کروناویروس در Coachella Valley: نحوه گرفتن تست شده; که در آن برای پیدا کردن شهر و شهرستان اطلاعات

مایدزرت | No comments

اگر شما ممکن است در معرض به کسی که با کروناویروس و یا شما فکر می کنید علائم مراکز کنترل بیماری ها توصیه می کند که شما در خانه بمانند جز به دنبال مراقبت های پزشکی.

علائم شایع coronavirus ممکن است شامل تب و گلو درد و سرفه و آبریزش بینی و احتقان.

تماس با دکتر خود, مراقبت های فوری و یا بیمارستان قبل از اینکه شما به دنبال مراقبت. این اجازه خواهد داد که کارکنان به آماده شدن برای سفر خود را برای جلوگیری از گسترش ویروس به دیگران است. اگر شما می توانید یک ماسک به مطب دکتر برای محافظت از دیگر بیماران است.

CDC همچنین توصیه می کند کسانی که بیمار به اندازه کافی به حکم بستری در بیمارستان به ماندن در خانه در حالی که دوره نقاهت. اجتناب از مناطق عمومی و حمل و نقل و دور ماندن از دیگران خودتان را جدا از مشاوره ازدواج و مشاوره نیست به اشتراک گذاری مواد غذایی یا نوشیدنی ها و اجتناب از تماس با حیوانات و حیوانات خانگی.

911 تماس بگیرید بلافاصله اگر شما با داشتن مشکل در تنفس.

بیشتر: Coronavirus پرسش و پاسخ: همه چیز شما نیاز به دانستن

بیشتر: کروناویروس در Coachella Valley: تا کنون موارد

آنها برای تماس به آزمایش می شود

  • کویر واحه مراقبت های بهداشتی است که غربالگری علامتی مردم قبل از تست. به یک وقت ملاقات تماس 760-969-6550.
  • آیزنهاور سلامت ایجاد کرده coronavirus 24 ساعته برای مردم به تماس بگیرید به بحث در مورد هر گونه علامت و یا قرار گرفتن در معرض نگرانی. برای رسیدن به خط تلفن, تماس 760-837-8988. قرار ملاقات می تواند با تماس با 800-945-6171.
  • به برنامه قرار ملاقات در لیک ال سینور تماس 800-720-9553.
  • کویر ایدز پروژه را می توان در 760-992-0407. شما باید به صحبت می کنند به یک پزشک در مورد علائم خود را قبل از ساخت یک قرار ملاقات.
  • Desert Regional Medical Center آنلاین آزمون ارزیابی است که می توان در desertcarenetwork.com.
  • JFK مرکز پزشکی آنلاین آزمون ارزیابی است که می توان در jfkmc.com.
  • رودخانه دانشگاه مرکز بهداشت را می توان در تماس 800-720-9553 به برنامه قرار ملاقات. هنگامی که ما به نام خط تلفن در مارس 27, ما را در خود نگه دارد و برای 20 دقیقه قبل از خط تلفن گذاشت. شما همچنین می توانید ببینید ruhealth.org برای دریافت اطلاعات بیشتر.
  • Riverside County نظام سلامت تماس حاصل می شود به برنامه قرار ملاقات در 1-800-945-6171 به عنوان طولانی به عنوان وجود دارد در حال تست کیت در دسترس است و افراد با معیارهای.

شهر و شهرستان اطلاعات تماس

نخل کویر: به صورت مداوم به روز رسانی در مورد COVID-19 و لینک به پزشکی و مالی و سایر منابع نخل و کویر ایجاد کرده جدید کروناویروس اطلاعات وب سایت است که به روز رسانی به طور منظم. این در دسترس است از شهر اصلی سایت cityofpalmdesert.org. برای نخل کویر شهردار و شورای شهر و ادارات و تماس 760-346-0611.

پالم اسپرینگز: به صورت مداوم به روز رسانی در مورد COVID-19 اطلاعات برای کسب و کار تحت تاثیر قرار و لینک به پزشکی و مالی و سایر منابع پالم اسپرینگز ایجاد یک صفحه برای به روز رسانی در دسترس از شهر اصلی سایت palmspringsca.gov. پالم اسپرینگز ایجاد کرده است یک خط تلفن شماره برای هر COVID-19 سوالات است که می توان در 760-902-1155 و یا شما می توانید ایمیل [email protected]

کلیسای جامع شهر: به صورت مداوم به روز رسانی در مورد COVID-19 اطلاعات برای کسب و کار را تحت تاثیر قرار و لینک به دیگر منابع کلیسای جامع شهر ایجاد کرده است یک صفحه برای به روز رسانی در دسترس از شهر اصلی سایت cathedralcity.gov. برای کلیسای جامع شهر شهردار و شورای شهر و ادارات و تماس 760-770-0340.

La Quinta: به صورت مداوم به روز رسانی در مورد COVID-19 و اطلاعات در cancelations و تعطیلی, La Quinta ایجاد یک صفحه برای به روز رسانی در دسترس از شهر اصلی سایت laquintaca.gov. برای La Quinta شهردار و شورای شهر و ادارات و تماس 760-777-7000.

رانچو مایراج: به صورت مداوم به روز رسانی در مورد COVID-19 رانچو مایراج ایجاد کرده است یک صفحه در دسترس از شهر اصلی سایت ranchomirageca.gov. برای رانچو مایراج شهردار و شورای شهر و ادارات و تماس 760-324-8830.

Coachella: برای Coachella شهردار و شورای شهر و ادارات و تماس 760-398-3502.

Indian Wells: برای ایندیان ولز شهردار و شورای شهر و ادارات و تماس 760-346-2489.

Riverside County ایجاد یک صفحه به صورت مداوم به روز رسانی در مورد COVID-19 و لینک به پزشکی و مالی و سایر منابع که در دسترس است در rivcoph.org. برای تماس با Riverside County سلامت سیستم تماس 951-358-5000.

سان برناردینو شهرستان ایجاد کرده است یک صفحه به صورت مداوم به روز رسانی در مورد COVID-19 و لینک به پزشکی و مالی و سایر منابع که در دسترس است در wp.sbcounty.gov/dph/coronavirus. برای هر گونه سوالات در مورد COVID-19 ساکنان می توانید تماس بگیرید تدریس خصوصی در خانه در 909-387-3911.

کالیفرنیا دارای یک حالت صفحه به صورت مداوم به روز رسانی در مورد COVID-19 و لینک به پزشکی و مالی و سایر منابع که در دسترس است در covid19.ca.gov.

Laine هنری است که یک کارآموز در خورشید صحرا. او را در رسیدن به [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>