کروناویروس در کالیفرنیا: چه پناهگاه در محل چیست ؟ آنچه شما نیاز به دانستن

مایدزرت | No comments

یادداشت سردبیر: ما را حذف کرده paywall از این مقاله به عنوان یک خدمات عمومی. لطفا در نظر گرفتن اشتراک خورشید صحرا بنابراین ما می توانیم ادامه گزارش در داستان هایی از این دست. با تشکر از شما.

Coronavirus موارد همچنان به افزایش در کالیفرنیا باعث شهرستانها شهرستانها و دولت به منظور ساکنان خانه بمانند.

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اعلام کرد ایالت پناهگاه در محل سفارش در مارس 19, کارگردانی تمام ساکنان کالیفرنیا به ماندن در خانه برای کمک به مبارزه با گسترش بیشتر coronavirus.

کالیفرنیا پرجمعیت ترین ایالت کشور و دارای بزرگترین اقتصاد است. منظور این است که در میان ملت بیشتر محدود به تاریخ.

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد پناهگاه در محل سفارش:

Coronavirus پرسش و پاسخ: همه چیز شما نیاز به دانستن

کروناویروس در Coachella Valley: تا کنون موارد

چه پناهگاه در محل سفارش چیست ؟

Newsom گفت: کالیفرنیا هنوز هم می توانید بیرون بروید و انتخاب کنید تا مواد غذایی و نسخه تحت فرمان اجرایی. او شناسایی 16 زیرساخت های حیاتی بخش — از جمله کسانی که به ارائه مواد غذایی, بهداشت و درمان و انرژی — که باز باقی خواهد ماند. وقتی پرسید که چگونه پناهگاه در محل سفارش در ماه مه گذشته Newsom گفت: آن وابسته به مردم است و رفتار و چگونه دولت قادر به مهار این ویروس.

کالیفرنیا: Newsom سفارشات ایالت پناهگاه در محل برای مبارزه با بیماری همه گیر

“این یک پویا وضعیت” Newsom گفت. “من انتظار ندارم که این به بسیاری از بسیاری از ماه اما برای زمان حال ما شناخت بعد از هشت هفته” که به ویژه مهم است. “ما می خواهیم این اعداد را باید در زباله دانی تاریخ است.”

مسئله تقلید سفارشات در حال حاضر به محل قرار با منطقه خلیج شهرستانهای استان و شهرستان از پالم اسپرینگز. در حالی که مقامات در حال تشویق مردم به نه حتی جمع آوری در گروه های کوچک در طول این زمان آنها را تشویق به پیاده روی و افزایش خارج با یک شخص دیگر به عنوان طولانی به عنوان یک فاصله شش پا است نگهداری می شود بین مردم است.

می توانید من رفتن به خارج برای اجرا, راه رفتن سگ ؟

کارشناسان پزشکی می گویند هوای تازه و ورزش مهم هستند برای سلامت جسمی و روانی اما توصیه آمریکایی ها به استفاده از احتیاط.

آنها توصیه می کنند تنها در انجام فعالیت در فضای باز خود را با مردم در خانواده خود و ماندن شش فوت دور از همسایگان و یا دیگران در حوزه عمومی است.

دکتر رابین پاتل مدیر تحقیقات بیماری های عفونی و آزمایشگاهی در کلینیک مایو گفت: مصرف خود را, کودکان و یا سگ برای پیاده روی در اطراف بلوک امن در حومه کمتر متراکم مناطق.

ساکنان شهرهای شلوغ باید با احتیاط آن را به عنوان ممکن است سخت تر به فاصله اجتماعی, او گفت:.

“ما نیاز به نگه داشتن سلامت عقل ما و ما نیز نیاز به ورزش” پاتل گفت. “ما نمی توانیم کل کشور نشسته وجود دارد و نه ورزش. مردم در حال رفتن به باید به فکر می کنم خلاقانه در مورد آنچه که می توانید انجام دهید.”

چگونه در مورد پارک?

بسیاری از ملی و ایالتی و محلی پارک باقی مانده اند باز در طول شیوع کروناویروس. کارشناسان پزشکی می گویند آن را امن برای رفتن به پارک است که ارائه فضای کافی برای اجتماعی فاصله. بازدید از شلوغ پارک ها توصیه نمی شود.

دکتر شان o’leary, از آکادمی اطفال آمریکا’ کمیته بیماری های عفونی گفت: پارک را برانگیخت می توانید دوچرخه سواری, پیاده روی یا دویدن, اما آنها باید به جلوگیری از انجام این فعالیت با گروه.

تماس با فعالیت هایی مانند فریزبی یا فوتبال تنها باید با خانواده, اعضای, او گفت:.

“اگر شما در حال پرتاب فوتبال با مردم که شما نمی دانید … شما نمی دانید در صورتی که علائم” اولری گفت.

چه در مورد زمین های بازی?

در حالی که بسیاری از جامعه زمین بازی باقی می ماند به روی عموم باز o’leary توصیه نمی با استفاده از آنها.

Coronavirus زندگی می کنند می توانند در زمین بازی و تجهیزات آن نه معمول به حذف یا پاکسازی که تجهیزات پس از هر استفاده, او گفت:.

می توانید من را به زمین گلف?

در حالی که برخی از دوره های گلف را توقیف میان coronavirus شیوع بسیاری از باقی می ماند باز با فعال گلف.

اولری دلسرد عمومی از رفتن گلف در حال حاضر.

او گفت: بازدید از دوره های گلف نیاز به رفتن در داخل خانه باشگاه پرداخت هزینه و اجاره گلف است که اغلب توسط دیگران است. همه کسانی که عوامل خطر.

“همچنین ممکن است ارسال بهترین پیام را به جامعه اطراف یا” اولری گفت. “اگر مردم می بینند مردمی کردن در زمین گلف, آن ممکن است به ایجاد یک حس کاذب است که آنچه که ما در حال خرید و فروش است و نه چندان جدی است.”

و آنچه در مورد استخر?

استخر های عمومی به طور کلی امن اگر آنها به درستی نگهداری می شود با کلر که باکتری ها را می کشد گفت: Patel.

اما پاتل خواستار شناگران را با احتیاط به سطح مناطق اطراف استخر هنوز هم می تواند حمل coronavirus.

اولری گفت که او توصیه می کند تنها شنا کردن در استخرهای هستند که اغلب استفاده می شود.

شلوغ, استخر, مناطق, او گفت:, “به بالا خطر ابتلا به نوع محل.”

چگونه می توانم دریافت مواد غذایی در طول مستند?

پناهگاه-در محل به منظور اجازه می دهد تا ساکنان به ترک خانه های خود برای انجام فعالیت های ضروری مانند خرید مواد غذایی. بسیاری از فروشگاه ها هستند اجازه می دهد سالمندان تنها به فروشگاه در اولین ساعت از روز.

پالم اسپرینگز Unified School District خود در حمل و نقل دانشجویی رانندگان اتوبوس تحویل شده اند وعده های غذایی رایگان به خانواده های منطقه از دوشنبه به مطمئن شوید که بچه ها هنوز غذا خوردن در حالی که مدارس تعطیل هستند.

پیدا کردن مواد غذایی بانک که در خدمت شرقی رودخانه و جنوب سان برناردینو شهرستان است که در ادامه به ساکنان اجازه می دهد تا انتخاب کنید تا وعده های غذایی در مکان های مختلف در سراسر دره.

برای سالمندان که می خواهید به ثبت نام برای وعده های غذایی بر روی چهار چرخ تماس (760) 323-5689 و یا بازدید mizell.org/meals/meals-on-wheels.

انواع مواد غذایی-خدمات تحویل هنوز فعال هر چند بار سفارش برای تحویل مواد غذایی خدمات مانند تمام مواد غذایی و رالف تحویل رزرو شده اند ، راهنمای خدمات تحویل را می توان در اینجا یافت نشد.

بیشتر: هشت خدمات تحویل مواد غذایی شما می توانید استفاده کنید برای جلوگیری از بیرون رفتن

چیه باز ؟ پالم اسپرینگز کسب و کار است که باز باقی خواهد ماند در پناهگاه در محل

آن را امن برای دریافت حمل کردن مواد غذایی ؟

مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری و سازمان بهداشت جهانی اند و نه صادر رسمی ارشاد در حمل کردن مواد غذایی است.

در حالی که CDC می گوید که هیچ مدرکی برای حمایت از انتقال در ارتباط با مواد غذایی یک فرد ممکن است COVID-19 با لمس یک سطح یا شیء است که ویروس در آن و سپس دست خود را. این ویروس می تواند زنده ماندن روی مقوا تا 24 ساعت با توجه به یک مطالعه اخیر.

موضوع حمل کردن مواد غذایی نیز نگرانی در مورد خطر پیک هستند facingby تعامل با مشتریان در طول تغییرات خود را. به همین دلیل برخی از شرکت ها در حال حاضر ارائه “تماس با ما” گزینه های تحویل است که به مردم کمک اجتماعی حفظ فاصله اجازه می دهد پیک به حلقه مفت و ترک بسته خارج است.

آفتاب صحرا خبرنگار نیکول هیدن را پوشش می دهد سلامت و بهداشت و درمان در Coachella Valley. او را می توان در رسید [email protected] یا (760) 778-4623. او در توییتر دنبال کنید @Nicole_A_Hayden.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>