کروناویروس در فلوریدا: موارد تایید شده در صدر 20,600 به تعداد مرگ و میر نزدیک 500

فلوریدا تودی | No comments

ما به روز رسانی این داستان در طول روز با آخرین اخبار در مورد کوروناویروس و اثرات آن در فلوریدا.

در حالی که تعداد موارد coronavirus صعود توسط 706 مورد تعداد مرگ و میر یک شبه افزایش یافت نه بالاترین افزایش از ژانویه 29.

تعداد موارد تایید شده از COVID-19 در حال حاضر 20,601 از 19,895 با توجه به دوشنبه صبح مشورتی از دولت وزارت بهداشت.

این بود که کمترین افزایش از ایالت موارد از مارس 26 و نشانه سوم بعد از

در مجموع 196,819 آزمایشات انجام شده در فلوریدا و 175,606 شده اند منفی با توجه به داده ها.

این ویروس در بیمارستان بستری 2,694 مردم هر چند که شکل نیست یک نمایندگی از تعداد زیادی از مردم در حال حاضر در بیمارستان های وزارت بهداشت گفت: به عنوان برخی از آنها منتشر شده است.

در فلوریدا 470 نفر کشته شده اند از عوارض مرتبط با COVID-19.

چه علائم کروناویروس?

تصویری از غرب Pensacola بلوک نشان می دهد بیش از 100 نفر جمع شده بودند

12:48 بعد از ظهر

ویدیو نشان می دهد بیش از 100 Pensacola ساکنان جمع آوری شده در نزدیکی در یکشنبه عید پاک است که به اشتراک گذاشته در سراسر کشور است.

ویروسی تصویری ثبت شد در پنساکولا مرد تلفن همراه در Attucks دادگاه پروژه مسکن که در آن آشکار بلوک حزب صورت گرفت.

این ویدئو را به اشتراک گذاشته بود تقریبا 46,000 بار در Facebook به عنوان از ظهر دوشنبه. Pensacola پلیس سخنگوی وزارت افسر مایک چوب گفت: رئیس پلیس Tommi Lyter و چند تن دیگر از افسران در صحنه در Attucks دادگاه و تشویق گروه های پراکنده و عمل اجتماعی فاصله.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

Coronavirus را نگه می دارد در آینده پرستاران و پزشکان از چرخش بالینی

12:01 بعد از ظهر

نقش مهم پرستاران و پزشکان در حال بازی در طول COVID-19 همه گیر خط نیاز برای نسل بعدی به خوبی دانشگاهی آموزش.

اما بی رحمانه یک اثر موج دار شدن از coronavirus اتحاد فعلی پرستاری و پزشکی دانش آموزان مدرسه کنار کشیده از چرخش بالینی ترک آنها را به پایان ترم با استفاده از شبیه سازی و تصویری.

دانش آموزان نه در خط coronavirus آتش — به عنوان مدارس باید تصمیم گرفتند به آنها را حذف کنید از تنظیمات بالینی به دلایل ایمنی و به منظور حفظ تجهیزات حفاظت شخصی برای پرستاران و پزشکان که به طور مستقیم در مراقبت از بيماران مبتلا به ویروس است.

بسیاری از اعضای هیات علمی در حال حاضر استفاده از تکنولوژی به جای آموزش بالينی اما آنها می دانند که آن را هیچ جایگزینی برای چیزی که واقعی است.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

موارد بیش از 20000 عنوان روزانه تعداد آزمون مثبت نرخهای

آوریل 13

یکی دیگر از ترسناک نقطه عطف: فلوریدا پیشی گرفته 20,000 تایید موارد coronavirus صبح روز دوشنبه.

فلوریدا وزارت بهداشت گزارش 20,601 موارد مثبت و یا 736 بیش از گزارش یکشنبه شب. دولت همچنین گزارش 470 مرگ و میر افزایش 9 پس از یکشنبه شب.

روز به روز تعداد افراد آزمایش مثبت شروع به کاهش کمی بیش از یک هفته پس از یک ایالت اقامت در خانه سفارش توسط رژیم صهیونیستی. ران DeSantis اثر صورت گرفت.

شیب منجر به حدس و گمان که فلوریدا در حال حاضر از 10 روز اقامت در خانه سفارش قبلی و خاموش شدن ناگهانی از مدارس میله ورزشگاه و رستوران ها شروع به انجام کار خود را از مسطح منحنی.

دریافت داستان کامل.

جکسون شهردار گسترش دولت محلی اضطراری

آوریل 13

جکسون شهردار لنی کاری روز دوشنبه اعلام کرد که او را تمدید محلی وضعیت اضطراری برای 30 روز و گفت: اوج این شهر شیوع ممکن است وارد هفته آینده.

کاری گفت: دستياران اجتماعی فاصله تلاش می پرداخت به عنوان توسط اثبات حدود 5.5 درصد از مردم تست داشتن نتایج مثبت است که او گفت: کمتر از دیگر شهرهای فلوریدا. با توجه به فلوریدا وزارت بهداشت در تازه ترین به روز رسانی 692 نفر در جکسنویل باید آزمایش مثبت که شامل 62 بستری شدن در بیمارستان و 13 مرگ و میر.

با وجود نشانه های مثبت است که این شهرستان با موفقیت مسطح منحنی کاری گفت: مردم نیاز به ادامه تمرین های اجتماعی فاصله و که در حال حاضر نیست آن زمان به در نظر گرفتن تسهیلات.

دریافت داستان کامل.

COVID-19 واقعیت & داستان: UF کارشناسان با خیال راحت به دسته مواد غذایی, رستوران, takeout

آوریل 13

به عنوان فلوریدا پرانتز برای زود آمدن قله در COVID-19 موارد ایمنی مواد غذایی برای بسیاری از افراد شده است بالا از ذهن است.

وقتی که می آید به با خیال راحت برای خرید مواد غذایی, غذا خوردن, takeout و دست زدن به مواد غذایی آن را می توانید مانند یک نبرد افسانه ها و حقایق. شما می توانید اعتماد است که Facebook پست ؟ که توییتر مم? هر چیزی ؟

به suss واقعیت از داستان در همه چیز از شستشو تولید به درایو از طریق فست فود سه نفر از کارشناسان از دانشگاه فلوریدا موسسه غذا و کشاورزی علوم رسیده به ما یادآوری آنچه آمار می گوید و جواب های رایج در مواد غذایی-ایمنی سوالات.

دریافت داستان کامل.

DoD انتخاب نیروی دریایی سطح جنگ پاناما شهر DIY ونتیلاتور برای بالا 5 طرح

آوریل 13

نیروی دریایی پشتیبانی فعالیت — نیروی دریایی سطح جنگ مرکز پاناما سیتی تیم از مهندسین که در زمان در وزارت دفاع چالش برای ایجاد یک کم هزینه انجام آن را به خودتان یک نقل مکان کرد به بالا و پنج شرکت کنندگان در این کشور است.

NSWC مهندس مکانیک اندرو Schicho و اعضای تیم خود را بسته بندی نمونه کار و ارسال آن صبح روز پنجشنبه به خدمات نظامی دانشگاه علوم بهداشت در بتسدا در مریلند که در آن از آن خواهد شد مورد آزمایش قرار.

“آنها در حال رفتن به تست واحد برای بهره برداری و ایمنی” Schicho گفت. “آنها در حال رفتن به آزمون پنج … هنگامی که آنها را ببینید که چگونه آنها انجام و که ویژگی های آنها باید آنها را به تصمیم گیری بر اساس نتایج حاصل از تست.”

وزارت دفاع به تیم های مختلف در دانشگاه ها و سازمان فقط دو هفته برای توسعه نمونه اولیه. Schicho تیم رقابت به عنوان تنها تیم در این کشور به نمایندگی از شاخه های نظامی.

دریافت داستان کامل.

Coronavirus را نگه می دارد در آینده پرستاران و پزشکان از چرخش بالینی

آوریل 13

نقش مهم پرستاران و پزشکان در حال بازی در طول COVID-19 همه گیر خط نیاز برای نسل بعدی به خوبی دانشگاهی آموزش.

اما بی رحمانه یک اثر موج دار شدن از coronavirus اتحاد فعلی پرستاری و پزشکی دانش آموزان مدرسه کنار کشیده از چرخش بالینی ترک آنها را به پایان ترم با استفاده از شبیه سازی و تصویری.

دریافت داستان کامل.

در حال اجرا از دنده محافظ شماره 1 نگرانی در میان ذغال سنگ, Lee پاسخ اضطراری و آتش رهبران در طول coronavirus بحران

آوریل 13

رهبران ذغال سنگ و لی شهرستانهای’ خدمات پزشکی اورژانس و آتش بخش خود را می گویند بزرگترین ترس در طول COVID-19 بیماری همه گیر در حال اجرا است از تجهیزات حفاظت شخصی خدمه خود را نیاز برای در امان ماندن از ویروس مرگبار است.

آنها به خصوص نگران آنها می تواند اجرا از سخت به دریافت N95 ماسک ماسک پزشکی و لباسهای اگر همه گیر اوج طول می کشد طولانی تر از انتظار می رود اگر یک تجدید حیات در این تابستان و یا اگر تامین نمی شوند و به آسانی در دسترس است.

دریافت داستان کامل.

“این چیزی است که ما برای زندگی’: جنوب غربی فلوریدا امدادگران با اعتماد به نفس به عنوان COVID-19 قله روش

آوریل 13

به عنوان پیش بینی شده COVID-19 اوج رویکردها و بیشتر از خدمه اش تماس شامل بيماران مبتلا به آنفولانزا مانند علائم ذغال سنگ خدمات اورژانس سرهنگ مایک Guerra در تلاش است به ماندن متعادل است.

اگر او متعادل در زندگی او گفت: او می تواند خود را متعادل آمبولانس. و اگر او خود را متعادل آمبولانس و سپس بیماران خود را مراقبت از آنها نیاز به.

دریافت داستان کامل.

بیش از نیمی از دولت امکانات مراقبت از کودک بسته هستند

آوریل 13

فلوریدا, مراقبت از کودک, صنعت متشکل بیشتر از کسب و کارهای کوچک تلاش شد از نظر مالی مدتها قبل از COVID-19 همه گیر جاروب ملت است.

در اواخر مارس 16 درصد از ارائه دهندگان در فلوریدا به حال تعطیل با توجه به فلوریدا وزارت آموزش و پرورش.

به عنوان چهارشنبه 57 درصد از ارائه دهندگان مراقبت از کودکان بسته شد با توجه به بخش بسیاری از افراد به دلیل کم ثبت نام و در نتیجه کم درآمد است.

“حرفه ای رسیده است یک نقطه شکستن” گفت: جولیا Musella یک ماهی پامپانو ساحل داوطلبانه Prekindergarten (VPK) ارائه دهنده و سخنگوی “من آماده هستم” که در اوایل یادگیری وکالت ، “وجود خواهد داشت کمبود بسیار زیادی در طرف دیگر هنگامی که ما آمده است.”

دریافت داستان کامل.

‘اصرار به کمک به دیگران: سه Lee County پرستاران در شهر نیویورک برای کمک به بهداشت و درمان کارگران

آوریل 13

جینا Willaford جکی Lemm و جنیفر کونسپسیون مناسب است.

به جای یک دست کت و شلوار با یک S نابودسازی در قفسه سینه سه Lee County زنان با پوشیدن خود را مالش.

سه در میان صدها نفر از پرستاران شاغل در شهر نیویورک هتل که هفته گذشته آنها منتظر به اعزام به بیمارستان در منطقه برای کمک به مبارزه با COVID-19.

سه زن وارد آوریل 5 در شهر نیویورک — 48 ساعت پس از آنها تصمیم به سفر وجود دارد — به سعی کنید برای ارائه مراقبت به یکی از مناطق در این کشور بیشتر تحت تاثیر این بیماری گسترش رمان coronavirus.

دریافت داستان کامل.

فلوریدا را امن تر در خانه جهت جلوگیری نمی کند snowbirds از ترک اما می توانید آنها را دریافت کنید ؟

آوریل 13

تبدیل صفحات تقویم به مارس است که معمولا نشانه ای برای snowbirds به ترک فلوریدا در droves برای شمال.

متاسفانه, ورود COVID-19 گم شده بود از همه نسخه های بسیاری از ترک هنوز هم در اینجا نه تنها تعجب آنچه که رژیم صهیونیستی. ران DeSantis’ امن تر در خانه به معنی برای آنها اما آیا آنها می توانند رانندگی با کشورهای دیگر اتخاذ اقدامات مشابه است.

در حالی که فرماندار منظور جلوگیری نمی کند آنها را از ترک بهداشت مقامات هنوز در حال مشاوره آمریکایی ها برای جلوگیری از غیر ضروری سفر. ترجمه: آن را انجام نمی.

به روشنی وجود دارد هیچ محدودیتی در رانندگان عبور متحده است. برخی از شهرستانها هر چند قرار داده شده اند بیشتر محدودیت های غیر ضروری سفر بنابراین مهم است که به بررسی کنید قبل از برنامه ریزی متوقف شود.

در تلاش برای پاسخ به این سوال که ما در چند مسیر مختلف از فلوریدا به بررسی آنچه که یک snowbird ممکن است در صورت.

دریافت داستان کامل.

بیکاری اعداد پنهان داستان پر از نا امیدی

آوریل 12

فلوریدا گروه اقتصادی فرصت وصل بیکاری سایت شده است پاسخ تنها 2 درصد از هزاران نفر از تماس آن را دریافت و با صبر بار به طور متوسط بیش از شش ساعت است.

دریافت داستان کامل.

DeSantis junks آزمایش طوفان جلسات راهکار. چرا ؟

مارس 10

در روزهای منتهی به طوفان دوریان رژیم صهیونیستی. ران DeSantis شد به عنوان محبوب به عنوان تخته سه لا و بطری آب. یک همه جا صدا در تلویزیون و رادیو, فرماندار جدید ریاست مکرر به طور گسترده ای تلویزیونی به روز رسانی است که اطلاعات ارائه شده در سرعت باد آورده در کارشناسان در موج طوفان توصیه که Publix فروشگاه باز بود و اجازه دهید مردم می دانند که در آن به تخلیه آن رخ داد.

اما در طول بیماری همه گیر کوروناویروس — طولانی مدت و موثر تر تهدید برای تمام فلوریدا — DeSantis تا حد زیادی کنار گذاشته آزمایش فرمول به صورت روزانه طوفان جلسات.

به طور کلی راهکار مورد استفاده در طول طوفان تهدیدات که کار کرده است برای اطلاع رسانی و آرامش شهروندان از پنساکولا به کلید غرب شده است junked در طول coronavirus بیماری همه گیر.

دریافت داستان کامل.

کاری دشوار اقدامات آهسته COVID-19 گسترش در جکسنویل

آوریل 11

در غیر این صورت عادی جمعه در جکسون ویل شهردار لنی کاری نشسته در میز خود را در تالار شهر یک ماه پیش و با امضای یک وضعیت اضطراری اعلام برای مبارزه با گسترش coronavirus.

آن, مارس 13. مردم رفتن به خانه از محل کار و به دنبال به جلو به تعطیلات آخر هفته هنگامی که آنها می تواند غذا خوردن در رستوران های مورد علاقه خیس خوردن تا خورشید در ساحل جمع آوری در مکان های عبادت و تماشای کودکان خود بازی های ورزشی در پارک ها.

در این ماه است که به دنبال کاری نورد از یک و نیم دوجین دستور اجرایی که طرح میتوانست زندگی روزانه در سراسر شهر و ناودان ترمز در اقتصاد بود که مسابقه همراه در تمام سیلندر. او را به نام اقدامات ضروری در مواجهه با یک “زندگی یا مرگ وضعیت” است که یک نسل از آزمون.

دریافت داستان کامل.

دولند مردی که تهدید به کشتن مادر و سرفه در آرزوها coronavirus بر نمایندگان

آوریل 12

یک دولند انسان را تهدید مادرش را با چاقو کره و سپس سرفه و منفجر تف نمایندگان که در پاسخ به این اختلال داخلی کلانتر مقامات گفت.

بر اساس بیانیه منتشر شده توسط Volusia شهرستان کلانتر دفتر در یکشنبه, Brent Smith, 46, همچنین ربوده تلفن از مادر خود را زمانی که او سعی به برای کمک تماس بگیرید و تهدید به بر هم زدن یک معاون است سر خود را با یک چکش.

دفعات بازدید: داستان کامل.

Farmworkers درخواست تجدید نظر برای بیمارستان صحرایی در ایممکلی

آوریل 12

با unharvested فلوریدا سبزیجات فاسد به دلیل کاهش تقاضا, درخواست آغاز شده توسط سازمان farmworkers جذاب به رژیم صهیونیستی. ران DeSantis برای ایجاد یک بیمارستان صحرایی در مناطق روستایی ایممکلی قبل از coronavirus می توانید رفت و برگشت صفوف خود و به طور بالقوه مختل مواد غذایی-زنجیره تامین است.

نوشتن در نیویورک تایمز هفته گذشته ائتلاف کارگران ایموکالی (CIW) از بنیانگذاران گرگ جستجوهای هشدار داد که یک خوشه کار و محیط زندگی باعث می شود آن را غیر ممکن است برای زمینه دست به پیروی فدرال اجتماعی فاصله دستورالعمل باید این ویروس اعتصاب.

دریافت داستان کامل.

مقامات منتخب آب گرفتگی با تماس از مبارزه ترکیبات

آوریل 12

زوج های سرگردان در دریا در کشتی های کروز. له از مردم قادر به حرکت فلوریدا بیکاری سیستم. صاحبان کسب و کار کوچک در تلاش برای دریافت فدرال امداد کمک های مالی. آمریکایی ها گیر در کشورهای خارجی است.

در کنگره ایالات متحده Vern Buchanan خدمت در کنگره برای 14 سال اما او هرگز شاهد چیزی شبیه به آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر. توصیف سیل از جان گذشته تماس های تلفنی که به دفتر بوکانان به نظر می رسد مبهوت از شماره بیرون آمدن از دهان او.

کنگره بارها و بارها احساس می کند مجبور به می گویند که او اغراق آمیز نیست که اگر این مقدار از مردم در نیاز است سخت به این باور. و شاید این امر می تواند تقریبا تحت هر شرایطی اما این واقعا فوق العاده ای بار.

دفعات بازدید: داستان کامل.

تهمت می پرسد در مورد اجاره در غرب پالم بیچ گلف باشگاه

آوریل 11

مانند دیگر پالم بیچ شهرستان کسب و کار رئیس جمهور باشگاه گلف مجبور شده است به عنوان همه گیر ایفا می کند. اما وجود دارد این است که یک تفاوت عمده: این باشگاه متعلق به رئیس جمهور ایالات متحده commander-in-chief ساخته شده است که تماس از زمانی که این کشور تعطیل خواهد شد که ایجاد تماس تلفنی در زمانی که امریکا باز می شود تا برای کسب و کار دوباره.

دریافت داستان کامل.

‘من جوش خون’: فلوریدا, خانه های پرستاری درخواست فرماندار برای ایمنی از coronavirus پرونده های حقوقی

آوریل 11

فلوریدا بزرگترین گروه حمایت طولانی مدت از ارائه دهندگان مراقبت های درخواست حفاظت از پرونده های حقوقی برای مراقبت های بهداشتی حرفه ای درگیر در پاسخ به COVID-19 شیوع.

فلوریدا مراقبت های بهداشتی در ارتباط با ارسال نامه ای به رژیم صهیونیستی. ران DeSantis در اوایل این ماه درخواست “مصونیت از هر گونه مسئولیت مدنی یا کیفری” تحت شرایط خاصی برای خانه های پرستاری بیمارستان ها و دیگر امکانات.

این گروه اخیر در یک سری از مراقبت های بهداشتی انجمن به دنبال مصونیت قانونی در میان همه گیر که ساعت های طولانی و نیروی انسانی و تجهیزات ،

Brian Lee, مدیر اجرایی, از خانواده ها برای مراقبت بهتر یک گروه غیر انتفاعی دفاع از ساکنان خانه سالمندان گفت: این نامه معادل “درخواست عفو و بخشش در پیش است.”

دفعات بازدید: داستان کامل.

چه علائم کروناویروس?

علائم می تواند طیف وسیعی از خفیف تا شدید و برخی از مردم ندارد و هر گونه علائم در همه. شایع ترین علائم شبیه آنفولانزا و شامل تب و خستگی و سرفه های خشک. برخی از مردم نیز توسعه و درد و درد و گرفتگی بینی و آبریزش بینی و گلو درد یا اسهال.

بیماران با COVID-19 داشته اند خفیف تا شدید تنفسی بیماری با علائم تب و سرفه و تنگی نفس به مراکز کنترل بیماری گفت.

حدود 1 در 6 نفر می شود به طور جدی بیمار و ایجاد مشکل در تنفس, با توجه به سازمان بهداشت جهانی است. اگر شما تجربه تب و سرفه و تنگی نفس به پزشک خود تماس بگیرید.

علائم ممکن است به نظر می رسد در هر نقطه بین دو تا 14 روز پس از مواجهه با بیمار به طور متوسط شاهد شروع در حدود پنج روز با توجه به CDC.

علائم ممکن است به نظر می رسد در هر نقطه بین دو تا 14 روز پس از مواجهه با بیمار به طور متوسط شاهد شروع در حدود پنج روز با توجه به CDC.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>