اعلام رسمی از COVID-19 همه گیر توسط سازمان بهداشت جهانی اثرات اقتصادی در حال حاضر coursing از طریق دره.

اجاره تعطیلات صاحبان مانند ادواردز Jonasson از دست داده اند و مهمان. چندین کنوانسیون و رویدادهای شرکت لغو شده است به معنی از دست دستمزد برای کارگران در آن وقایع. به تعویق افتادن Coachella Valley موسیقی و جشنواره هنر و دلیجان کشور جشنواره موسیقی به معنی رستوران ها و هتل ها نمی بینم مهمانان که کمک به سرپا نگه داشتن بودجه خود را قبل از گرم تابستان فصل آهسته.

بیشتر: Coronavirus: Airbnb به موضوع بازپرداخت نخواهد شارژ مشتریان ایالات متحده برای لغو رزرو

Coachella و دلیجان: چگونه می توانم بازپرداخت و یا اعتباری ؟

برای او بخشی ادواردز Jonasson گرفتن هر تصمیم گیری به عنوان آن می آید. او ارائه شده خارج از فصل به نرخ یک تنیس مهمان که هنوز هم می خواستم برای آمدن به شهر. با Coachella که موکول به ماه اکتبر کسانی که رزرو می تواند نقل مکان کرد و به سقوط.

صنعت مهمان نوازی جان سالم به در برد post-9/11 رکود. از آن جان سالم به در سقوط اقتصادی سال 2008 است. او می خواهد به آن اعتقاد دارند را نیز زنده ماندن این بیماری همه گیر.

“شما باید به مسئولیت اجتماعی” او گفت:. “به عنوان یک جامعه, بیایید با هم بکشید. بیایید حمایت از هر یک از دیگر از طریق ماه آینده.”

یک تاثیر فوری

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom در روز پنج شنبه اذعان کرد که دولت در صنعت گردشگری — a $140 میلیارد دلار در صنعت است که با پشتیبانی از حدود 1.2 میلیون شغل را با یک ضربه از این بیماری همه گیر. اما او گفت که خیلی زود به می گویند که چقدر از آن خواهد شد که حلقه درست به صورت محلی.

گردشگری محلی مقامات هنوز به انتشار جامع آمار و ارقام در مورد نحوه اشغال نرخ یا قیمت هتل بودن تحت تاثیر قرار; از جمله ارقام ممکن است ظهور در یک هفته یا بیشتر. اما در قول برخی از آنها در حال حاضر در حال صدمه زدن به.

Gabby رویز مدیر در رویال خورشید مسافرخانه در پالم اسپرینگز گفت: اموال خود را به طور معمول به فروش می رساند آن 66 اتاق از هفته گذشته از ماه مارس تا آوریل.

در حال حاضر آنها در حال دادن, بازپرداخت و به دنبال داشتن 30 تا 40 اتاق خالی.

“اگر آن وضعیت من بود و من در حال حاضر من ناراحت نمی کنید برای دیدن فرزند من بازی در مسابقات تنیس و یا برای رفتن به یک جلسه من انتظار نیست [برای بدست آوردن پول من] اما من می خواهم واقعا ممنون به بازپرداخت” او گفت:. “این واقعا خشن, اما آن را کاملا قابل درک است.”

مهمانان که رزرو کرده اند Airbnbs همچنین قادر خواهد بود برای دریافت بازپرداخت. این شرکت روز جمعه اعلام کرد یک “شرایط تخفیف سیاست” خواهد بود در اثر ایالات متحده است. این بدان معناست که هر گونه رزرو رزرو قبل از مارس 13 برای باقی می ماند قبل از آوریل 1 می تواند لغو شد برای بازپرداخت کامل. میزبان شارژ نمی شود هر گونه لغو و هزینه ها و در حالی که آنها نمی’ گرفتن هر گونه درآمد آنها خواهد بود و مجاز به rebook تاریخ اگر مهمان های جدید جلو آمده و می خواهید برای ذخیره.

نیک کومار خانواده اجرا می شود Musicland هتل اواسط قرن 43-اتاق ملک در پالم اسپرینگز آنها عمل از سال 1996. به طور معمول این زمان از سال آن را به طور کامل اشغال کردند. در حال حاضر او در انتظار 50% کمتر درآمد در ماه مارس نسبت به سال گذشته و به اندازه 70 ٪ کمتر از در ماه آوریل است.

کومار مانند بسیاری از مدیران هتل ها و گردشگری مربوط به کارفرمایان امیدوار است که به تعویق افتادن Coachella و دلیجان به اکتبر را برای کسانی که بهار ضرر و زیان است. اما در عین حال او نگران چگونه بسیاری از کسب و کار می تواند تحت تاثیر قرار حتی موقت عدم فعالیت.

“ما استخدام شرکت استخر و ما باید وقایع و ما را در غذا و همه این شرکت ها به طور معمول محلی,” او گفت:. “آن است که رفتن به مخربی برای اقتصاد محلی.”

برخی از خواص هتل را کاهش و نرخ امید چیدن بازدید کنندگان که به شهر می آیند; بیشتر پالم اسپرینگز کنوانسیون و بازدیدکنندگان دفتر اجرا $225,000 کمپین بازاریابی به تلاش برای جذب بازدید کننده از اماکن مانند Los Angeles, San Diego, لاس وگاس, ققنوس. یک آخر هفته آفتابی پیش بینی امیدوار کننده به نظر می رسید.

آفتاب دادا صندلی PS تفریحی و مدیر کل هیلتون پالم اسپرینگز گفت: برخی از هتل ها نیز ممکن است ارائه تبلیغات رایگان مانند صبحانه یا شب رایگان.

اما وضعیت سیال است و تا حد زیادی بی سابقه ای; لغو رویدادهای مهم برگزار شده در پالم اسپرینگز مرکز همایش علاوه رویدادهای دیگر در سراسر دره است که اتفاق می افتد در “نان و کره” ماه های مارس و آوریل.

“به بهترین خاطره من در 30 سال این اولین بار است که عمده فاجعه ای که اتفاق افتاده است درست در اوج فصل” دادا گفت.

یک اثر موج دار شدن

سالانه گردشگری 1.7 میلیارد کسب و کار برای Coachella Valley. که شامل حدود 592 میلیون نفر در دولت و مالیات های محلی است که تولید شده توسط گردشگری توجه بیشتری پالم اسپرینگز کنوانسیون و بازدیدکنندگان دفتر گزارش در سال 2017.

تجزیه و تحلیل داده های مالی از دره نه شهرستانها نشان می دهد که مجموع آنها به شمارش در یک جمعی $92.8 میلیون گذرا اشغال مالیات در سال مالی جاری. کسانی که مالیات در اتاق های هتل و اجاره تعطیلات است که متهم به مهمانان و گذشت را از طریق به شهرستانها.

مارس و آوریل به طور معمول بالاترین مجموعه; در هر نقطه از 13 درصد به 23 درصد در سال مجموعه می تواند از مارس با توجه به 2019 بازگشت از شش دره شهر است.

پالم اسپرینگز دور و دور بزرگترین مجموعه هتل مالیات در دره, پیش بینی 35 میلیون دلار در گذرا اشغال مالیات در این سال با نخل کویر در انتظار آینده بیشترین مقدار $16.3 میلیون نفر است. پالم اسپرینگز و چاه هر دو تعداد گذرا اشغال مالیات خود را به عنوان بزرگترین منبع درآمد مالیاتی در بودجه شهرستان.

کنوانسیون های مهمی راننده مالیات هتل در پالم اسپرینگز به شهر متعلق به پالم اسپرینگز مرکز کنوانسیون. اما چندین کنفرانس آینده لغو شده است از جمله کامپیوتر با استفاده از مربیان — که قرار بود به منظور جلب 6,000 مردم و ارائه یک تاثیر اقتصادی از 6.1 میلیون دلار.

“این تصمیم گیری ساخته شده بود و نه به آرامی — ما اعتقاد داریم آن است که بهترین راه برای ادامه و در طول این بی سابقه جهانی و همه گیر” کنفرانس هماهنگ کننده مرسدس Maskalik گفت: در یک ایمیل.

سفت, Garner, مدیر روابط عمومی برای بازدید پالم اسپرینگز که با این نسخهها کار با مرکز همایش گفت: آنها نمی تواند به اشتراک گذاری اطلاعات در مورد اینکه آیا لغو همایش را هنوز پرداخت خود را برای اتاق های هتل ها به دلیل قراردادهای اختصاصی هستند.

اما لغو, به احتمال زیاد به تحت تاثیر قرار مرکز خط پایین که در حال حاضر عمل در کسری و متکی بر یک شهر یارانه به را تشکیل می دهند تفاوت. در طول سال مالی 2008-2009 در شروع رکود اقتصادی این مرکز فرار $2.25 میلیون کسری.

گارنر گفت: کارکنان “در ادامه به مثبت گفتگو در مورد کمک با هر تنظیمات” دیگر کنوانسیون ممکن است نیاز به نگه داشتن کسب و کار خود را در کتاب.

سفید, پارتی, پالم اسپرینگز, 2020 باشگاه دامن Dinah Shore آخر هفته و افزایش کنفرانس 2020 شد همه به تعویق افتاد تا پاییز. نگه داشتن آن وقایع در تقویم را نگه داشتن اقتصادی تاثیر جمعی $10.1 میلیون آمدن به شهر.

Indio شهرستان Manager علامت اسکات گفت: به تعویق افتادن جشنواره های موسیقی را تحت تاثیر کل اقتصاد محلی. Indio, بزرگترین دره شهر با حدود 90000 ساکنان نیز بسیاری از ساکنان که کار در صنعت مهمان نوازی.

“ما می دانیم که ما در حال رفتن به احساس می کنید که” او گفت:. “ما ساکنان در حال رفتن به احساس می کنید که. که به نوبه خود خواهد شد که ضریب تاثیر در خرید و سایر هزینه.”

او در حال حاضر پیمایش بودجه شهرستان برای دیدن جایی که آنها می توانید ذخیره کنید مانند قرار دادن یک توقف جدید استخدام. در حالی که به تعویق افتادن جشنواره به اکتبر — و نه لغو — مثبت است, او گفت:, آن را دشوار است برای گفتن چه مدت یک قطره در گردشگری می تواند آخرین.

“ما امیدواریم که آن را نمی, اما اگر آن را به پایین در حالی که ما در حال رفتن به مجبور به تنظیم در سراسر هیئت مدیره از خدمات ما,” او گفت:.

مانفرد Keil استاد اقتصاد در Claremont McKenna, کالج, گفت: ولی ممکن است قادر به آب و هوا مانند یک مهمان نوازی آمار بهتر از بسیاری از مناطق دیگر — فصل تابستان است و در حال حاضر آهسته در اینجا و بازارهای دیگر استفاده می شود که برای مشغول تابستان ممکن است دیدن همان ترافیک این سال است.

ارائه که Coachella و دلیجان انجام می گیرد در ماه اکتبر می تواند این مقدار را به دنبال مانند “یک رکود خفیف,” او گفت:.

“بله از دست دادن جشنواره و ایندیان ولز, تنیس مسابقات لطمه می زند و فوق العاده در حال حاضر” Keil گفت. “اما می توان آن را ساخته شده تا حداقل تا حدی در ماه اکتبر. و هر چه اتفاق می افتد در تابستان در بقیه ایالات متحده بی ربط است.”

یک پیشنهاد: خرید کارت هدیه

آیا وجود یک شیب در گردشگری است که طول می کشد برای چند هفته یا چند ماه را یک تفاوت بزرگ در چگونه اقتصاد محلی آسیب دیده است گفت: جو والاس مدیر عامل شرکت Coachella Valley مشارکت اقتصادی. اما لغو رویدادهای ملزم به ترک بسیاری از صدمه زدن به او گفت.

“ما به معنای واقعی کلمه در حال آمدن به سمت راست فصل که در آن دره را 150,000 مردم یک هفته در اینجا صرف پول بیشتر در غذا خوردن, اتاق هتل که نوع از چیزی که” او گفت:.

او را دیدم یک هتل در پالم دزرت این هفته که تا به حال 16 خودرو در یک پارکینگ ساخته شده برای 154 — در طول مسابقات تنیس معمولا بسته بندی شده او گفت:.

“این است که درآمد شما هرگز به عقب بر گردیم,” او گفت:.

ملی زنجیر و یا شرکت های بزرگ-مارک هتل ها به احتمال زیاد قادر به تحمل هر گونه نوسانات بهتر از محلی متعلق به خواص والاس گفت.

او پیشنهاد کرد که ساکنان در نظر خرید گواهی هدیه به مغازه های محلی; حداقل یک رستوران Eight4Nine در پالم اسپرینگز است ارائه اضافی 20% پاداش در گواهی هدیه.

“این نوع مانند آنها را به یک وام کوتاه مدت در برابر آنچه که شما رفتن به خرید به هر حال” والاس گفت. “اگر شما نمی توانید به بیرون رفتن برای غذا خوردن در حال حاضر برای برخی از این دلیل شما می توانید که کمک به اقتصاد محلی.”

بیشتر: Coachella Valley, کسب و کار, کارگران شروع به احساس تاثیر لغو

بیشتر: من باید هنوز تعطیلات در پالم اسپرینگز ، برخی از نقاط توریستی باقی می ماند باز

رجینا سانتوس’ خانواده اجرا می شود, تازه, آگاو, مکزیکی, Bar & Grill a 10-year-old نقطه در پالم دزرت. برای اولین بار در این سال آنها مصرف بیش از یکی از رستوران نقاط در Indian Wells Tennis Garden برای خدمت به مهمانان از BNP Paribas Open — یک فرصت جدید برای گسترش کسب و کار خود و به دست آوردن مشتریان جدید است.

آنها صرف هفته redecorating و استخدام کارکنان اضافی. سپس آنها در مورد لغو شنیده و آن را یک ضربه سانتوس گفت.

“این چیزی است که ما تا به حال همه نگاه به جلو به,” او گفت:. “به عنوان یک خانواده به باز کردن یک رستوران شد و یک معامله بزرگ برای ما است.”

او همچنین می داند که بسیاری از افرادی که زمان را از خود شغل تمام وقت را انتخاب کنید تا اضافی مباحث کار در مسابقات و جشنواره های موسیقی.

اما به همه گیر, اخبار همچنان به آشکار شدن سانتوس است که به دنبال slivers از امید. او خوشبین است که ساکنان دره ادامه خواهد داد برای حمایت از یک دیگر مانند بسیاری از مهمان نوازی کارگران که به ناهار خوردن در رستوران ها.

“وجود دارد هیچ چیز ما می تواند انجام دهد, بنابراین ما فقط نشسته و صحبت به عنوان خانواده و خدارو شکر همه ما در سلامت خوب به قادر به ادامه زندگی ما,” او گفت:. “پس از همه چیز حل و فصل و شما واقعا فکر می کنم در مورد همه چیز پول است و پول و زندگی می رود.”

ملیسا دانیلز را پوشش می دهد کسب و کار در Coachella Valley. او را می توان در رسید (760)-567-8458 یا [email protected] دنبال ملیسا در توییتر @melissamdaniels

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>