کروناویروس در کالیفرنیا: بله چند نفر در حال تماس 911 به گزارش سرفه همسایگان

مایدزرت | No comments

یادداشت سردبیر: ما را حذف کرده paywall از این مقاله به عنوان یک خدمات عمومی. لطفا در نظر گرفتن اشتراک خورشید صحرا بنابراین ما می توانیم ادامه گزارش در داستان هایی از این دست. با تشکر از شما.

همسایگان تماس 911 به گزارش شنوایی با صدای بلند سرفه بعدی درب ؟ این اتفاق می افتد.

به عنوان تعدادی از کسانی که با coronavirus رشد می کند به صورت محلی — Riverside County خود را اعلام کرد 15 مورد در روز دوشنبه و سان برناردینو شهرستان خود را تایید اولین مورد در روز یکشنبه — برخی از Coachella Valley ادارات پلیس می گویند که آنها آغاز شده فیلدینگ 911 گزارش از نگران تماس گیرنده متقاعد همسایه بیش از حد با صدای بلند عطسه یا سرفه هک اثبات این است که فرد به ویروس.

پالم اسپرینگز پلیس برآورد dispatchers به حال در مورد پنج تا از این تماس در هفته گذشته Sgt. مایک Casavan گفت.

کلیسای جامع شهر پلیس Cmdr. پل Herrera گفت dispatchers با بخش خود را که مسئولیت رسیدگی به 911 تماس از شهرستان همسایه از دزرت هات اسپرینگز سابقه مشابه تماس.

در بسیاری از موارد تماس در حال ارسال به سازمان آتش نشانی که در آن امدادگران نیز اعزام به طور مستقیم به ارائه هر گونه نیاز به توجه پزشکی قبل از انتقال این فرد به منطقه ای در بیمارستان.

که در آن طول می کشد یک تست آزمایشگاهی برای تعیین اینکه آیا یک فرد است که در واقع مثبت برای این ویروس مهم نیست. نگرانی واقعی است و هر تماس مهم نیست که چقدر نادر است که یک درخواست برای کمک به که پرسنل اجرای قانون باید به طور جدی و رسیدگی به حرفه ای.

مقامات می گویند آنها نمی تواند چشم پوشی از چنین تماس و یا تخفیف آنها را به عنوان پارانویا مالیخولیا یا fakery. آنها باید پاسخ دهند حتی زمانی که هر نهاد عمومی تصویب “اجتماعی فاصله” به منظور کاهش ممکن است coronavirus انتقال است.

در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی و کنترل انتقال

کالیفرنیا صلح افسران انجمن رئیس جمهور نیل Gallucci, که همچنین رئیس کارلس بد (کالیفرنیا.) اداره پلیس گفت که او امیدوار است برای سر کردن بدترین سناریو مورد جمله اول پاسخ آلوده شدن توسط بیمار و سپس گسترش coronavirus به دیگر اولین پاسخ دهندگان..

“اگر که اتفاق می افتد به اندازه کافی نگرانی ما در مورد تماس برای خدمات” Gallucci گفت. “ما در حال آمادگی برای مقابله با مسائل است که می آیند تا, اما آن را یک نگرانی سران نگران است.”

او گفته است که بعید است اتفاق هر چند به عنوان افسران پلیس در طول تاریخ شده است آموزش دیده برای حفظ شرایط بهداشتی. شیوع این بیماری به سادگی از آنها ساخته شده است بیشتر مراقب باشند, او گفت:.

محلی و حتی قبل از اولین Coachella Valley coronavirus مورد تشخیص داده شد پرسنل اورژانس می گویند آنها پیش بینی وجود خواهد داشت برخی از سطح از ترس و افزایش نگرانی در میان عموم مردم.

کلیسای جامع شهر کنندگان آموزش داده شد به درخواست تماس گیرنده اگر آنها و یا فرد آنها خواستار شد در مورد اخیرا در بازگشت از سفر خارج از کشور که در آن coronavirus شیوع بیماری شد و برای اولین بار گزارش شده است.

اما به عنوان این بیماری همه گیر را گسترش ادامه داد: سوال تغییر شد Herrera گفت. آنها در حال حاضر بپرسید اگر این فرد تا به حال هیچ تماسی با کسی که آزمایش مثبت است.

پلیس باید خود را بیش از حد

در نهایت ولی پلیس می گویند هر تماس است که به درمان مانند هر دیگر, اورژانس های پزشکی, اگر چه ماموران پلیس در حال حاضر به دنبال مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری دستورالعمل برای محافظت از نه تنها اما خود را از هر گونه امکان انتقال این بیماری است.

و آنها نیاز به کشف کردن که چگونه به ادامه خدمت و محافظت از زمانی که آن را تبدیل شدن به طور فزاینده ای روشن است که به منظور محافظت از خود و دیگران آنها را مجبور به کاهش واقعی و چهره به چهره تعامل.

“لازم است,” Casavan گفت. “آن را قریب به اتفاق نیست اما ما در حال گرفتن اقدامات احتیاطی.”

پالم اسپرینگز پلیس اضافه شده ضد عفونی کننده دست و دستکش و پزشکی ماسک صورت به طور منظم تکمیل تجهیزات حمل آنها در هر روز است. آنها همچنین حمل اضافی ماسک و دستکش برای هر کسی که آنها ممکن است روبرو می شوند که برگزاری نمایشگاه آنفولانزا مانند علائم.

Casavan گفت: پالم اسپرینگز ایستگاه پلیس است روزانه تمیز و بهداشتی دستمال مرطوب در حال حاضر در دسترس در سراسر ساختمان.

“ایمنی از افسران است اولویت به آنها داده شده تعدادی از به روز رسانی های ما زیر CDC دستورالعمل” هرا گفت که کلیسای جامع شهرستان افسران پلیس در حال حاضر حمل و کنترل عفونت کیت.

“این کیت شامل حوله بهداشتی N95, تخت, برابر, ماسک, لاتکس, دستکش ایمنی, عینک, biohazard کیف — پایه های عفونی کنترل آیتم ها,” او گفت:. “ما با استفاده از کیسه های را انتخاب کنید تا همه چیز از یک حادثه, سایت همه چیز می آید که پس از تماس با. ما نه ترک آن.

کارول Leveroni, CPOA مدیر اجرایی گفت: پرسنل اجرای قانون در سراسر کشور بسیار نگران در مورد کنترل گسترش ویروس است که برخی از سازمان رفته اند تا آنجا که صدور ممنوعیت سفر به کارکنان.

در کنار رودخانه شهرستان کلانتر که در آن حداقل یک کارمند بوده و تحت self-قرنطینه پس از 6 مارس کلانتر نمایندگان توصیه شده است به اقدامات احتیاطی را در اختیار خود را که شامل حمل ضد عفونی کننده دست و پوشیدن دستکش در, دستگیری معاون رابین Flores, یک سخنگوی وزارت گفت.

کلانتر چاد بیانکو کاهش یافته است به آنچه خود قرنطینه کارمند در اداره یا جایی که او مستقر شده است اما او می گویند.زن به خوبی انجام می دهند.

“من نمی خواهد می گویند (بخش) وحشت اما ما در حال آماده سازی (برای coronavirus),” او گفت: رهبران محلی در طول یک Coachella Valley انجمن از جلسه دولت در مارس 9. وی افزود کارمند تصمیم به منزوی کردن خود پس از بازگشت از یک هفته تعطیلات در ایتالیا که در آن — و از دوشنبه — بیش از 1,440 مردم شده اند آزمایش مثبت برای coronavirus.

“اگر ما در حال تماس گرفتن فرم افرادی که گزارش آنها را نشانه های ما را به طور خودکار به جلو آنها را به آتش نشانی برای کمک های پزشکی” ریورساید شهرستان کلانتر Sgt. آلبرت مارتینز گفت که معاون امنیت یک نگرانی است.

“ما زیر جهت از شهرستان و همکاری نزدیک با بهداشت عمومی به حمایت از آنها” مارتینز گفت. “ما در حال درمان همه چیز را مانند ما خواهد بود اگر آن را به آنفولانزا. ما در حال گفتن کارکنان ما به شستن دست مراقب باشید.”

Indio سخنگوی پلیس بن Guitron گفت: ماموران با آن بخش نیز مجهز به ضد عفونی کننده دست و دستکش.

“ما در برخورد با افراد بیمار تمام وقت,” او گفت:. “همه اقدامات ایمنی در حال حاضر در محل … ما هشدار داد هر کس در کارکنان ما به مراقب باشید کسی از خط مقدم افسر کارآگاه و سوابق کارکنان هر بخش از بخش ما است.”

Indio پلیس دستیار ارشد کریستوفر Shaefer اضافه شده است که خود را گروه هدف این است که برای حفظ “ما نیروی کار سالم در وجود همه چیز را در اطراف آنها را. ما باید برای حفظ تداوم خدمات به جامعه ما است. ما ارائه کرده ایم (افسران) با CDC coronavirus راهنمای مرجع سریع — حفظ فاصله اجتماعی که نوع از چیزی.”

محدود کردن غیر اضطراری دسترسی عمومی به ادارات پلیس

در شنبه پالم اسپرینگز شهر مدیر David آماده اعلام اورژانس محلی که شامل تصمیم به محدود کردن دسترسی عمومی به شهرستان سالن که شامل کارکنان شهرستان کمک به اعضای عمومی به طور عمده از طریق تلفن یا ایمیل.

در حالی که اعلام نمی محدود کردن دسترسی عمومی به پلیس ولی اجرای قانون می گویند که آنها در حال حاضر پیش بینی شده که “اجتماعی فاصله” را تبدیل به بحرانی برای مهار بیماری گسترش یافته است.

Shaefer گفت: او به رسمیت می شناسد که در برخی از ادارات پلیس ممکن است نیاز به لابی اما Indio نیست در هر نقطه در نزدیکی آن نقطه در حال حاضر.

“ما باید برنامه های در محل, اگر آن را می آید به آن سطح از احتیاط,” او گفت:. “تا آن لابی باز است و ما در حال کار مانند طبیعی است.”

در دزرت هات اسپرینگز رئیس پلیس جیم هنسون گفت: بخش تقویت وب سایت خود را به منظور خدمت به ساکنان که لازم نیست مستقیم در تماس با یک افسر.

“آنچه ما شده است تلاش برای نگه داشتن وب سایت به روز شده بنابراین مردم می دانند که آنها می توانند به ما گزارش از راه دور. آنها می توانید تماس بگیرید و در زمانی که وجود دارد بدون نیاز به جمع آوری شواهد فیزیکی” هانسون گفت. “ما در حال تلاش برای به ساکنان به عنوان فرصت های بسیاری به عنوان امکان پذیر است به گزارش از راه دور از خانه های خود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>