کروناویروس در فلوریدا: DeSantis توقف تعطیلات, اجاره مجموعه بازرسی به صفحه نمایش لوئیزیانا ساکنان

فلوریدا تودی | No comments

نگران بالقوه هجوم مردم در حال فرار از نیواورلئان و دیگر قطعات از لوئیزیانا زده توسط coronavirus رژیم صهیونیستی. ران DeSantis روز جمعه اعلام کرد که مسافران از وجود دارد متوقف خواهد شد و نمایش به عنوان آنها را به فلوریدا.

این حرکت در آمد همان روز که DeSantis گفت: دولت را به حالت تعلیق درآورد اجاره برای تعطیلات دو هفته. “اگر شما در یک شرکت پایان و رفتن به خانه.”

بازرسی خواهد شد تا در طول جاده های اصلی به فلوریدا از جمله من-10 با county sheriff نمایندگان و سربازان دولت مجاز به متوقف کردن مردم از آینده لوئیزیانا دریافت اطلاعات در مورد که در آن به سر می برند و نیاز به آنها را به خود منزوی برای 14 روز.

ترس در میان تکدی ساکنان این است که آنها را ببینید یک هجوم مردم از لوئیزیانا “به نیواورلئان می شود بیشتر از یک نقطه داغ” DeSantis گفت: در طول یک بعد از ظهر تلویزیونی کنفرانس خبری از فرماندار ، “نگرانی در دسته ماهی تابه است که این می تواند تاثیر آنها است.”

به منظور اعمال را به حمل و نقل تجاری.

DeSantis گفت: دولت در حال حاضر تا به حال موفقیت با یک جهت مشابه در افرادی که از نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات ثبت نام با گارد ملی زمانی که آنها در مرحله یک پرواز از منطقه خود و خود quarantining برای 14 روز.

“ما تا به حال از 3400 نفر ثبت نام در حال حاضر” پس از سفارش اجرا شد در اوایل این هفته DeSantis گفت. “این در حال حاضر منجر به کاهش چشمگیر ترافیک هوایی.”

او گفت که او خوشحال بود که در فلوریدا به رهبری این کشور در این تلاش اشاره کرد که تگزاس اجرا کرده است چیزی شبیه: “اگر شما در حال آمدن از یک مرکز که در آن آنها به شما گفتن به پناهگاه در محل لطفا همین حالا بیا اینجا” DeSantis گفت.

استاندار همچنین توجه داشته باشید که مرحله بعدی دولت فدرال در پاسخ به کروناویروس همه گیر — اعلام شده توسط رئیس جمهور تهمت پنج شنبه — “واقعا به رسمیت می شناسد که متفاوت مناطق شهری هستند که تحت تاثیر متفاوت توسط ویروس در راه های مختلف.”

او اضافه کرد که “رویکرد من شده است و من فکر می کنم که متناسب با رویکرد واقعا حس می کند.”

در یک روز که میامی-Dade دیدم اول آن coronavirus مرگ و تعداد کل موارد با نزدیک شدن 3,000, DeSantis گفت: افزایش تست در سراسر کشور همچنان یک اولویت است.

همانطور که هزاران نفر در حال آزمایش بیشتر در حال آزمایش مثبت او گفت: اما به طور کلی میزان موارد مثبت در حال برگزاری است در حدود 9 درصد — و بسیاری از کسانی که در حال آزمایش هستند و افراد مسن و افراد با زمینه ای شرایط پزشکی.

حدود 47 درصد از دولت موارد در Broward و میامی-Dade است که در آن تست متمرکز شده است. پالم بیچ شهرستان دور سوم به Broward و میامی-Dade, خواهد شد راه اندازی یک موبایل تست سایت با کمک فلوریدا گارد ملی DeSantis گفت.

دولت نیز ارسال مطلب سواب برای جمع آوری نمونه او اضافه شده است. یک هزار را به Miami-Dade, یکی دیگر از 1000 به Broward و 1000 به Hillsborough County, که چهارمین بیشترین تعداد موارد است.

به عنوان تست را افزایش می دهد مقامات دولتی در حال دست زدن به یک کار افزایش داده و در تلاش برای آن را دریافت کند در یک موقع و دقیق منجر به برخی تغییرات در داده های ارائه شده در وزارت بهداشت ،

از صبح روز جمعه وجود دارد در حدود 550,000 موارد coronavirus در سراسر جهان و تقریبا 25,000 مرگ و میر مربوط به COVID-19 بسیار عفونی بیماری تنفسی ناشی از ویروس است که برای اولین بار گزارش شده در استان ووهان چین است.

ایالات متحده منجر جهان با نزدیک به 100,000 موارد اگر چه در نزدیک به 1500 مرگ و میر ناشی از آن کمتر و مرگ و میر گزارش شده از ایتالیا, اسپانیا, چین, ایران و یا فرانسه.

در فلوریدا تعداد موارد در ایستاده بود از 2900 عنوان از جمعه صبح یک روز افزایش 665 موارد است. از کسانی که 2,765 شد ساکنان فلوریدا و 135 بودند افراد غیر مقیم. دولت گزارش 34 مورد مرگ و میر بیش از پنج شنبه شب.

بیشتر: کروناویروس در فلوریدا: مهار استراتژی هنوز هم مورد بحث به عنوان اعداد در نزدیکی 2,500

که شامل دو مورد جدید مرگ و میر در Broward شهرستان و اول مرگ و میر برای میامی-Dade و سنت لوسی شهرستانهای استان است. میامی-Dade قربانی شد 40 سال است ، همچنین 456 نفر در بیمارستان بستری هستند.

“اطلاعات منتشر شده در گزارش موقت و موضوع را به تغییر” گفت: Alberto Moscoso و ارتباطات و مدیر برای بخش سلامت در ایمیل. “این است که در بالای دو بار روزانه خلاصه.”

دولت به ارسال منظم دو بار-به روز رسانی روزانه حدود 11 صبح و 6 بعد از ظهر خودخواسته مهلت که مقامات دولتی نگه داشته و عدم پاسخگویی به داده ها گسترش یافته است.

بود که تغییر عظیمی از بار روزانه recaps که پشت فلوریدا تا به حال کمتر از 100 نفر با کوروناویروس. دولت در حال حاضر می گوید به روز رسانی خواهد شد در ظهر و 7 p. m.

بیشتر: ساراسوتا مردی که جان سالم به در COVID-19 می گوید: “مردم باید مراقب باشید’

همچنین دولت تنها با قرار دادن تعداد زیادی از ساکنان فلوریدا که تست مثبت در آن اطلاعات داشبورد. اما اگر مردم با کلیک بر روی هر یک از شهرستان آنها می توانید ببینید یک شکست مقیم و غیر مقیم و همچنین تعداد بستری و تعداد مرده و دیگر جمعیت.

برای مثال دولت لیست Broward شهرستان تعداد مرگ در سه. اما خورشید-نگهبان گزارش سه خانه سالمندان مرگ و میر و مرگ یک فلوریدا دکتر که مشغول به کار بود با کروناویروس بیماران.

که باید قرار داده Broward کل در هفت خورشید-نگهبان گزارش شده است. دولت گزارش دو مورد جدید برای Broward این صبح است.

در یک زمان پنج شنبه, اورنج کانتی گزارش چهار مرگ اما این تعداد به سه حداقل در دولت داشبورد. دانشگاه جانز هاپکینز Coronavirus مرکز منابع داشبورد نشان می دهد چهار مرده در اورنج کانتی.

دانشگاه جانز هاپکینز همچنین نشان می دهد یک مرگ در Leon County, مرگ دولت به حساب نمی کند حتی اگر این تعداد 48 ساله در گرجستان که درگذشت در تالاهاسی بیمارستان یادبود در لیست خود را از موارد مثبت.

این زن که فوت در TMH بود گرجستان اقامت Moscoso گفت: پس از آن نمی توان در فلوریدا مرگ تعداد: “این هنوز یک مورد از COVID-19 در فلوریدا و یکی که در Leon County” Moscoso گفت.

در این مورد نیست و در حال پیگیری دو بار در فلوریدا گزارش روزانه او گفت: “تمام فلوریدا تایید موارد COVID-19 دقیق هستند در خلاصه روزانه به عنوان تمام فلوریدا ساکن مرگ و میر منتسب به COVID-19. غیر ساکن فلوریدا مرگ و میر نیست.”

تماس با Schweers در [email protected] او در توییتر دنبال: @jeffschweers

مشترک شدن در امروز و هرگز از دست یک داستان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>