کروناویروس در فلوریدا: فرماندار تعطیل ناهار خوری در تمام رستوران ها; takeout تحویل OK

فلوریدا تودی | No comments

Coronavirus همچنان به upend زندگی در فلوریدا.

رژیم صهیونیستی. ران DeSantis در یک سری از دستور اجرایی کردن جمعه ممنوع خوردن در فلوریدا رستوران دستور داد تمام تجاری سالن های ورزشی و تناسب اندام استودیو بسته شده و به حالت تعلیق الزامات قانونی است که دولت های محلی باید فیزیکی حد نصاب زمانی که آنها ملاقات و به انجام کسب و کار.

سفارشات خود باقی خواهد ماند تا زمانی که حداقل مارس 8, زمانی که دیگر اجرایی به منظور اعلام وضعیت اضطراری است به پایان می رسد.

بسیاری از نظرات دریافتی در خصوص فرماندار منظور اجرایی شد از شوک که در آن زمان به عنوان طولانی برای دولت تصمیم به بستن در-رستوران ناهار خوری به عنوان آن بود.

خواهد اسکات اولین عضو از فلوریدا امروز 321 طعم Facebook به chim در. “خوب,” او گفت:. “اجازه دهید این چیزی که می میرند و بازگشت همه چیز به حالت عادی بازگشت.”

“دیر به نظر من” گفت: جیم نیل مکرر دیدگاه در این گروه است. “این باید دستور داده شده است جمعه گذشته است.”

“این یک تصمیم محتاطانه گفت:” ماهواره ساحل مقیم مدل لباس سبز. “من خدا را شکر برای همه کارگران و رستوران ها که ارائه منظقه و تحویل. فراموش نکنید که خود را قلم!”

دیگران نگران بودند در مورد تاثیر اقتصادی مانند یک بسته می تواند داشته باشد.

“غم و واقعا قصد صدمه زدن به کسب و کارهای کوچک و کارکنان اما امیدوارم این کمک می کند تا سرعت را همراه” گفت: نیکیتا Letts عضو 321 طعم Facebook ،

“ما بسته ماهی پامپانو کوره در کوکو بیچ خدمات پس از شب شنبه گذشته ما احساس آن چیزی که مسئول برای انجام این کار برای امنیت عمومی و کارکنان ما است.” گفت: ژاکلین Sampson صاحب کاکائو در ساحل استقرار. “من خوشحالم که فرماندار در نهایت دستور بسته شدن. من را دریافت نمی اشتباه این است که دل و روده غم انگیز و دلخراش, من کارمند که من بستگی دارد و رستوران اما سریعتر ما را به اقدام سریعتر این کار به پایان خواهد آمد و همه ما می تواند بازگشت به خدمت به همه است.”

مقامات گزارش دادند که تعدادی از فلوریدا آلوده رشد 81 20 ٪ افزایش به 474 موارد با دولت را به وزارت بهداشت گزارش یکی دیگر از 46 مورد در غیر-ساکنان فلوریدا.

که در مجموع 520 موارد به عنوان ویروس گسترش یافته است به 35 ایالت 67 شهرستانهای سوابق نشان می دهد. تعداد مرگ و میر نیز به رشد 11; Lee شهرستان گزارش شده مرگ دو نفر دیگر مرگ و میر ocurring در لئون, گاو دریایی, Broward, نارنجی, رس, Duval و سانتا رزا شهرستانهای استان است.

مقامات دولتی در حال نظارت بر 1,009 مردم برای علائم این بیماری است.

به عنوان تعدادی از موارد بالا توسط 66 درصد از سهشنبه — همچنان به رشد DeSantis پاسخ خود را با سه نفر از دستور اجرایی است که به دنبال دستورالعمل های فدرال به بلانت گسترش ویروس.

او به حالت تعلیق در فروش نوشیدنی های الکل با نوشیدنی برای مصرف در محل. موسسات ممکن است همچنان به فروش الکل در ظروف در بسته برای خاموش فرض نوشیدن.

DeSantis نیز ممنوع رستوران ها و موسسات غذایی از خدمت مشتریان مواد غذایی در سایت. آنها هنوز هم ممکن است عمل آشپزخانه خود را خارج و تحویل و فروش می تواند نوشیدنی ها در ظروف در بسته با مواد غذایی بروید.

این ممنوعیت در مراکز تناسب اندام نمی شود به ورزشگاه و امکانات توسط هتل ها و یا که ظرفیت کمتر از 10 نفر است. ورزشگاه در پلیس ایستگاه آتش نشانی و برخی از ساختمان های اداری نیز ممکن است همچنان مورد استفاده قرار گیرد.

گوشه جنوب شرقی این دولت باقی مانده است و بسیاری را تحت تاثیر قرار, با, Broward, Miami-Dade و پالم بیچ شهرستان حسابداری برای بیش از نیمی از تمام موارد. همچنین این منطقه که در آن بسیاری از آزمون حدود 40 درصد تکمیل شده است.

زودتر جمعه DeSantis دستور داده بود “همه سینما, کنسرت, خانه, سالن, playhouses بازی بولینگ کوچه بازی های آرکید سالن تناسب اندام استودیو و سواحل نزدیک در Broward شهرستان و پالم بیچ شهرستان” تا 31 مارس است.

که منظور از یکی اجازه می دهد تا دولت های محلی به دیدار توسط نهفته مطابق با دستورالعمل های فدرال اجتماعی-فاصله گرفته است. دولت های محلی در حال حاضر ممکن است استفاده از “telephon(e) و ویدیو کنفرانس” تعلیق هر فلوریدا قوانین که نیاز به رسیدن به حد نصاب با حضور فیزیکی.

از صبح روز جمعه, فلوریدا, گزارش, پنجم, بسیاری از موارد در کشور انتهایی نیویورک و واشنگتن و کالیفرنیا و نیوجرسی. اما تعداد کسانی که در حال انتظار برای تغییر و به روز خواهد شد بعد از آن در بعد از ظهر.

دولت آفتاب بازنشستگی جامعه به ویژه آسیب پذیر به بیماری تنفسی است که می تواند منجر به ذات الریه و در موارد شدید مرگ است. و با توجه به این دولت نزدیک به نیویورک که منجر ملت با نزدیک به 6000 موارد و بهار شکن هجوم آوردند به سواحل قبل از برخی از سواحل بسته شد فلوریدا می تواند به صورت یک سونامی بیماران جدید.

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی هشدار داد که همه چیز فقط بدتر خواهد شد. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری هشدار می دهد که مردم بیش از سن 60 ساله و مسن تر و کسانی که با زمینه ای شرایط پزشکی مانند بیماری قلبی و دیابت و بیماری های ریوی هستند بیشتر احتمال دارد به طور جدی بیمار است.

جارد Moskowitz, مدیر دولت در بخش مدیریت اضطراری دستور داده است تا 3.5 میلیون ماسک صورت برای کارکنان مراقبت های بهداشتی از فروشندگان خصوصی و دولت فدرال است. DEM نیز خریداری کرده 5,000 تخت بیمارستان و مقامات در حال جستجو برای ساختمان خالی است که می تواند تبدیل به پزشکی بخش.

این گروه از نوجوانان عدالت معلق ملاقات در همه امور خارجه-اداره بازداشتگاهها نوجوان روز جمعه تا 15 آوریل است. DJJ به سرعت اضافه آن را ندارد شناخته شده و یا مورد مشکوک به COVID-19 در این زمان.

و وزارت بهداشت به طور مستمر پست توصیه ها و توضیحات از CDC در آن خوراک توییتر.

از آنجا که ایالات متحده برای اولین بار مورد COVID-19 بیماری ناشی از این ویروس گزارش شده در ایالت واشنگتن در ژانویه. 20 ویروس به تمام 50 ایالت و تعداد موارد در ایالات متحده رشد کرده است به 14,082 با 159 مرگ و میر.

اولین coronavirus عفونت گزارش شده در چین در اواخر ماه دسامبر و ویروس در حال حاضر می توان در بیش از 100 کشور و در همه قاره ها به جز قطب جنوب.

جیمز تماس عضو ایالات متحده آمریکا امروز شبکه-فلوریدا سرمایه اداره است. او را می توان در رسید [email protected] و به دنبال او را در توییتر @CallTallahassee

فلوریدا امروز راب Landers کمک به این گزارش.

هرگز از دست یک داستان: اشتراک در فلوریدا امروز

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>