کروناویروس در کالیفرنیا: کسب و کار کوچک برنامه های امداد رسانی نامشخص و خم های کاربردی آهسته به روند

مایدزرت | No comments

زمانی که استوارت دیویس باز شهرستان Wok در پالم دزرت بیش از 25 سال پیش او در نظر گرفته شده در ساخت با کیفیت takeout و تحویل سنگ بنای کسب و کار.

بنابراین زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس باعث خاموش شدن از رستوران ناهار خوری اتاق دیویس اقتباس با سرعت و بهره وری. آنها در حال حاضر به حال takeout جعبه و خدمات تحویل. او گذاشته او waitstaff های دشوار اما لازم تماس به اصلاح حقوق و دستمزد و اجازه می دهد که کارگران برای جمع آوری بیکاری است.

و او بی درنگ برای اعمال فدرال چک برنامه حفاظت از ایالات متحده در مدیریت کسب و کار کوچک به طوری که او می تواند بخشایش درآمد حاصل از وام کمک خواهد کرد که او را در پوشش خود را اجاره قبوض آب و برق و هزینه های ثابت.

اما دیویس هنوز مطمئن نیست که این پول در خواهد آمد.

“ما هرگز هر تاریخ و من فکر نمی کنم آنها یک تاریخ به ما,” او گفت:.

دیویس یکی از میلیون ها نفر از صاحبان کسب و کار کوچک که برای اعمال آنچه که به نام “PPP” یا “P3” از طریق ایالات متحده اداره کسب و کار کوچک. بی سابقه $349 میلیارد برنامه را فراهم می کند تا حدودی بخشایش وام برای کسب و کارهای کوچک در تلاش برای دفع بسته شدن درهای خود را برای خوب است.

اما اجرای این فرایند شده است مملو از سردرگمی و عدم اطمینان.

در حالی که از لحاظ فنی باز شده در مارس 3 توسط دولت فدرال بانک ها پاسخ داده اند در جدول زمانی. برخی نمی شروع به پذیرش برنامه های کاربردی که بعد. برخی از بانک ها نیاز متقاضیان به حساب های موجود. دیگران ممکن است درخواست متقاضیان برای باز کردن یک در رابطه با درخواست وام.

پس از آن وجود دارد از طرف دیگر از نرم افزار: برخی از افرادی که با موفقیت اعمال شده در حال حاضر دریافت وجوه. بعضی از آنها گفته شده آنها در راه است. دیگران می گویند که آنها نمی شنید و برگشت.

‘بی سابقه ای پاسخ’

خواکین Tijerina رئیس Coachella Valley کوچک مرکز توسعه کسب و کار گفت: در جلسه توسعه اقتصادی محلی و رهبران در روز پنج شنبه صبح که روند نمی’ شروع هموار بوده و سکسکه را در طول راه.

دفتر یکی از منابع رایگان صاحبان کسب و کار می توانید روی آن ضربه بزنید برای کمک به حرکت روند درخواست. تماس های در حال ریختن به علاوه کارکنان وظیفه با نگه داشتن تا با تغییر دستورالعمل ها و الک را از طریق اطلاعات متناقض.

“کار ما این است که به ارائه اطلاعات دقیق و به موقع به کسب و کار و همچنین کمک به آنها را از طریق فرایند” او گفت:.

در علاوه بر این به PPP کسب و کار نیز استفاده اقتصادی آسیب فاجعه وام موجود فدرال وام کم بهره با برنامه باز کنید و به کسب و کار با 500 کارمند یا کمتر. قوانین جدید مجاز برای $10,000 بخشایش پیشبرد به متقاضیان موفق و Tijerina گفت: برخی از متقاضیان اشتباه گرفته بودند در مورد اینکه آیا آنها تا به حال به دوباره درخواست اگر آنها از برنامه های ارائه شده در اوایل ماه مارس.

ناتالی ارتا های Coachella Valley نماینده SBA گفت: آن دسته از متقاضیان نمی خواهد از دست دادن جای خود را در خط برای وام اگر آنها در حال حاضر اعمال می شود اما آنها فراموش کرده اند به درخواست مجدد برای واجد شرایط برای پیشبرد.

به طور کلی ارتا گفت: SBA در حال کار سخت به آدرس سردرگمی و نگرانی. او دریافت تماس های بی شماری از صاحبان کسب و کار و شروع به پریدن کرد در آموزشی به توضیح روند.

نارنجی شهرستان/Inland Empire دفتر دارای دو بار روزانه زوم جلسات برای پاسخ به سوالات در فرایند برنامه — مانند اینکه مالک با دو عملیات باید درخواست جداگانه وام و یا چگونه صاحبان بدون شماره امنیت اجتماعی باید فایل. اول درو از 1200 شنوندگان.

“این بی سابقه بار, بنابراین ما باید بی سابقه ای پاسخ” ارتا گفت. “هر کس انجام بهترین های ما.”

SBA است همچنین نگه داشتن یک لیست از وام دهندگان که قبول PPP متقاضیان حتی اگر مشتری ندارد موجود رابطه وجود دارد. SBA نمی تواند نیروی هر بانک ها به شرکت و یا جلوگیری از آنها را از تصویب مورد نیاز مانند باز کردن یک حساب جاری همراه با نرم افزار.

“وجود دارد تنها تا آنجا که ما می توانید انجام دهید” ارتا گفت. “ما می تواند تشویق وام دهندگان به شرکت ما می توانیم آنها را مجبور به انجام این کار است.”

نامشخص مسیر پیش رو

یکی از بزرگترین مشکلات با اجرای این بوده است که چگونه به سرعت مراحل می توانید از یک روز یا حتی یک ساعت — به بعد. به همین دلیل ارتا توصیه به صاحبان کسب و کار کوچک به دنبال دفتر محلی در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل بر روی وب سایت خود را به طوری که آنها می تواند مطلع از هر گونه تغییر.

او همچنین گسترش کلمه که هیچ صاحبان کسب و کار باید به پرداخت برای درخواست وجود دارد گفت: گزارش از مردم شارژ هزینه برای کمک به صاحبان کسب و کار اعمال می شود.

“هیچ کس نباید چیزی پرداخت به یکی از این برنامه های کاربردی را با هم برای آنها” او گفت:.

جو والاس مدیر عامل شرکت Coachella Valley اقتصادی مشارکت پیش بینی اکثر کسب و کار اعمال می شود برای برنامه های. دفتر خود را در حال حاضر و پیدا کردن سهشنبه, آنها مورد تایید قرار گرفت. اما آنها هنوز هم در حال انتظار برای شنیدن زمانی که آنها دریافت وجوه خود را.

که ساختن یا شکستن سوال برای بسیاری از کسب و کارهای کوچک — بررسی های اخیر انجام شده توسط CVEP مقامات دره صاحبان کسب و کار در بر داشت 46 درصد از کسب و کارهای محلی ندارد و بودجه کافی برای ماندن عملیاتی برای نه هفته است.

“برنامه های طراحی شده بسیار خوب,” او گفت:. “اما سوال این است که آنها واقعا می تواند این حرکت سریع ؟ می توانید آنها را به شما نوشتن یک بررسی در سه هفته؟”

بیشتر: مالیات بر املاک و هنوز هم با توجه مارس 10 به عنوان Newsom punts بر روی تماس ها به صورت یک ایالت دستور شهرستانهای ایستادگی

بیشتر: جمع آوری اعانه برای حمایت از سخت ضربه Coachella Valley گردشگری و هتلداری, صنایع

دیویس از شهر کار می کنند گفت: این وام خواهد بود به خصوص مهم برای صاحبان رستوران که به طور معمول اجرای عملیات خود را در تنگ حاشیه. برای کسانی که در دره های همه گیر آمار در زمانی که رستوران را در خود بالاترین درآمد با توجه به انبوه گردشگران در شهر است.

در به رسمیت شناختن گسترده محلی اخراج او شده است ارائه وعده های غذایی رایگان به بیکاران رستوران کارگران است. و در حالی که برخی از کارکنان خود را تا به حال برای رفتن بیکاری

“آن را مانند تابستان لگد در ماه فوریه این سال است.”

برای دیویس نگه داشتن درب باز است در مورد بیش از فقط در خدمت مهمانان است. او تعجب که او قادر خواهید بود برای بازگرداندن کارکنان خود را, بسیاری از آنها شده اند با او برای 15 یا 20 سال مطرح شده و خانواده خود را در درآمد خود را.

اما او نمی باید پاسخ نشده است. هیچ کس واقعا می کند.

“ما نمی خواهیم به طور وحشتناکی راکتیو,” او گفت:. “تنها مشکل این است که آن را سخت به فعال زمانی که حتی هنوز هم به این روز, ما نمی دانیم که اگر ما یک ماه دیگر از این یا دو ماه یا شش ماه … شما امیدواریم که برای بهترین, اما برنامه ریزی برای بدترین.”

بیشتر کمک با وام SBA

آیا شما یک صاحب کسب و کار کوچک به دنبال درخواست کمک مالی فدرال برای تسکین ؟ در اینجا سازمان های که ارائه رایگان منابع برای کمک به:

  • Coachella Valley SBDC: 760-863-2529
  • نمره Coachella Valley: 760-773-6507
  • Coachella Valley زنان مرکز کسب و کار: 760-345-9200
  • SBA فاجعه کمک مرکز خدمات مشتری: 1-800-659-2955, (TTY: 1-800-877-8339) و یا از طریق پست الکترونیکی در [email protected]

پیدا کردن لیست از وام دهندگان پذیرش PPP برنامه های کاربردی در https://www.sba.gov/sites/default/files/articles/OCIE_PPP_Lenderlist_S1a_04_07_20_4.pdf.

کنار رودخانه شهرستان است و همچنین ایجاد یک سایت جدید — rivcobizhelp.org — با بسیاری از لینک به منابع برای کسب و کارهای کوچک در طول coronavirus بیماری همه گیر.

ملیسا دانیلز را پوشش می دهد کسب و کار مهمان نوازی و توسعه اقتصادی در Coachella Valley. رسیدن در (760)-567-8458, [email protected] و یا در توییتر @melissamdaniels.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>