کروناویروس در کاکائو: افسر پلیس آزمایش مثبت برای coronavirus; آزمون دستور داد برای دیگر افسران

فلوریدا تودی | No comments

ما ارائه به جامعه با مهم اطلاعات امنیت عمومی فلوریدا امروز ساخت داستان های مربوط به کروناویروس رایگان به عنوان خوانده شده. به حمایت مهم روزنامه نگاری محلی مانند این, لطفا در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک.

جانباز کاکائو افسر پلیس است آزمایش مثبت برای coronavirus پس از برگزاری نمایشگاه علائم هفته گذشته مقامات با 70 افسر آژانس در گزارش روز سه شنبه.

ناشناس افسر — که مشغول به کار گشت شده است و با وزارت برای حداقل یک دهه در — مورد آزمایش قرار گرفت برای COVID-19 جمعه. نتایج بازگردانده شدند در روز یکشنبه و رئیس پلیس مطلع شد پلیس گزارش شده است.

“او را در حال بهبود است. ما نمی خواهد بود با انتشار هر گونه اطلاعات در مورد او جز به می گویند که ما به دنبال مراکز کنترل بیماری دستورالعمل گفت:” ایوان مارتینز سخنگوی کاکائو اداره پلیس.

بیشتر: کروناویروس در Brevard, مارس 13: شش مرگ و میر در فضای ساحل 148 کل موارد

بیشتر: پلیس: افسر قرنطینه پس از زن تف در صورت, در حالی که این ادعا او COVID-19

“ما در حال انجام تماس ردیابی و آنها در حال تماس گرفتن با کسانی که تا به حال در تماس با او را بیش از دو هفته گذشته” Martnez گفت.

مورد اول گزارش شده مربوط به یک افسر پلیس در شهرستان Brevard. یک افسر دیگر در پالم بای قرار داده شد در 14 روز در قرنطینه هفته گذشته پس از یک زن گفت: او تا به حال coronavirus تف در چهره اش و سرفه بارها و بارها به پلیس گزارش شده است.

همانطور که از صبح روز سه شنبه بروارد دیده است 148 موارد COVID-19 ویروس در مرکز جهانی و همه گیر است که منجر به مرگ بیش از 100 ، 000. شش نفر در بروارد که مبتلا به این ویروس فوت کرده اند که از دوشنبه شب با توجه به فلوریدا وزارت بهداشت.

کاکائو افسر تیم ملی — متشکل از حداقل شش افسران بودند در حال آزمایش برای ویروس. کاکائو افسر در ابتدا به نام بیمار در هفته گذشته بعد از گزارش علائم و گفته شد به ماندن در خانه قبل از گرفتن آزمایش جمعه.

چند تن دیگر از افسران به حال آنفولانزا مانند علائم چند هفته قبل اما با نتایج منفی در coronavirus آزمون.

ماموران در آژانس گشت شهر 17,000 ساکنان در حال پوشیدن دستکش و ماسک.

“ما می خواهیم همه افسران به پوشیدن ماسک به عنوان آنها می توانند. ماهیت شغل خود است که به چالش کشیدن به اندازه کافی” مارتینز گفت.

“اما ما همچنین انجام حرارت چک زمانی که آنها گزارش به وظیفه.”

J. D. تازد است عدالت کیفری/اخبار خبرنگار در فلوریدا امروز. تماس با تازد در 321-917-4641 یا [email protected] توییتر: @JDGallop. برای عضویت: https://cm.floridatoday.com/specialoffer/

روزنامه نگاران ما در حال کار سخت به گزارش coronavirus و اثرات آن بر فضای ساحل و شما را با داستان های رایگان به عنوان یک سرویس به جامعه است. اگر این داستان های محلی هستند برای شما مهم است ما را حمایت با تبدیل شدن به یک مشترک. در حال حاضر شما می توانید سعی کنید یک اشتراک دیجیتال برای $3 برای 3 ماه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>